Mejm
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Bylo w apcje zje.bane w zeszlym tygodniu ale teraz widze ze juz dziala. A jak ktos nadal nie widzi to musi w konsoli ustawic zeby przesylac dodatkowe dane tutaj (przynajmniej na ps4): settings -> data handle/health & safety -> full data
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Ku.rwa ile pieter ma ten stadion Ktos wie ile tam wchodzi luda?
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Pewnie wygrana 5:1 z tunezja. Jak mnie.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Figaro ogladasz meczyki? Duzo murzynow gra i baby sedziuja.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Dobrze, ci co postawili na wygrana Holandnii to pewnie juz tylko jedne punkt
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Ale zeby tak zadnego meczu o 18 w piatek?
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Ja mam wrazenie ze nawet my bylibysmy lepsi niz pepiki.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Ale ty pamietliwy.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
O ku.rwa to wyjscie bramkarza xD Jestem w stanie przezyc nietrafiony wynik w typerku ale nie po czyms takim xD
-
własnie ukonczyłem...
Skonczy sie jak z nanomaszynami
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Dopiero wlaczylem, co tam robi baba na boisku?
-
własnie ukonczyłem...
Ta, tez to ogladalem (chociaz moje pierwsze wydanie to byla platyna jedynie z dvd z gra, dopiero pozniej wszedlem w posiadanie wanilii). I troche kislem. Bylo tam min. info ze Kojima daje wolna reke, ze zespol ma cos wymyslic i jak spoko to wejdzie do gry. No i tak dostalismy coolant. Ale byly tez cringowe momenty jak nagrywali jakies linie dialogowe no i oczywiscie nic nie przejdzie bez klepniecia od big bossa. Aktor mowi kwestie, w pokoju zapada cisza bo kojima mysli, mysli, po chwili daje znac glowa ze ok i wszyscy oddychaja z ulga i sie usmiechaja. Widac bylo ze raczej by robil dubla albo i dwadziescia, ale ze byla kamera to klepnal xD Najlepszy moment to jednak kiedy gadali, ze wszyscy lubia kaiju, no wiadomo japonia. I ze lubia godzille ale tez king konga. I ktos tam powiedzial, nie wiem kto, ze Kojima to Godzilla a jego zespol to King Kong xDDDDD Cokolwiek by to mialo znaczyc. Az musze do tego wrocic i sprawdzic czy nie zmyslilem, ale chyba nie bo to jednak swiat Kojimy. Zawsze mi sie to kojarzy ze scena z Killerow 2 jak Waski mowi, ze jest debesciak a jego mafia tez debesciak.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Moze czegos nie zrozumialem z tej historii ale nie kupiles kolejnego playstation bo ludzie kupowali ps portal? Czy moze po prostu oferta od ms przechylila szale? Nie przejmuj sie, nik tu nic nie wie. Wszystko co jest pisane do momentu oficjalnych informacji (czy to o zamknieciu studiow czy premiery helixa) absolutnie nie ma zadnego znaczenia i jest po prostu zabijaczem czasu w robocie, tak wnioskujac po porze i dlugosci aktywnosci. Pewnie wiekszosc to pracownicy CDPR i MS.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Napisalem dokladnie to samo. Ze dla fanow czyli stalej bazy git. Tylko, ze dyskusja jest o przyciaganiu nowych uzytkownikow i poszerzaniu zasiegu. A tymi trzema kotletami tego nie zrobia bo mlode pokolenie gra w Fortnieta na pc. Trzeba sie zaczac godzic, ze rynek jest wysycony.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
I nawet z takim slabym sony xbox nie moze wyjsc na prosta. Kurtyna.