Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Wzbudza emocje. W pracy dwie osoby normalnie niezainteresowane motoryzacją rozważały zakup. Jedna kupiła, drugiej bardzo nie spodobało się wnętrze. Ale obie kojarzyły i rozważały jeden konkretny model.

 

Mnie również odrzuca środek, natomiast z zewnątrz - zależy od kolorystyki i felg. Ten z linka wyjątkowo mi się nie podoba, ale są konfiguracje nawet fajne.

 

Nie dla mnie, ale rozumiem, że komuś się podoba. Plus ma dużo większy sens niż paskudny Nissan Puke.

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś popatrzeć na Rajdzie Kwidzyńskim. Cieszą oko te wszystkie Evo, czy Imprezy, takie Civici, czy inne starsze hatche też fajne. Trochę wzwód miałem jak ślizgali się na nawrotach i potem startowali w prostą, a z wydechu marchewa strzelała. Ziomek w Evo tak szeroko wziął zakręt bokiem, że dosłownie przetarł się o słupek na chodniku, o milimetry. Słupek się zatrząsł, a on miał mikrorysy na zderzaku. Dodatkowo, uroku nadała lokaluzacja rajdu, bo po starym mieście śmigali, przy katedrze, po bruku, wąskich uliczkach. No fajnie.

Odnośnik do komentarza

Rajdy na żywo to niesamowite doznanie, ja się od zeszłego roku wybieram na rallycross, może w tym roku się uda podjechać gdzieś niedaleko. Polecam również Rajd Polski ;)


Szkoda, że w tych rajdach mistrzostw polski startują co raz słabsze ekipy, nie ma już takiej obsady jak te 10 lat temu, widać jak ogromny to jest wydatek i chyba co raz trudniej o sponsoring. Mógłby się w końcu ktoś tym zająć i zainwestować w polski motorsport. A jak już trafi się ktoś z kasą to startuje prywatnie w ERC :/

Edytowane przez _S_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Miałem okazję ostatnio pojeździć BMW i3 - w zasadzie to pierwszy raz w pełni elektrycznym samochodem i... jakie to jest fajne, szkoda że takie brzydkie :D w ogóle, samochód brany z DriveNow, miejskiej wypożyczalni należącej do BMW, w której samochody wypożycza się jak rowery na ulicy. Odpalasz appkę, sprawdzasz gdzie w okolicy jest jakiś samochód, idziesz do niego, otwierasz z aplikacji, wpisujesz pin i jedziesz. Bardzo fajna rzecz, która w Polsce chyba dopiero raczkuje, a tutaj jest mocno popularna. No, takie tam cool story i ciekawostka ;)

Odnośnik do komentarza

Znajomy z Krakowa coś ostatnio wrzucał na fb, ale we Wrocławiu nigdy nie widziałem :( to mi się właśnie strasznie podoba - biorę samochód z ulicy (a jest ich masa, bo działają tu co najmniej dwa takie systemy: DriveNow od BMW i car2go od Mercedesa), podjeżdżam gdzie chcę, zostawiam go i nie martwię się więcej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...