KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Forza Horizon 6
Cupra jest w grze?
-
Cyfra vs Pudło
Tyle samo, widać wypłaszczenie wykresu, za kilka lat może nawet odbicie i to wszystko pomimo wielu starań ze strony mistrzów digitalizacji, by tak się nie stało. Jw
-
007 First Light
Obserwując, co serwują gry akcji przez ostatnie 10 lat, niestety jak widać Naughty Dog trzeba się urodzić, oni w czasach PS3 robili lepiej takie sekcje, ale nie ma co narzekać, wygląda całościowo okey.
-
Primera Division
14 tytułów ligowych w 18 lat, nie wygrał raz z Lechem, 2x z BVB i raz z Barceloną. Niesamowite. Ciekawa statystyka też Flicka, wygrał wszystkie klasyki, na których siedział na ławce trenerskiej, 6/7, ale w tym jednym nie trenował z ławki, bo siedział na trybunach za czerwoną z poprzedniego meczu :). Ogólnie jak potrzyma passę będzie najlepszym trenerem Barcy, tylko LM musi zdobyć dla nich:). W klasykach od 2 dni jest idealny remis 106-52-106. Zasługa ostatnich 4 sezonów.
- Saros
-
Returnal
Wpadł mi dzisiaj akcik 3ci i trofik, który zbugował mi się pół dekady temu za 2gi też, więc miło, w sumie do platyny już prawie nic nie zostało, jakieś logi, ale nie mam chyba potrzeby tego robić, czas pokaże. Klimat tej gry jest jednak niepodrabialny <3. W coopie sporo emocji, w sumie nie powiedziałbym, że jest łatwiej, bo mało sprzętu leczącego, ale za to są te nielimitowane ocucenia, ciekawie się w to grało po latach, dalej mocne 9.5/10. Don't Fear the Reaper!
-
007 First Light
Będzie spory dysonans pomiędzy sekcjami akcji, a hitmanowymi.
-
007 First Light
Ten gameplay to jakiś deepfake? Oby. Szok.
-
Saros
Sobie pykam z rozpędu akt 3 w Nadturnalu po kilkuletniej przerwie. Właśnie zrobiłem nareszcie ten 6sty fragment w 6stym biomie i ostatnią scenkę, trofeum wpadło, niestety dalej nie wpadło za akt 2 normalne zakończenie i finałowego bossa z 2021 roku, liczę, że wpadnie mi razem z aktem 3, o czym dowiem się zapewne jutro). Returnal w coopie jest super, no dwie najlepsze gry Sony generacji z Sarosem, nie ma chooja. Coop w Sarosie by się przydał, ale najlepiej jakby był w trybie full rogalikowym (wieża?), bo mogą być problemy z balansem. Nie wiem, czemu nie dali tego w wieży w Returnalu, bo aż się prosi, fajna zabawa. A jako, że sobie sporo pograłem ponownie w Returnala, to muszę powiedzieć, że Saros jest zaiste trochę bardziej przystępny i dużo bardziej dopracowany, w Returnalu są dalej pierdoły, które potrafią wkurzyć, jak przenikanie przez ściany, ze 3x straciłem run w coopie przez biały ekran po zmianie biomu i rng jest bardziej niewybaczalne, jak źle trafisz to jesteś w dupie, no i więcej backtrackingu. Saros jest chyba naprawdę minimalnie lepszy, a po DLC w przyszłości powinien być dziełem bardziej kompletnym.
-
PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]
Lekceważycie potęgę Grand Theft Auto.
-
Primera Division
Arbeloa wezmie to na siebie.
-
Premier League
Varsenal
- MIXTAPE
- MIXTAPE
- MIXTAPE
-
Heroes of Might and Magic Olden Era
Sorry zły temat
-
The Sinking City 2
Fajna gierka była, ogrywałem blisko Vampyr i Banishers, wszystkie wsadziłbym w podobny worek przyzwoitości. Klimat był pierwszorzędny. Ta część zapowiada się znacznie gorzej.
- Goty lody
-
Stranger Than Heaven
Kiryu by nie zabił nikogo, jedyne postacie, które umarły w Yakuzach umierały w scenkach przerywnikowych.
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Nie ma nic w logach, to nikt sie nie dowie xD.
- GTA VI
- Saros
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Masz rację, a tak naprawdę moim growym marzeniem związanym z Nintendo jest platyna w Xenoblade Chronicles, którą moglbym codziennie oglądać na profilu, zamiast instalować grę, by zobaczyć jej postęp jednego z 200 osiągnięć jakie tam dali w menu głównym, beka z typów wykluczonych technologicznie.
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Staruszki z Big N długo bronili się przed aczikami, najpierw przez zacofanie technologiczne, a teraz jest już tak bardzo na to za późno, że postanowili modnie powiedzieć, że nie robimy i zróbmy z tego nasz ficzer, prawdziwi fani i tak wezmą wszystko. Oczywistą sprawą jest natomiast to, iż jest to minus tej platformy od wielu lat dla mnie i często brakuje tej marchewki, czy też po prostu bezpośredniej mapy dostępnej na platformie, co w danej grze warto zrobić, bo jednak w wielu grach osiągnięcia w ten sposób działają.
-
Zakupy growe!
Co to jest to trzecie?