Jump to content

Outriders


Figuś

Recommended Posts

  • 8 months later...

 

 

OUTRIDERS is a 1-3 player co-op RPG shooter set in an original, dark and desperate sci-fi universe. As mankind bleeds out in the trenches of Enoch, you’ll create your own Outrider and embark on a journey across the hostile planet. With rich storytelling spanning a diverse world, you’ll leave behind the slums and shanty towns of the First City and traverse forests, mountains and desert in the pursuit of a mysterious signal. Combining intense gunplay with violent powers and an arsenal of increasingly twisted weaponry and gear-sets, OUTRIDERS offers countless hours of gameplay from one of the finest shooter developers in the industry – People Can Fly

Link to comment

Pytanie na ile mieli wolną ręke a na ile musieli robić to co kazali Japończycy bo warto dorzucić że oni tą grę robią dla Square Enix. No ale nie zmienia to faktu że jak na PCF to jestem zdeka rozczarowany. Chyba jednak Chmielarz wzią do Astronautów najlepszych swoich ludzi ; ]

Edited by Ryo-San
Link to comment

Obejrzałem gejplej Rogera z ppe.pl. W tej grze nie ma nic oryginalnego i wyjątkowego. To największy zarzut. Po prostu Destiny/Anthem Bis podlane gearsowo-divisionowym sosem. Jedyny powiedzmy plus to trochę większa dbałość o fabułę i historię, bo tego w konkurencyjnych luterach nie uświadczymy IMO nic a nic. Tak czy inaczej czuć bardzo wysoki budżet, co mnie trochę zaskoczyło. Grę chyba kupię, ale póki co uczynię to z pobudek bardziej patriotycznych niż jakichkolwiek innych.

Link to comment

No właśnie w przypadku PCF ma znaczenie jak grę odbiorą gracze na premierę bo jak słabo to nie będzie dla kogo robić zawartości. Na eksperymenty to sobie może pozwolić EA czy Ubi bo mają w chuy siana, a nie PCF, który ciągnie kasę od SE. 

Link to comment

Tak pacze pacze i widzę że oni szukają do teamu jeszcze...80 osób z czego jak widać po ofertach w większość osób z expem przy cover shooterach, do tego sporo leadów. Czyli zakładam że prawie wszyscy jeszcze do tego projektu. Trochę dziwne że na takim etapie developingu potrzeba im jeszcze tak dużo osób. No ale jak rozumiem to będzie gra wspierana pewnie długo po premierze (oby dłużej niż Anthem : )

https://peoplecanfly.com/career/

Edited by Ryo-San
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.