Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Hendrix temat w Souls-like
    Nie musisz, ale na finanlego bossa te buffy na pewno są BARDZO przydatne :).
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na luk_ash temat w Kącik RPG
    Aż zacytuje swoją sentencję . Zgłoś im to na Discordzie. Tacy ludzie jak Ty są potrzebni, by za 2-3 lata ktoś mógł ograć to w całości <3 :). Niestety mody do zabugowanej od 10 lat gry na pre-next gen update mogą się wykrzyczeć, niestety... nie jestem mocno w temacie, ale są jakieś poprawki na tego moda innymi modami, jak https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/47359, który radzi sobie z crashami starego silnika itp. no ale to temat rzeka, sam mod pewnie do grywalnej wersji jeszcze musi trochę się dorobić, to samo było z Enderalem...
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Patricko temat w Ogólne
    Wygląda na dobry +. Day0.
  4. Jak wyżej, z tym, że exp ma być dzielony na obie postacie, tak wynikało z preview, więc w teorii granie Japoneczką można ograniczyć do minimum .
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    nie ma
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Hendrix temat w Souls-like
    Możesz sobie teoretycznie latać po świecie, chyba, że twój znak zniknie, czyli np. jak zrobisz fast travel, podejdziesz bossa ze swojego świata, albo się oddalisz zbyt daleko. Ja jak chce coop to czekam przy bossach lub w dużych najważniejszych lokacjach przy "ogniskach" jak w każdych soulsach coop to głównie bossowie ew. trochę eksploracji od ogniska do ogniska, są te same ograniczenia, co w innych tytułach From.
  7. Zrobiłem kampanie w MW3 i wcale nie jest jakaś dużo gorsza niż w 1 i 2, może po prostu miałem inne nastawienie ogrywając w gamepassie. Z 6h mi to zajęło, a te misje open combat ciekawe i dobrze splecione z klasycznymi liniowymi. No cóż, wszystko zależy od oczekiwań, do ogrania w GP idealne, stawiam na równo z kampaniami 1 i 2 i nieco poniżej Cold War :).
  8. https://www.japantimes.co.jp/olympics/2024/07/28/zeng-zhiying-olympic-dream/ Nigdy nie jest za późno na debiut xD.
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Shen temat w Ogólne
    Tak, ale mamy 2024
  10. Ale się Rafa obudził ładnie i jest jednak meczycho.
  11. Qrde Djoković się nie pieści z Nadalem, ciekawe, czy da mu chociaż gema :D.
  12. Na początku jakoś szło, ale drugi set to już pokaz siły polskiej Włoszki. + zapewne kontuzja
  13. Linette też nieźle, podejmuje rękawice z wicemistrzynią RD i WO, ciekawe jak będzie dalej.
  14. Przecież będzie 6:1, 6:1 Nadal dopiero co skończył bardzo trudne mecze w deblu i singlu, oba trzysetowe
  15. Iga dzisiaj o 12 z faworytką publiczności, ciekawe czy będą gwizdać :D. A potem szlagier jak za dawnych lat Djoker-Nadal
  16. Na razie jest męczarnia w 1 rundzie 7:6 w 1wszym secie, w 2gim 0:1.
  17. Szkoda, że u Nas taka lipa wyszła z tym tenisem, jeden Hurkacz i 3 starty wyleciały, w tym 2 realne medalowe:/. Cała nadzieja w Świątek. Fakt, finał Murray - Federer w 2012 to była niezła dominacja tego pierwszego na ulubionej trawce.
  18. To już w ostatnim czasie nie jest forum konsolowe, pecetowe, growe, tylko polityczne, każda aferka to triggery z obu obozów, lekka przeginka Panowie:/. Wracając do sportu... Siatkarze leciutko 1wszy meczyk, dobrze to wyglądało. Igę podglądałem trochę, widać znowu mega nerw, zależy jej mocno, zobaczymy czy pyknie, w tenisie złoto olimpijskie to jednak spory prestiż.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Wojtq temat w Seriale
    Nie wygląda źle ten trailer
  20. Co do Babiarza, to to samo mówił dokładnie o tym samym już w 2008 w Pekinie. Iga gra https://sport.tvp.pl/79496099/iga-swiatek-irina-camelia-begu-na-zywo-transmisja-meczu-tenisa-na-io-paryz-2024-na-zywo-online-w-tvp-sport-27072024
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na McDrive temat w Souls-like
    Nie no ER ma dużo ponad 100 bossów, akurat nie o kota chodziło, ani żadnego innego z tych randomów w dungeonach eldeńskiego kielicha xD. Ci duzi w story mają szczególnie pod koniec gry kilka faz i ataków :).
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na McDrive temat w Souls-like
    W starych Soulsach trudna była droga do bossa, a w nowych Eldenach trudne są bossy.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na JanzKijan temat w Kącik RPG
    W Reload masz też inne aktywności np. zwiększające Theurgie, skille, jakieś ogrodnictwo itp. Ale samo spędzanie czasu już nic nie daje.
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na KrYcHu_89 temat w Ogólne
    Nie ma i raczej nie będzie.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.