pawelgr5
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
-
Marvel Maximum Collection
Dla mnie tutaj bedzie sporo. Najwiecej za dzieciaka nagralem sie w Kapitana Ameryke na NES. Wtedy to byl dla mnie potezny banger. Kilka razy wlaczalem na emu i wiem ze spokojnie moge w to dzisiaj pograc. Bardzo sie ciesze, ze bedzie opcja kupic do kolekcji orginalny ROM.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Nie no chlopaki, ale jednak zabawnie sie czyta jak cisniecie po kobiecie ktora jeszcze nawet nie zdarzyla nic spierdolic. Pewnie tez wierzycie w to, ze Phill to mega corowy gracz, ktory wszystkie decyzje podejmowal tak zeby graczykom bylo dobrze a nie zeby korpo zarabialo. Biedak na pewno odchodzi bo Nutella mu zabronil robic dobrze uzytkownikom xboxa. Na pewno ostatnie 3 lata tylko cierpial za nas wszystkich i nie mial nic wspolnego z pogrzebem zielonej konsoli. Teraz tylko siedzi smutny i patrzy jak zrujnowal marke robiac z MS najwiekszego wydawce 3rd party w historii branzy Ja spokojnie, aczkolwiek bez entuzjazmu, poczekam na pierwsze duze decyzje. XSX mam nadal pod TV ale nie mam ochoty budowac biblioteki a sam GPU stal sie za drogi. Jakies gierki na nim nadal mam ale to glownie klasyki ze wstecznej (+ Rare Replay). Bardzo fajny sprzet to byl. Mam nadzieje, ze nie ostatni ale ciezko mi uwierzyc ze zawroca z obranej drogi wydawcy dojacego graczy na kazdej mozliwej platformie.
-
"Chodzone bijatyki", Bijatyki na kilka osób, co polecacie?
Podoba mi sie. Bedzie grane na pewno.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
@Kangus U nas XSS w formie abonamentu na mediaexpert normalnie wjedzal. Kumpel tak placil dwa lata za XSS i GPU po 99zl. Mediaexpert.plMICROSOFT - Xbox All Access - Promocje Media ExpertMICROSOFT - Xbox All Access W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką ofertę sprzętu AGD, RTV, audio, telefony, tablety, telewizory w bardzo atrakcyjnych cenach!
-
GOG.COM - Preservation Program
No dobra mam, zobaczymy co rzucą.
-
GOG.COM - Preservation Program
Gdzie to jest bo mi sie nie pokazuje na stronie?
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Bond pewnie strzeliła focha ze nie dostała awansu. MS to już i tak wydawca 3rd party wiec jeden chuj co sie stanie z xboxem.
-
Steam Deck
Oj ja bym SM bral wlasnie zeby nie musiec nic skladac. SD uzywam tak jak konsoli przenosnej. Nie bawie sie praktycznie zadnymi ustawieniami. Moj max to zmiana protona. SM chce miec jako kompa w salonie zeby dzialal wlasnie jak konsola (co mi gwarantuje Steam OS w trybie gamingowym). Zdaje sobie sprawe ze PS5 jest tansze (w zasadzie to mam PS5) ale chodzi o moja biblioteke Steam. Bangery z graficzka ktore moga slabo chodzic na SM kupie na konsole. Mam jednak te setki juz starszych tytulow i czesciej ostatnio siegam po SD i lapka niz tradycyjne konsole. Nie zalezy mi na ustawieniach ultra (byle jakos chodzilo i bylo plynnie). SM to bedzie komp dla casuali. Taki kaprys bardziej. Tylko nie moga przegiac z cena. Dodatkowo nowy/stary wlasciciel GOG mocno nie lubi windowsa wiec spodziewam sie apki Galaxy na Steam OS. Zabawne ze jak kiedys kupowalem SD to czekalem az oficjalnie ten windows na nim wyladuje a teraz jest mi on calkowicie zbedny. Ograniczenia sa ale nadal spelnia to moje wymagania w 100%.
-
Indyki & ukryte perełki, które warto znać
Na Steam masz demo jak by co.
-
Steam Deck
No delikatnie chujowa sytuacja pod katem Steam machine.
-
Metal Gear Solid: Master Collection Vol.2
No pewnie już robią.
-
Wydania specjalne - temat ogólny
Jak dla mnie to wynika, że jedziemy dalej ze specjalami o starych konsolach + ewentualnie roczniki. Eh no mam nadzieje ze jednak roczniki zaczną się ponawiać jak sprzęt się skonczy.
-
Layers of Fear 3
Straszny zawód. Skończyłem jedynkę w 3h i po pierwszej godzinie juz bylo nudnanowo i tylko czlowiek chcial się dowiedzieć jak fabula się domknie. Szkoda ze tak cofają się w rozwoju.
-
Metal Gear Solid: Master Collection Vol.2
No wlasnie pamietam ze MGS 1 mialem ustawione jako top 1mojej WL na Steam i nie bylo tam zadnej grafikli ogolnej dla calej kolekcji. Tutaj zreszta MGS4 pokazuje mi jako DLC z info ze wymaga podstawowej wersji do dzialania.
-
Metal Gear Solid: Master Collection Vol.2
Ciekawe, ze vol 1 mozna bylo kupic w pakiecie albo kazda pierdole osobno. Tutaj tylko pakiet (na Steam przynajmniej).