Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Lol, słyszałeś  o leasingu 3 x 33?

A poważnie to w taką pogodę jaka była najlepszy, yebnie drzewo to nie szkoda, przejezdzasz po galezi i  wiesz ze nie yebnie ci o jakies czesci silnika albo skrzyni.


No przecież Balon grzecznie pyta, czy suvik się sprawdził, w końcu, między innymi, dla takiej mokrej pogody kupuje się takie auto.

 

 

 

Wczoraj wieczorem wracałem w tą nawałnice z działki, połowa drogi przez lasy, to nie był najlepszy pomysł.

No ale Dacia dała radę. Bo jak nie Dacia to co?

 

 

Nie jesteś zbyt  bystrym  gosciem krupek,  wiec Ci podświetliłem element sarkastyczny.

Odnośnik do komentarza
Nie wierzę że Milan jako (pipi)any inzynierek jeździ dacia.

 

Skromnie, ale to wy sie ośmieszacie gardząc sytuacja  w której ktoś jeździ tanim samochodem który spełnia swoje wymagania i  jest niezawodny.

 

Albo jestescie oderwani od rzeczywistości i w zasadzie plujecie na ludzi których nie stac nawet na samochód za 5 tysiecy, albo tylko takich udajecie w necie, tak czy tak, świadczy to o was dosyć kiepsko.  Mozi to pół biedy, ale balon to buraczany burak  z Burakowa Buraczanego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hehe ale się zagotował. No akurat widzę tu wyśmiewamie się z inżynierka na dorobku, który jeździ Dacią za 40 tys, a nie z jakiegoś biednego człowieka, którego nie stać na auto za 5 tys. Możem jest burak z bureczewa ale inżynierek w Daci mnie śmieszy bardzo, natomiast ludzka bieda wręcz przeciwnie:(

 

 

a tak serio to w pompie mam czym jeździsz kolego milanie.

Odnośnik do komentarza

Pisałem o  skrajności,  jeżeli smiejesz się że ktoś jako drugi samochód kupił do pracy dacie, to co sądzisz  o ludziach biednych którzy moga tylko  o tym marzyć? Również nie jesteś zbyt  bystry.

Tam zagotował, na szczescie takich  scierwusów jak ty omijam  w zyciu wielkim łukiem, nic mnie w sumie tak nie w(pipi)ia jak wywyższanie się. Tfu balon :)

Odnośnik do komentarza

Super wybór. Też zastanawiałem się nad Sport Plusem (jarałem się szczególnie tym tyłem i wyposażeniem za ten hajs) ale jednak postawiłem na większą moc, przestrzeń i bagażnik.

Będzie Pan zadowolony, pasuje dla singla (?) po prawie xD

 

ps automat czy manual oraz "hatch" czy sedan?

Odnośnik do komentarza

Hehe tego jak dupa boli, że ośmieliłem się kiedyś powiedzieć, że największy forumowy tatuś wozi dzieci autem, które jest trumną na kółkach. Jakoś nie twierdziłeś że to auto do pracy jak dawałeś zdjęcie.

Z drugiej strony nie wiem czy wiesz ale może ci podpowiem bo tego nie widzisz. Bulgotając się i obrażając mnie na lewo i prawo jak tylko wspomnę o Daci śmierci i inżynierku pokazujesz tylko jak bardzo ciebie to boli i masz wyrzuty sumienia, że przed kupnem pierwszego w życiy samochodu z salonu nie sprawdziłeś testów bezpieczeństwa. Trochę jak Kaczyński, który wysłał brata na śmierć, a teraz krzyczy na innych z powodu wyrzutów sumienia, obrażając na prawo i lewo. Mało tego już mnie nawet sklasyfikowałeś, że śmieję się z biednych ludzi (no kur wa jak Tusk normalnie).

DACIA SMOLEŃSK.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Hehe tego jak dupa boli, że ośmieliłem się kiedyś powiedzieć, że największy forumowy tatuś wozi dzieci autem, które jest trumną na kółkach. Jakoś nie twierdziłeś że to auto do pracy jak dawałeś zdjęcie.

Z drugiej strony nie wiem czy wiesz ale może ci podpowiem bo tego nie widzisz. Bulgotając się i obrażając mnie na lewo i prawo jak tylko wspomnę o Daci śmierci i inżynierku pokazujesz tylko jak bardzo ciebie to boli i masz wyrzuty sumienia, że przed kupnem pierwszego w życiy samochodu z salonu nie sprawdziłeś testów bezpieczeństwa. Trochę jak Kaczyński, który wysłał brata na śmierć, a teraz krzyczy na innych z powodu wyrzutów sumienia, obrażając na prawo i lewo.

DACIA SMOLEŃSK normalnie.

To ci napisze jak było,

w temacie pisałem od początku że zastanawiałem się nad dusterem a jimnym, do pracy, zreszta na mój arg. ze dacie sa popularne na budowach napisałes ze na budowe twojego buraczanego domu przyjezdza ekipa w innych modelach xD

Więc fail 1.

 

Po drugie, duster ma 3 gwiazdki które dzielą go od 4 tylko elementami  nie wpływajacymi na pasażerów, tylko na uderzonych na drodze, albo ze wzgledu na opcjonalny ESC. Samochód rodzinny mam na 5, ale uważam ze branie gwiazdek tak jak ty bez analizy to głupota. No ale to by się zgadzało.

Fail 2.

 

Czyli ty nadal jestes burakiem,  a ja wybrałem dobrze, bo jimny oza kultowością jest g,ownem obes,ranym poza błotem. nadsterowność, 5l pojemnosci bagaznika.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

3 gwiazdki w czasach jak Kia picianto ma 5 hue hue hue i dzieci wozi w nim!

 

Dobra lecę spędzać słoneczną i rodzinną niedzielę. Tobie też polecam. Odejdź od tego kompa i przestań tyle pisać.

 

A na zgodę aprops najlepszej terenôwki świata!

 

Akurat Picanto ma 4, wiem bo własnie jestem przed zakupem małego pierduśnika, i  rozważam głównie citigo a  picanto, przy czym picanto ma 4 przez opcjonalne wyposażenie. Widzisz, g,owno wiesz.

 

Aha, Jimny, a nie Jimmy, jestęs beznadziejny, oby nie genetycznie.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Panie ale wiem doskonale że jest Jimny ohoho genetycznie czy milan wejdzie poziom wyżej i zacznie obrażać dzieci balona.

Już wiem dlaczego tyle osób na tym forum tobą gardzi i nie kryje się z tym, pozdrawiajàc siarczyście. No jesteś taką e-kure wką, która ewidentnie nie wie kiedy przestać.

 

Milan co? TY KU RWO

Odnośnik do komentarza

O jak się wywyższa. Obraża sprzedawców odkurzaczy. Co za ludzka ku rwa. Zrobił inż. na samych poprawkach na podrzędnej polibudzie i śmieje się ze sprzedawców odkurzaczy, a co dopiero z kaskerów czy jeszcze biedniejszych ludzi. Co za ku rwa ludzka.

 

Dobra ja w odrôżnieniu do cibie wiem kiedy przestać tym bardziej, że robi się OT. Jak jeszcze jakieś żale to adres znasz, a teraz radzę, wy pierdalaj do rodziny bo całe dzieciństwo dzieci w necie spędzisz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...