Skocz do zawartości

Fable 2


tomaszek_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 613
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zamiast najezdzac na redaktorow, strony internetowe i tym podobne, powinniscie ja najpierw kupic i sami zobaczyc jak to jest..

Fakt, ze jakas strona dala ocene 8/10 i z tego powodu co niektorzy maja ochote sie tutaj wieszac jest smieszny.

Jak choragiewki na wietrze. Redaktor to normalny czlowiek, nie zadna supermaszyna do testowania gier...sa gusta i gusciki.

Odnośnik do komentarza

Ba. Jakby to jakieś IGN, czy inne GOLe potrafiły w 100% ocenić czy dana gra jest dobra czy nie. Jakbyście własnego mózgu nie mieli, tylko mózg z napisem GOL, czy IGN. Niektórzy mogą woleć bitwy se smokami, niż biegać w farmerskich klimatach za pieskiem i kupować domy, a dla innych pojedynki ze smokami to zwykła tandeta. Średnia ocen i reklamy/filmiki z gry mogą świadczyć, ze można sie na jakiś czas bardzo fajnie pobawić - i tyle. A bywało i tak że radość mi sprawiała większą gra oceniona na 6/10 niż 10/10.

Odnośnik do komentarza

Hmm mam wrazenie ze jest tutaj pare osob ktore podobnie jak Gooral nie tyka gier ktore nie maja oceny min 8 (lub 9)... Dajcie spokoj z tymi ocenami, lepiej aby gra dostala rozne oceneny a nie tylko same 9/9+/10 jak to w przypadku GTA4/HALO3 a potem wielkie rozczarowania byly. Jak wspomnial Drantzell czasami srednie gry tez daja mase funu - np. takie True Crime: New York City na GR ma ponad 60% ale jesli przymkniemy oko na bugi to gra ma w sobie sporo ciekawych rozwiazan,itp a przeciez liczy sie zabawa

 

Sprawdzcie pierw - jesli nie spodoba sie to odsprzedacie ja bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Hmm mam wrazenie ze jest tutaj pare osob ktore podobnie jak Gooral nie tyka gier ktore nie maja oceny min 8 (lub 9)... Dajcie spokoj z tymi ocenami, lepiej aby gra dostala rozne oceneny a nie tylko same 9/9+/10 jak to w przypadku GTA4/HALO3 a potem wielkie rozczarowania byly. Jak wspomnial Drantzell czasami srednie gry tez daja mase funu - np. takie True Crime: New York City na GR ma ponad 60% ale jesli przymkniemy oko na bugi to gra ma w sobie sporo ciekawych rozwiazan,itp a przeciez liczy sie zabawa

Tyle, że wydając prawie dwie stówy na grę i poświęcając jej mój wolny czas (którego niestety nie mam za dużo) nie mam ochoty użerać się z crapem i przymykać oczu na bugi. Wolę przesiewać po opiniach innych ludzi i ocenach serwisu i kupić coś, co mnie z większym prawdopodobieństwem (bo nie zawsze tak jest, że każda dobrze oceniana gra jest dla mnie super - vide GTA IV) przykuje do ekranu.

I wiem, że można odsprzedać ale straconego czasu nikt mi nie zwróci.

 

edit: na początku tej strony poprosiłem tych psioczących na serwis i dziennikarzynę, by wytknęli mu błędy, które popełnił przy recenzji, wskazali gdzie nie ma racji - czemu "święcie oburzeni" zamilkli?

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
edit: na początku tej strony poprosiłem tych psioczących na serwis i dziennikarzynę, by wytknęli mu błędy, które popełnił przy recenzji, wskazali gdzie nie ma racji - czemu "święcie oburzeni" zamilkli?

 

 

bo premiery nie było i nikt nie jest wstanie ocenić czy redaktorzyna miał racje czy nie.

Odnośnik do komentarza

Ja juz swoj egzemplarz dostalem, nie pytajcie skad :)

 

Musze powiedziec, ze tak naprawde Fable 2 to takie Fable 1,5 - jedyna nowoscia wzgledem pierwszej czesci jest to, ze w dwojce mamy psa (pomijajac minigierki typu scinanie drzewa, czy zabawa w kowala) ;). Mialem nadzieje na to, ze tworcy pokusza sie o stworzenie wielkiego swiata, po ktorym bedziemy mogli sobie swobodnie spacerowac, ale niestety eksploracja wyglada dokladnie tak samo, jak w jedynce - mamy do dyspozycji niewielka kraine. Nic nie zmienilo sie takze w kwestii systemu walki, ktory dalej polega na bezmyslnym mashowaniu przyciskow. Nie moge powiedziec, ze sie rozczarowalem, bo gra i tak trzyma wysoki poziom. Jest bardzo wciagajaca oraz ma urzekajacy klimat, ktory jak dla mnie jest najwieksza zaleta tej gry. Co najgorsze, te wszystkie wady, ktore wymienilem to i tak nic przy poziomie trudnosci Fable 2 - przeszedlem juz prawie caly watek fabularny (zostala mi okolo godzina gry), a nie udalo mi sie zginac do tej pory ani razu. Jak ktos ma jakies pytania dotyczace gry, to smialo pytac :]

Odnośnik do komentarza
to i tak nic przy poziomie trudnosci Fable 2 - przeszedlem juz prawie caly watek fabularny (zostala mi okolo godzina gry), a nie udalo mi sie zginac do tej pory ani razu. Jak ktos ma jakies pytania dotyczace gry, to smialo pytac :]

 

 

To jest najgorsze...tego się obawiałem i sprawdziło się. Niedługo stanę się Casual Haterem i za to winą trzeba będzie obarczyć twórców gier, a dokładniej ich pazerność.. Niestety ostatnim wymagającym myślenia i kombinowania tytułem z klasy RPG (do której mniej lub więcej zalicza się też Fable) w który grałem jest Lost Odyssey, bo Blue Dragon również rozczarował pod tym kątem. A liczyłem na Fable 2...ech i tak pewnie zagram, dla tego klimatu...Ale nastawić się muszę koniecznie na "lajtową" gierkę...

Odnośnik do komentarza
Ja juz swoj egzemplarz dostalem, nie pytajcie skad :)

Zajcik rządzisz.

Ja juz gre widzialem, nie pytajcie u kogo.

Nawet gralem, nie pytajcie na czym.

 

Co do opini redaktorzyny zdania nie zmienie. Skonczyl erpega w jeden wieczor i wyraza swoja opinie. Gamon jeden. Obliviona dalbym rade skonczyc w jedno posiedzenie ale opini bym swojej nie wyrazil nawet na forum a co dopiero pisac recenzje w jakims gry online.

A moze z tym poziomem trudnosci jest tak jak w ww. Oblivionie, im wiecej doswiadczenia zbierasz tym trudniejsi sa przeciwnicy. Dzieki temu niedzielni gracze skoncza gre w jeden wieczor a fani rpg-ow beda masterowac postac. Obym sie nie mylil.

Odnośnik do komentarza

To o czym piszesz, czyli Level-Scaling jak najbardziej podobałby mi się w Fable 2 :D Ja lubię grzebać w RPG, tzn buszować, szukać, questy poboczne itp i np nie wyobrażam sobie, że dojdę do jakiegoś bossa, czy innego ważnego przeciwnika i jednym strzałem go załatwię, bo byłem "przypakowany". Przeciwnicy też powinni być adekwatnie przypakowani. Jak w Oblivionie, gdzie mam 42 lvl, podniesiony poziom trudności na ok 75 % suwaka w opcjach i bywa trudno i czasami ginę, mimo wielu potężnych narzędzi walki i zbroi :P I takie coś mi się marzy, ale to raczej nie w tej "Bajce" (w słowniku Fable=bajka) :P

Odnośnik do komentarza
Ja juz swoj egzemplarz dostalem, nie pytajcie skad :)

Zajcik rządzisz.

Ja juz gre widzialem, nie pytajcie u kogo.

Nawet gralem, nie pytajcie na czym.

 

Co do opini redaktorzyny zdania nie zmienie. Skonczyl erpega w jeden wieczor i wyraza swoja opinie. Gamon jeden. Obliviona dalbym rade skonczyc w jedno posiedzenie ale opini bym swojej nie wyrazil nawet na forum a co dopiero pisac recenzje w jakims gry online.

A moze z tym poziomem trudnosci jest tak jak w ww. Oblivionie, im wiecej doswiadczenia zbierasz tym trudniejsi sa przeciwnicy. Dzieki temu niedzielni gracze skoncza gre w jeden wieczor a fani rpg-ow beda masterowac postac. Obym sie nie mylil.

W 100 % popieram tym bardziej, że gry online to serwis pecetowy. Raz, że pismak ocenił gre po wieczorze grania RPG-A, a dwa gra nie okazała się nudnym pecetowym rpg, to pojechał po niej. Fable 2 tu tytuł typowo konsolowy i trzeba tak do niego podchodzić. Tylko ten cholerny poziom trudności, no zobaczymy jak będzie.

 

P.S. Signap cały czas, gadasz bzdury na temat GtA 4 i Halo 3, że niby rozczarowały, potem były narzekania itd. No szczególnie to widać po sprzedanych kopiach i Top liście najwięcej granych gier na XL. Ale co ja się dziwię sam ostatnio napisałeś, że w grach nie liczy się dla ciebie fabuła, scenki przewijasz itd. No to powodzenia, Fable 2 raczej też nie dla ciebie, proponuję Tetrisa tam chyba nie ma fabuły.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Do gry dodawane jest Fable Pub Games? (chodzi mi o edycję limitowaną)

 

EDIT: ok, znalazłem :

Product Description:

This Collectors edition will include a Pre Order voucher to allow you to download "Pub Games" in which you can gamble to win money which can then be transfered and used in game.

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

Fable bylo cudowna casual game. Lekka i przyjemna, a przy tym urzekajaca. Jak widac Fable 2 tez takie jest. Jak kogos nie boli fakt, ze nie jest to gra dla hardkorowcow i lubil pierwsze Fable to sie nie zawiedzie tak jak ja (ktory pewnie zagra w te gre za pare miechow, bo nie kupuje gier tuz po premierze :P). Bo jedynka byla przecudowna. Tylko pozostawiala pewien niedosyt.

Dlatego mamy dwojke ;].

 

Potem bedzie trojka i tak dalej hehehe. Tak czy inaczej podlapalem hajpa na ten tytul ;>.

Odnośnik do komentarza

Mnie w Fable 2 najbardziej pociąga ten świat. W tej grze naprawdę można czuć się jak w dobrej bajce. Nie jest tak poważny jak ME czy Lost ODyssey i nie każdemu przypadnie do gustu, ale ja właśnie liczę na taką odskocznie przed poważnym Fallout 3 .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.