Skocz do zawartości

Darksiders II


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Od drugiej połowy drugiego "świata" gra wyglada juz jak należy. Gra CHOLERNIE wolno się rozkręca i jest bajecznie prosta przez ten czas. Dlatego niektórzy narzekają na to, że jest za długa, co może sie wydawać absurdalne. No ale tak jest, za bardzo to rozciągnęli i za wolno zdobywamy nowe zabawki, które utrudniają logiczne fragmenty.

Odnośnik do komentarza

Brak zagadek? Tych w grze jest całkiem sporo, ale nie wiem na jakim etapie jesteś. 20h wyciśniesz spokojnie bez zadań pobocznych.

No przez 10h gry nie było jeszcze ani jednej zagadki która nawiązywała by poziomem do tych z pierwszej części .zdobyłem dopiero pierwsze ulepszenie/broń która pozwala łapać przedmioty na odległość .Do tej pory to zagadki wyglądały tak .... wturlaj kilkę w tą dziurkę i drzwi się otworzą :(

 

Od drugiej połowy drugiego "świata" gra wyglada juz jak należy. Gra CHOLERNIE wolno się rozkręca i jest bajecznie prosta przez ten czas. Dlatego niektórzy narzekają na to, że jest za długa, co może sie wydawać absurdalne. No ale tak jest, za bardzo to rozciągnęli i za wolno zdobywamy nowe zabawki, które utrudniają logiczne fragmenty.

 

Dzięki bogu uspokoiłeś mnie bo naprawdę myślałem już ze wlazłem w jakiś shitttt mam spory niesmak po tych kilku godzinach gry .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Dzięki , mam Herolda rozwiniętego jednak rozwijałem umiejętności byle jak byle wydać PD ,na YT zobaczyłem ze kolesie jednak rozwijają drugie drzewko i stąd moje pytanie .

Przysiądę i rozwinę Herolda bardziej "starannie"

 

Rozwijaj Herolda , polecam wymaksować cięcie znikąd po dodaje energię po trafieniu oraz żniwiarza.

 

Co do gry to mi na normalu z dwoma pobocznymi + większość skrzynek zajęło 25 h.

 

Ja cisnę od początku na Apokalipsie i liżę wszystkie ściany (przynajmniej tak mi się wydaję ) zbieram co się da i jestem już/dopiero

przy walce z

Dręczycielem DUSZ

 

na liczniku 21h z groszem .. chyba zmieszczę się w 30h z fabułą .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem w Chapter 5: The Heart of the Mountain mianowicie zacząłem misje gdzie biegne z Karnem do odlewni i musiałem zakonczyć grę wiec zapisałem stan i wyłaczyłem konsole. Teraz gdy zacząłem gre dzisiaj wszedłem do odlewni ale cały czas sam już szedłem bez Karna gdy doszedłem do momentu gdzie Karn ma mi pomóć przeskoczyć to jest chyba ten moment http://darksidersdungeon.net/Darksiders-II/Walkthrough/05/0505.jpg nie ma go tam stoi całkowicie po 2 stronie pomieszczenia i nie da sie nawet z nim pogadac stoi w miejscu i nie rusza sie wogole. Miał ktoś takie coś ???

 

Update: Po parunastu razach loadingow "Karn" w koncu zaskoczył ,a juz myslałem ze ponad 5h gry przepadło mam nadzieje ze juz nie bedzie wiecej takich niespodzianek

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość DonSterydo

Ile fal jest w Crucible? Doszedłem do 35.

 

Co do gry, to pierwsze 6-8h strasznie się dłuży - za mało walki z minibossami a za dużo wspinaczek, skakania itp. później jest już coraz lepiej i nabiera to trochę dynamiki. Na dłuższą metę to fajnie, że gra jest długa, ale pierwsze etapy można by obciąć o połowę albo dorzucić więcej walk z minibossami.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Skleiłem sobie już jakąś custom kosę - w jej statystykach tego nie ma, ale podczas walki odnawia mi życie przez co normalnie w singlu jestem nieśmiertelny  :P Teraz szukam podstawki pod nową - z myślą o Crucible, ale ciężko będzie bo ta dodaje jednocześnie zamrażania, ponad 100 do obrony i 30 do siły.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Kre3k, zastanów się co mówisz - Nordic Games, wydawca, który jedyne co robi, to wydawanie jakiś "pierdół", które słabo schodzą miałby zlecić robienie gry jednemu z najdroższych developerów w branży :P?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...