Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda genialnie. Wczoraj sobie pośmigałem po nurbie z 31 furami i był beton 60 fps. Jedynie jeszcze zdarzają się rozdwojenia ekranu (bardzo rzadko) i tylko na kamerach FPP. Gdy się ustawi kamerę za autem, to jest dosłownie ideał.

 

Swoja drogą - wyścig na nurbie gdy zmienia nam się pogoda (różne ustawienie chmur na niebie, a co za tym idzie oświetlenie na torze) to absolutne mistrzostwo świata. Chyba już nigdy nie przerzucę się na sima, który nie posiada dynamicznej zmiany pory doby i pogody. No coś wspaniałego :) 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ze najblizsza latka poprawi rowniez uciazliwe bledy pojawiajace sie podczas gry online. Gra mocno przycina kiedy ktos wchodzi do publicznego lobby. Jest to mocno wpieniajace kiedy akurat jestes na hot-lapie w kwalifikacjach, ktos dolacza do wyscigu a ty tracisz kontakt z samochodem nawet na 1 sekunde. Pokonujac zakret jakims szybkim bolidem zazwyczaj ladujesz w krzakach i o dobrym czasie mozesz zapomniec. Nastepna bolaczka online to tryb widza podczas treningow i kwalifikacji. W ogole z tego nie korzystam choc chcialbym. Samochody zachowuja sie i brzmia conajmniej dziwnie a po kazdym skorzystaniu z owego trybu znika mi caly hud z ekranu (ps4). Trzeba wyjsc do glownego menu i w opcjach go ponownie aktywowac (!). Czasami po dolaczeniu do jakiegos wyscigu w srodku kwalifikacji gra nie pozwala wyjechac z garazu. Kilka razy tracilem force feedback w kierownicy podczas wyscigu, w takich momentach czlowiek docenia jego istnienie i zadaje sobie pytanie po co w ogole produkowac kierownice bez tego niezbednego wynalazku ;)

Poza tym... to najlepsze wyscigowe doswiadczenie w mojej gamingowej historii!

Odnośnik do komentarza

Mieliście buga w pit stopie? Wjeżdżam na zmianę opon, wyjeżdżam... A po chwili wszystkie są na czerwono, jakby się poprzebijały i trę podwoziem o asfalt.

 

Jak to obejść? Bo w wyścigu Renault cały czas tak mi się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Mieliście buga w pit stopie? Wjeżdżam na zmianę opon, wyjeżdżam... A po chwili wszystkie są na czerwono, jakby się poprzebijały i trę podwoziem o asfalt.

 

Jak to obejść? Bo w wyścigu Renault cały czas tak mi się dzieje.

Też o to pytałem na PSSite forum. Prawdopodobnie w ustawieniach domyślnych pitstopa masz zmianę na opony deszczowe (po Patchu z automatu). Trzeba to zmienić. Pomógł mi kolega sieniu. Daj znać czy o to chodzi bo ja obecnie nie mogę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

 

mala roznica na xone, na ps4 ogromna, praktycznie caly czas teraz gra smiga 55fps-60fps

 

gameplay z gamersyde po paczu - w dzien na xbonie w deszczu dropy do 58fps, w nocy z deszczem 55-58fps wiec ficus jak nie wiesz jak dziala na xbonie to nie pisz nic

 

 

ale po co te spiete poslady? wrzucasz analize z gamersyde, w ktorej wyraznie pisze, ze patch poprawiajacy framerate na xone wyszedl w trakcie e3 czyli miedzy 15-17czerwca, a moj post jest z 13 czerwca kiedy faktycznie byla taka roznica miedzy xone i ps4 w dzialaniu

 

jak chcesz robic CW poza CW i nic nie wiesz to juz lepiej siedz tam caly czas w betoniarni

Odnośnik do komentarza

Gdzie się ustawia strategię pitstopu, a konkretnie okrążenie na którym mamy zjechać?

Z tego co wyczaiłem, to są tylko opcje dotyczące rodzaju opon, tankowania paliwa itp.

Zawsze gdy w karierze jadę wyścig nr2 (ten dłuższy), to inżynier woła mnie do pitu już na drugim okrążeniu, co jest strasznym bezsensem. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

http://www.gamersyde.com/news_project_cars_gets_patched_on_xb1-16769_en.html

 

nie gralem ale ogladalem ten gameplay i wyglada bardzo dobrze

 

Szkoda, że nie zrobili testu z kamerą z za auta. Nie lubię kamery z kabiny :) Ale robotę wykonali sporą pod względem optymalizacji. Czeba będzie kupić :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Gdzie się ustawia strategię pitstopu, a konkretnie okrążenie na którym mamy zjechać?

Z tego co wyczaiłem, to są tylko opcje dotyczące rodzaju opon, tankowania paliwa itp.

Zawsze gdy w karierze jadę wyścig nr2 (ten dłuższy), to inżynier woła mnie do pitu już na drugim okrążeniu, co jest strasznym bezsensem. 

Też jeszcze dobrze nie rozkminiam pitu i dołączam się do prośby o jakiś opis postępowania (mały poradnik):)

Odnośnik do komentarza

Nie ma możliwości ustawienia na którym okrążeniu chcemy zjechać. Tylko rodzaj opon i ich ciśnienie, ilość dotankowanego paliwa oraz co ma być naprawione lub nie.

 

Inżynier w drugim wyścigu woła odrazu kiedy jest to możliwe.

Jeżeli jedziemy w wyścigu w którym jedzie się milion okrążeń to też na drugim woła do boksu? Trochę to bez sensu. O ile w przypadku 8-10 kółek dam radę większość przepędzić na drugim zestawie to powyżej już jestem zmuszony do zjazdu dwa razy a ktoś kto zjedzie w połowie da radę na raz? Dziwne.

Odnośnik do komentarza

Przecież nie ma obowiązku zjeżdżać odrazu. Można zjechać nawet na przedostatnim okrążeniu. Inżynier przypomina poprostu o konieczności wymiany opon (wymóg tych drugich wyścigów w karierze).

 

Podczas gry online inżynier woła kiedy kończy się paliwo.

A to przepraszam. Myślałem że po wywołaniu zjazd jest obowiązkowy. Ale jak nie zjadę to napis zostaje na ekranie czy znika? A może sam daję znać że nie teraz i wciskam chęć zjazdu co odwołuje komunikat z boksu? No i jak to jest dalej? Czy później znowu przypomina o zjeździe czy już do końca nie daje znaku życia i sam muszę pamiętać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...