Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Alastor84

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alastor84

  1. Nie tylko na bagnach.
  2. W ciągu 24h powinny być. Oby.
  3. Twoja opinia jest 100 razy lepsza niż większość recenzji (oceny w PE to jakiś żart). Jak można było dać 10 grze która ma spore problemy "techniczne". Zresztą "zagranica" nie lepsza.
  4. https://www.youtube.com/watch?v=9t37IWwuoFI Oby w końcu patch 1.05 załatwił problemy z animacją raz na zawsze.
  5. Na bagnach dalej bieda. W Novigradzie jakby trochę lepiej, ale to raczej skrajnie minimalna poprawa. Walka za pomocą igni gdy nie ma deszczu (nie na bagnach) jest znośna. Trzeba "testować" dalej. Oby następny patch dotyczył głównie SOLIDNEJ poprawy framerate.
  6. Jak napisałem jakiś czas temu że wersja na PS4 jest najgorsza to co niektórzy dostali "psychicznej (pipi)zki" Mam nadzieje że w czerwcu nie będzie "gorszej wersji".
  7. Szkoda że nie walczyli za pomocą petard i igni Pewnie byłoby jeszcze "lepiej" Płynność animacji jest fatalna. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Ciekawe w takim razie skąd biorą się +9 i 10 w różnych recenzjach ? Jasne gra ma bardzo dużo "plusów", ale żeby otrzymywać skrajnie wysokie oceny musi być bardzo dobra "technicznie" . W3 na PS4 w chwili obecnej niestety nie jest.
  8. Oceny W3 to jakiś "żart". Wersja na PS4 ma ogromne problemy z płynnością animacji.
  9. Maksymalna ocena dla W3 to jakiś żart (wersja PS4). Sama gra "artystycznie" jest cudowna, grafika bardzo ładna/śliczna, ale płynność animacji to porażka. Czuję się oszukany przez CD PROJEKT RED. Miała być porządna optymalizacja, a nie jest. Lekkie dropy to nie zbrodnia (2 lub 3 klatki mniej z 30fps), ale +/- 20fps jak najbardziej, szczególnie podczas walki.
  10. Niestety nadal jest źle (szczególnie bagna). Obawiam się że możemy sobie pomarzyć o stabilnych 30fps na PS4
  11. Kompendium bardzo fajne. W sumie nie rozumiem, po co kupować poradnik. Nie lepiej samemu wszystko odkrywać przez wiele tygodni ? Ale ok, co kto lubi
  12. Grafika jak na GBA To musi być wersja na Pegasus360
  13. Medytacja odnawia.
  14. Dokładnie. W Velen nie jest już tak fajnie jeśli chodzi o płynność animacji tak samo w Novigradzie jak jest dużo ludzi + jest "dużo ognia" Dlatego robię sobie małą przerwę od W3 i czekam na patcha który ma poprawić (oby) m.in. płynność. Gra jest ogromna, mam dopiero 6lv, więc jeszcze dużo do odkrycia jest.
  15. Mam nadzieje że będzie jeszcze jakaś łatka poprawiająca płynność animacji. O ile w Białym Sadzie i okolicach było w miarę ok, to już w dalszych lokacjach było gorzej. Szczególnie jak deszcz pada i Igni się używa w walce z dużą grupą przeciwników. Jestem zwolennikiem płynniejszej animacji kosztem "wypasionych efektów". Gracze konsolowi marzą często o 60fps, a o STAŁE 30fps jest ciężko.
  16. Biały Sad zaliczony (chyba w 100%) Pierwsze wrażenie bardzo dobre Błędów w zasadzie brak po za jednym. Płotka raz nie chciała biec/iść przez pewną (drewnianą drogę? jakieś "belki" były). To było dziwne Musiałem ten kawałek Wieśkiem spokojnie przejść O braku płynności animacji w KM (filmik) wszyscy chyba wiedzą. Ostatni "błąd" to scenka przed walką z 1 bossem. Więcej "grzechów" nie było Zobaczymy jak będzie dalej. Nie mogę się doczekać miast Grafika póki co mocne 8. Natomiast gra +9 Animacja jest ok, są pewne spadki, ale można przeżyć, to w końcu gra z otwartym światem. Ale zawsze mogą to poprawić. Z gwintem jak na razie 0 problemów.
  17. Zawsze jest jakaś minimalna szansa Ale raczej nastawiam się na wtorek.
  18. Wysłane CDP (kurier) Może jutro po południu będzie
  19. U mnie tak samo.
  20. W sumie to dziwne że w poprzednich częściach nie było żadnej "krasnoludki" (czy jak tam poprawnie powinno być )
  21. To jest wg mnie największy problem tej gry/serii. Kolejne wady to system walki, na 99% w Wiedźminie 3 będzie lepszy (zresztą w poprzednich częściach Wiedźmina był lepszy). Główny bohater/bohaterka to "żywe drewno", npc zresztą też. Słaba animacja postaci (chociaż jest dużo lepiej niż w poprzednich częściach). O błędach nie ma co wspominać. Tego typu gry zawsze będą mieć większe lub mniejsze problemy. Jeśli ktoś dobrze się przy tej grze/serii bawi to super, ale dla mnie TES jest niegrywalne, nudne. Jedyne co mi się podoba to świat pod względem "artystycznym" i muzyka.
  22. [https://www.youtube.com/watch?v=KWrD0QMZc_s Nowa "Castlevania" Igarashiego
  23. Design Geralta w jego komiksie był katastrofalny A sama okładka wg mnie taka sobie. Zrobili to celowo by ludzie zamawiali steelbooka? :blum1:
  24. Bardziej porównywalny. Szkoda tylko że animacja tnie okrutnie Nawet na dobrym kompie.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.