Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

wrocilem do gry po dluzszej przerwie - chyba 5 sezon obecnie - jezu jak ta gra miejscami wyglada!

Uwielbiam klimat, gdy podczas wyscigu po ulewie przebija sie zachodzace slonce, albo mgle o poranku, przez ktora nic nie widac - gra, ktora obok Dirta zostanie u mnie do konca generacji.

(pewnie mniej wiecej tyle zajmie calak jezdzac wiekszosc wyscigow ^^)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się czy nie kupić gry na psn bo teraz stoi po 59. Ogólnie w ścigałki gram od czasu do czasu, driveclub splatynowany, w forzie motorsport 6 jeździłem na wszystkim off tylko model jazdy miałem na normalny nie symulacja, w horizon 2 i 3 pełna symulacja. Odbije się czy można tam poprzestawiać ustawienia abym znalazł jakiś przystępny model jazdy dla mnie?

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy nie kupić gry na psn bo teraz stoi po 59. Ogólnie w ścigałki gram od czasu do czasu, driveclub splatynowany, w forzie motorsport 6 jeździłem na wszystkim off tylko model jazdy miałem na normalny nie symulacja, w horizon 2 i 3 pełna symulacja. Odbije się czy można tam poprzestawiać ustawienia abym znalazł jakiś przystępny model jazdy dla mnie?

Nie zastanawiaj się za tę cenę. Nie odbijesz się. Są klasy gdzie z padem jest bardzo ciężko, jednak można znaleźć swoje ustawienie pod większość aut. Z reguły jak jakiś samochód jest niegrywalny, to tylko ze względu na dużą moc, RWD i małą przyczepność (brak spojlerów). Wystarczy włączyć kontrolę trakcji i jest dużo lepiej. Ja do dzisiaj od czasu do czasu pogram sobie online i bawię się świetnie. Najlepiej na padzie jeździ się klasą GT3 i tę najczęściej spotkasz online.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy nie kupić gry na psn bo teraz stoi po 59. Ogólnie w ścigałki gram od czasu do czasu, driveclub splatynowany, w forzie motorsport 6 jeździłem na wszystkim off tylko model jazdy miałem na normalny nie symulacja, w horizon 2 i 3 pełna symulacja. Odbije się czy można tam poprzestawiać ustawienia abym znalazł jakiś przystępny model jazdy dla mnie?

w życiu nie bierz tego szrotu do grania kampanii czy jak tak k*rwa sie zwie ! 4za Rulez

a co do multi jak znajdziesz ogarniętych kolesi, to przepadniesz na dłuuugie  godziny

Odnośnik do komentarza

Człowieki, to normalne w tej grze? X1.

 

 

Mniemam, że to przez ściąganie w tle reszty danych, bo 100% nie było, ale w żadnej innej grze takich cyrków nie miałem.

Też sie zdziwiłem jak wczoraj odpaliłem ten wyścig początkowy.

Miałem zassane jakieś 45% gry i tak mi się wydaje, że to dlatego.

Pierwszy raz taki slideshow.

Dzisiaj zassam do końca to podejrzewam, że będzie płynniej. Powinno być ok 40-50 klatek, czyli w miarę płynnie.

Deszcz nie daje rady i spada w granice 30 przy większej ilości przeciwników.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...