Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Saros
No fajnie się gra z kilkoma modyfikatorami, aczkolwiek ten na lvl 1 trochę drakoński na ostatni biom, co innego 1-7. Leci true ending credits, imo fabuła nie jest zła i nie jest imo "woke", jak ktoś gdzieś pisał w necie, jest ok, true ending sporo wyjaśnia i jest bardzo prosty do osiągnięcia, warto obadać. Niemniej jednak, mimo, że jest jej dużo więcej, to Returnal spisał się tutaj lepiej. Btw fajna muza w tych drugich napisach.
- Saros
-
Saros
Returnal to Doom Eternal, a Saros to Doom 2016, czy odwrotnie? Właśnie widzę, że polatałem trochę, odblokowałem ostatnią cutscenkę w drzewie i chyba lecę na finał finałów z modyfikatorem +41 to pewnie się nie uda, ale warto spróbować, przeciwnicy to gąbki jak ja pierdziele na tym modyfikatorze xD. Trofiki fajne, jak to u Sony, będzie platynka, o ile nic się nie zbuguje.
-
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Będzie shadowdrop na Summer Game Fest u Geoffa. Źródło: analityczny umysł
-
Champions League
Griezzmann wygrał w 10 lat w Atletico, a 17 lat w La Liga i LM: 0x Copa Del Rey 0x La Liga 0x Champions League Największe sukcesy Atletico osiągał, jak Griezzmann był w Barcelonie, która też wtedy nic nie wygrała xD. Ciekawe staty.
-
Saros
Też poleciały napisy, dla mnie gra całościowo jest imo jako premierówka nieco lepsza, równiejsza od momentami nawet irytującego z racji błędów i niemożności zatrzymania cyklu na premierę w całej swej świetności Returnala. Po stronie plusików lepsi bossowie, więcej możliwości gameplayowych dzięki tarczy, sporo lepsza oprawa graficzna, równie dobre audio co w Returnalu, genialny poziom dopracowania. Po stronie minusików dla przeciwwagi raczej gorsze story i nieco łatwiejsza, ale jestem pewien, że duża w tym zasługa tego, że sporo czasu spędziłem w Returnalu, jak większość z forumowiczów (grałem z kilkoma modyfikatorami, ale licznik na 0). Z ciekawości te niektóre modyfikatory próby naprawdę mogą zrobić z gry prawdziwy hardkor, jak ktoś bardzo chce się sprawdzić to jest na czym. Zajęło mi to wszystko 18h w grze, 30h w konsoli, zginąłem 29 razy, sporo w sumie. Chyba będzie platynowane, na pewno chce poznać epilog, chociaż zerknę jeszcze, ile potrzeba pierdół i jakich. 9+/10 najzdrowszy kandydat do gry roku. Liczę na rozwinięcie w DLC.
-
Champions League
Qrwa xD. Klęska Simeone na wielu polach, niby 2 wielkie fuksy z Barcą, ale 0 trofeów. Ja bym go zwolnił i kazał oddać jego 183 apartamenty w Madrycie. Btw najbrzydszy półfinał w historii LM. Ale Brawo Arsenal, zasłużenie przez pryzmat sezonu.
-
Champions League
Viktor Gyökeres i tak dla mnie MVP na razie tego meczu. Walczak.
-
Champions League
Varsenal xD. Dosyć ewiedenty faul, no ale Atletico już z Barcą wyczerpało limit Varów.
-
Assassin's Creed: Black Flag Resynced
To YouTube, ale wygląda to chyba lepiej niż Shadows, graficznie będzie topka topek. No i wróciła krew:).
-
Champions League
Arsenal się przebił przez autobus, można powiedzieć wreszcie.
-
007 First Light
A to pewnie będzie śmigać jak należy. Co do Hitmanów, to wlasnie ogarnąłem, że po Hitmanie na PS4 wyszły jeszcze jakieś dwie części, warto ograć? Jest więcej fabuły, niż w Hitman 2016?
-
007 First Light
Unril i wybuchy to nie może nie przyciąć :D. 20h na tego typu grę to nawet dużo, pytanie, czy przejście stealth, czy combat, ale raczej mix. 15h godzinne Uncharted 4 uchodzi za grę bardzo długą w tym gatunku :D. Będzie mechanika blefowania.
-
Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX
Pewnie niewiele, ale jakościowo od jakiegoś czasy LG stoi wyżej i mają według mnie najfajniejszy soft. Mam serię B i C i G z 2025 i są to absolutnie bajeranckie wyświetlacze, a soft w porównaniu z moim poprzednim Samsungiem to niebo.
-
Final Fantasy Tactics - The Ivalice Chronicles
Mnie się to dreptanie zawsze będzie kojarzyło z tym dziełem wybitnym, w sensie FFT, takie to unikatowe, może było to jeszcze gdzieś, ale nie kojarzę. Nie dziwię się, że nie dali opcji wyłączenia, bo to jest mechanicznie związane z grą.
-
Final Fantasy Tactics - The Ivalice Chronicles
Muszą, po co zmieniać uśmiech Mona Lisy?
-
Forza Horizon 6
Pudełko na PS5. A nie czekaj... no to GP PC zostaje...
- Saros
-
Saros
Hmm ciekawe rzeczy opowiadacie, znam 7 z ilość bossów bossów w grze i Pasterz spokojnie top 1 wizualny majstersztyk, a i gameplay na nim fajny. Akurat bossowie, prócz tego z biomu 3, który w sumie jest jakimś minibossem chyba to tier wyżej niż w R. A i dla platynujących, grających po endingu, farmiących też jest fajne to, że mamy kilka ścieżek progresji po biomach, a nie jak w Returnalu ciągle to samo. Mapa biomów daje radę.
-
Cyfrowe zakupy growe!
-
Saros
Ja padłem na bossie nr 7 przez głupotę, będąc na maksa nabuffowanym przez te artefakty zepsucia, gra w sumie jest tak łatwa, jak chcesz, żeby była, ale dalej można się stopić w 10 sekund przy chwili nieuwagi. Co do nici to fakt, coś tutaj jest nie tak, bo są prostsze, niż powinny być, a dają nam potężne buffy. Ciekawe jakie są szanse na DLC z wieżą :). https://twistedvoxel.com/saros-launch-week-sales-4-times-higher-than-returnal/
- Saros
-
Saros
Dzisiaj udało się dojść do Pasterza, ale nie byłem gotowy. No gra jest sporo dłuższa, ma więcej contentu niż Returnal, tam po prostu się częściej zaliczało zgony :). Coś mi nie siedzi, ale spróbuję jeszcze. Na pewno najciekawsza broń pod względem działania.
- Saros
-
Saros
Ale miałem run 1-4 do Legiona, nie rozumiem czemu przerwa na fabułę, mógłbym lecieć chyba do końca xD. @Rtooj 299 to limit pojedynczego skilla? @easye U mnie Legion za 1wszym, ale idealny run. Na niego chyba dobry ten karabin samonaprowadzający z czerwoną wiązką i rakiety robiły mu stagger, albo mi się wydaję, bo walka była dosyć krótka. Chyba najprostszy boss z dotychczasowych. Gameplay tej gry jest ciasny jak tyłeczek elfiej panny, czysty, niezkazitelny, zadbany. Stan techniczny jest wręcz doskonały, diament. Aż sobie ogram potem Returnala, tym razem na Steam, żeby porównać, czy rzeczywiście nie odstaje, bo to co odwalili w Sarosie to jest majster. Nic tylko się cieszyć, że takie gry wciąż powstają.