Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Alastor84

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alastor84

  1. Alastor84 odpowiedział(a) na diolek temat w PS3
    Fajne wyścigi, ale nie "na długo". Krótkie sesje wskazane, fajnie się "wraca" po jakimś czasie.
  2. Alastor84 odpowiedział(a) na raVen20 temat w Forum Bijatyk
    Heh normalnie końcówka lat 90. Żałosne, żeby taka gra nie miała premiery w naszym kraju.
  3. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Chvi3tjHtoo Victor Belmont, ale nic o nim nie wiadomo.
  4. Nowy "Belmont" wygląda "średnio". Mix poprzednich Belmontów (LOS) z bohaterami Assasin's Creed. No i ten zarost, normalnie Chuck Norris https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1149282_10153135908955697_386908494_o.jpg
  5. Alastor84 odpowiedział(a) na Daffy temat w PS3
    Gra świetna Wiele lat temu grałem na Amidze. Jedyną wadą jest... brak odgłosów wydawanych przez SF np; jak widzi jakieś "niebezpieczeństwo" lub jak ginie To było takie "fajne" Wolę "starą" muzę,
  6. Alastor84 odpowiedział(a) na raVen20 temat w Forum Bijatyk
    Nie mam nic przeciwko Obowiązkowo trzeba mieć "stare-nowe DOA5"
  7. http://www.gametrailers.com/videos/i5h7av/castlevania--lords-of-shadow-2-e3-2013--world-premiere-demo--stream-
  8. Alastor84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PS3
    Dokładnie Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem trudności (jakiś super wymiatacz nie jestem ) Jest trochę "inaczej" niż w poprzednich częściach, ale zdecydowanie warto mieć NG3re na półce
  9. Alastor84 odpowiedział(a) na raVen20 temat w Forum Bijatyk
    Po długiej przerwie wracam do DOA5 Głównie weekendy, czasami wieczorem w "normalne" dni
  10. Bardzo fajne demo Fajny klimat, system walki Nigdy nie byłem wielkim fanem gier z serii MGS, lecz MGR muszę mieć szybko
  11. Alastor84 odpowiedział(a) na Nemesis temat w PS3
    Szkoda że jakieś miernoty zabrały się za "edycje HD". Nie dość że filmiki w SD, menu 4:3, to jeszcze jakieś "białe kreski" (artefakty) co jakiś czas pojawiały się pod koniec gry (DMC1). Teraz czas na 3, a potem 2 (Lucia).
  12. Trailer jest ok, ale dupy nie urywa jak poprzedni Klimatem przypomina trochę serię Legacy of Kain (Blood omen). Dave Cox twierdzi iż główny bohater będzie miał kilka broni. W sumie mam nadzieje że będzie więcej "wszystkiego". Ma być "mrocznie" i brutalnie, klimatycznie ... Koniecznie stałe 30 klatek.
  13. http://castlevaniadungeon.net/forums/index.php?action=dlattach;topic=4965.0;attach=2678;image Czyżby nowy trailer ?
  14. Alastor84 odpowiedział(a) na raVen20 temat w Forum Bijatyk
    Możemy zmierzyć się w weekend Ninjasami rzadko gram
  15. Alastor84 odpowiedział(a) na raVen20 temat w Forum Bijatyk
    U mnie również (PS3) online jest ok.
  16. Alastor84 odpowiedział(a) na raVen20 temat w Forum Bijatyk
    Gra bardzo fajna, ale jest pewien problem. W czasie walki gra się "zawiesza" (bardzo krótko to trwa). Macie z tym problem ?
  17. Alastor84 odpowiedział(a) na QTF temat w PS3
    Szczerze mówiąc ten nowy DMC mógłby mieć totalnie inną nazwę Niewiele wspólnego z "1" i pozostałymi częściami. Klimat w "1" zdecydowanie najlepszy.Gra może być i raczej będzie bardzo fajna ale to nie moje "ukochane" klimaty
  18. ID POPA_PL Lion, Akira
  19. Jedynie doczytywanie walk mogło być szybsze, tutaj Sega się nie postarała. Mam wrażenie że postacie są większe niż w zwykłej 5.
  20. Praktycznie o 18 w środę zaczęło się święto Gra jest świetna, dużo się zmieniło np: Akira. Online jest "szybki" nie trzeba czekać na przeciwnika godzinami tak jak w np; SF3. Bardzo miłym bonusem jest możliwość wyboru muzyki z poprzednich części (muza z VF5 R rządzi).
  21. Alastor84 odpowiedział(a) na barth temat w 2D
    Hehe, dokładnie Pół biedy jak "podbija" przeciwnik naszą postać przez kilkanaście sekund, gorszy jest bound czy jak to się zwie No nic nie da się zrobić Wówczas postać odbija się niczym piłeczka kauczukowa... Jak trafiam na kogoś dobrego (Law, Kazuya, Heihachi) to jedno jest pewne... będę "latać" Balans postaci w tej grze to żart
  22. Alastor84 odpowiedział(a) na barth temat w 2D
    Odbijanie się postaci od podłoża niczym piłeczka kauczukowa to przegięcie wg mnie. Co niektóre postacie z Tekkena "rządzą" pod tym względem, np: Law, Kazuya.
  23. Alastor84 odpowiedział(a) na barth temat w 2D
    Gra bardzo fajna. Jedynie co mnie denerwuje to odbijanie się postaci... Jedyna poważna wada wg mnie.
  24. Alastor84 odpowiedział(a) na sprite temat w PS3
    Wspaniała gra. Świetny tryb fabularny. Grafika bardzo dobra, muza również (można posłuchać klasycznych kawałków). Idealna gra dla "samotników" i nie tylko Dziś przez przypadek zrobiłem Dżonym babality...urocze Nie przeszkadza mi brak obrażeń/fatality w trybie fabularnym. Zresztą w normalnym "arcade" trybie jakoś dziwnie się czułem jak robiłem fatality Dżonym Tak jakoś do niego to nie pasowało Aha da rade robić "toasty" Przed chwilą grałem Jade i się udało
  25. Alastor84 odpowiedział(a) na Hela temat w PS3
    Jednak to nie mermany Może w kolejnym dlc lub następnej części

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.