Skocz do zawartości

Tomb Raider


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Survival czy  zwykła  sieka ?

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=48235386&postcount=731

 

 finishery  jak w  gow 3 .... z obrzyna

 

Survival jest przez pierwszą godzinę gry kiedy jest tylko łuk do obrony. :P Po zdobyciu karabinu i shotguna robi się większa zadyma, ale walka jest satysfakcjonująca, więc nie ma co narzekać.

 

BTW jest recka IGN-

Odnośnik do komentarza

Gra jest cudna. Takiego czegoś oczekuję po grach action-adventure. W tej grze jest wszystko! I tylko co chwilę się zastanawiam jak to możliwe że lara jeszcze żyje, Ciekawe jakby policzyć to myślę że wysokości z jakich panna Croft spada w przeciągu całej gry, byłyby to kilometry. 

Masa znajdziek, piękna grafika, muzyka, fajna fabuła. długość i intensywność gry, efekty. Wszystko na plus. W dodatku strzelanie o dziwo czy to z łuku czy z broni palnej daje masę frajdy. 

 

Dawno nie grałem w Uncharted 2, ale jednego jestem pewnien. Nowy Tomb Raider jest dojrzalszy i bardziej intensywny. Momentami to co się dzieje na ekranie wywołuje banana na twarzy, i aż dziw bierze że obecna generacja konsol potrafi jeszcze tyle. Daleki jestem od propagowania intensywności w tego typu grach, ale tutaj jest to tak poprzeplatane z eksploracją terenu, szukaniem przedmiotów czy w końcu odnajdowaniem staro szkolnych jaskiń rodem z pierwszych Tombów, że tej grze wyszło to tylko na dobre.

 

Crystal Dynamics dali radę!!. Kiedy zobaczyłem kilka lat temu zwiastun TR, własnie czegoś takiego się spodziewałem,w sumie myślę że dostałem nawet więcej.

Minusy ?? Tak, twarz Lary jest inna od tej znanej wszystkim z trailerów i plakatów, tamta jest ładniejsza.

 

Edit: Sandboksem gra nie jest, po prostu jest bardziej otwarta od poprzedniczek. Spokojnie wystarcza na 15h.

Edytowane przez .:marioo:.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jako posiadacz tylko PS3 cieszę się, że stworzono grę, która jest technologicznie na miarę Uncharted, a nawej momentami ją przewyższa przy okazji będąc grą multiplatformową przez co na pewno trzeba włożyć dużo więcej pracy przy optymalizacji, a właściciele X'a mogą w końcu poczuć najwyższej klasy przygodę w tym stylu. Crystal Dynamics pokazało, że można jeszcze robić przez jakiś czas gry na takim poziomie nie przejmując się zbliżającą premierą next-genów, a także z pewnością weszli na ambicje panom z Naughty Dog dzięki czemu będą musieli jeszcze bardziej się starać by wydawać lepsze i przede wszystkim dojrzalsze gry.

Edytowane przez rela2
Odnośnik do komentarza

Ta gra jest zayebista, tyle wam powiem. Czarny Koń roku 2013 murowany. Lara powrocila z hukiem i przypomniala, kto rzadzi w temacie przygodowek. Kazdy element tej gry jest dopracowany i zayebiscie zrobiony, wspaniale ze soba wspolgrajac, tworzac niesamowicie wysokiej jakosci calosc. Grafika, klimat, gameplay, elementy platformowe, przygodowe, skradanie (a jest go duzo), walka, mozliwosci kombinowania i tak zwane enviroment puzzle - miod. Nie mozna sie oderwac, gra ma syndrom "a jeszcze tu wejde, a jeszcze to sprawdze", bo zanim pojdziesz do nastepnej lokacji, to przeskoczysz wzdluz i w szerz cala miejscowke, zeby cos znalezc. Nie musze chyba mowic, ze eksploracja terenu jest conajmniej taka sama jakosciowo jak ACIII, jesli chodzi o animacje i mechanike... ale jesli chodzi o FUN plynany z tego to TR wciaga go nosem. No i Lara <3, przeslodka du.peczka.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Po  45 minutach daje tej grze 10/10 . Filmowość w grach to mało powiedziane, grafika jest no (pipi) jak z God of War 2 na PS2 absolutny strzał w pysk, jedynie te krople wody i krwi na " ekranie tv" mi się nie podobają i twarz Lary jest jakaś taka dziwna.

Dawno, daaaaaaaawno nie grałem w grę która widać, że na każdym małym kroczku ( przez te 45 min) jest przemyślana i dopracowana w każdym milimetrze. Nie grałem w uncharted więc nie wypowiem się ile jest zerżnięte od Nathana ;) narazie tyle rozkoszy wcześniej muszę skończyć  Borderlands 2. 

Odnośnik do komentarza

Ja również 2 godzinki za sobą i póki co miodzik, chociaż dopiero dwie "lokacje" zwiedziłem. Nie wychodze dopóki nie znajdę wszystkich znajdziek, a te zbieram z wielką chęcią, bo część z nich rozszerza fabułę. Na liczniku 10%, czyli w takim tempie 20 godzin mam jak w banku. Gra jest ultra miodna i podoba mi się cholernie, a przecież dopiero jej liznąłem i nawet nie posmakowałem wszystkich elementów.
Rewelacja i tyle. O wiele lepsze od nudnego Crapsis 3

Nie wiem ile wkładu w tę grę ma square enix, ale muszę przyznać, że wydawane przez nich "zachodnie" produkcje są dla mnie rewalacyjne - deus ex, hitman i teraz tomb raider. Wszystkie marki stare jak świat i każda godnie przywrócona na obecną generacje (nie wszyscy się zgadają z hitmanem, ale mnie się bardzo podobał, w końcu 50h w singlu przesiedziałem). Teraz czekać aż thief powróci i dołączy do reszty.
A pamiętam jak ludzie się śmiali, że hitman i lara będa walczyć z budyniami, po tym jak SE kupiło eidos.

Odnośnik do komentarza

No to mamy rzetelne opinie po 45 minutach, godzinie i 2h grania, nie ma co.

 

Zobaczysz, że samo otwarcie gry jest kapitalne i robi mega wrażenie ;) Ogromny plus za prawie zero HUD ,wskaźników, ułatwiaczy drogi itd wszystko jest ukryte pod LB. Jak w starym Residencie, Lara odwraca głowę jak mija coś interesującego, czasem coś błyśnie w oddali. Pokazują się jedynie ikonki np odpalenia pochodni ale raz trzeba stanąć centymetr od tego a dwa są świetnie wkomponowane w całość. 

w ciągu gry Lara nabija punkty Ex i odblokowuje skile a'la te z FC3

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

To teraz jeszcze powiedzcie z jaką częstotliwością Lara stęka bo nie chce by ktoś w domu pomyślał że gram/oglądam jakiegoś pocieracza.

 

 

6:12 no koorwa poważnie? przecież taka sytuacja to od razu zgon a ona jeszcze próbuje to wyciągnąć o_O

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Sory, ziomuś ale DOPI.ERDALASZ się na sile. Uwierz, ze odpalisz gre i po 20 minutach twoja menstruacja zamieni sie w orgazm. A Lara steka bardzo fajnie. Ma za(pipi)iscie seksowny glos i akcent, dodatkowo. 




DO tych co juz graja - czy skrzynki z czesciami sie respawnuja? Bo kilka razy zdazylo mi sie cofnac znalezc kilka w miejscach, za ktore bym sobie dal reke uciac, ze juz bylem i ich nie bylo.  No i  powtorka z FC3 - ladujecie w luk? ;]

Edytowane przez Andżej
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dopiero 1h za sobą ale ta gra miażdży - zero HUD'a, wszystko płynnie i naturalnie, niesamowita grafika, natura, fizyka i animacje. Nie mogłem uwierzyć w te efekty w jaskini i po wyjściu z niej. Filmiki i screeny wypływające obecnie z następnej generacji naprawdę niewiele różnią się od tego co możemy tu zobaczyć. Do tego Tomb Rider i Lara, przygody na wyspie, tajemnice i survival. Póki co animacyjnie i graficznie orgazm, łamigówka z końcową ucieczką z jaskini też wskrzesiła ducha starego Tomb Ridera ale z dodatkiem wybornej fizyki (woda, ogień ^^).

 

Polecam, zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza

Mazzeo ma bol dupy, bo wyszla nowa, zayebista gra, a Judgment to niestety 4 raz to samo, tylko prawdopodobnie gorzej.

 

Chlopaki, sprawdzi mi ktos czy mozna ustawic southpaw(galki zamienione miejscami).

Pliz!

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Mazzeo ma bol dupy, bo wyszla nowa, zayebista gra, a Judgment to niestety 4 raz to samo, tylko prawdopodobnie gorzej.

 

 

Oj tam oj tam, po prostu ta gra zapowiadała sie momentami tragicznie a i marketing miala z doopy, az dziwne ze wychodzi hit i to na dodatek zajmujący ok 15h.

Odnośnik do komentarza

 

Mazzeo ma bol dupy, bo wyszla nowa, zayebista gra, a Judgment to niestety 4 raz to samo, tylko prawdopodobnie gorzej.

 

 

Oj tam oj tam, po prostu ta gra zapowiadała sie momentami tragicznie a i marketing miala z doopy, az dziwne ze wychodzi hit i to na dodatek zajmujący ok 15h.

 

bezkitu myślałem, że crap będzie a tutaj proszę, dałem się troche ponieść hajpowi i zamówiłem sobie na muve i czekam na poniedziałek hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...