KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX
Robi
-
Final Fantasy XIV
Creditsy ARR za mną, wow nie spodziewałem się takich emocji przy finalnym bossie, końcówka zajebista i jak tu odstawić teraz to . Każde DLC też ma taki epicki finał?
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
KOTOR II New Vegas, Pillarsy 1 i 2 też trochę miały, ale w te drugie grałem już długo po premierze i było cacy. Outer Worlds lepiej, Tyranny też, nie grałem w Pentiment ani Grounded, ale to trochę mniej skomplikowane tytuły. Ale wróćmy do Stalkera 2 :).
- Fallout 4
-
S.T.A.L.K.E.R. 2
Avowed leciutko wyleci na marzec 2025, Obsidian fixowanie robi zawsze na końcu, to może i lepiej by było dla graczy .
- Fallout 4
-
PERSONA 3
- Gran Turismo 7
Czas powrócić widzę do GT7, lotów w kosmos się nie spodziewałem, super DLC.- Nobody Wants to Die
- Fallout 4
90 godzin, o kurde ale voice cast to lepszy niż w jakiejkolwiek grze Bethesdy xD. Voice Cast Includes: Neil Newbon (Astarion, Baldur's Gate 3) Anna Demetriou (Sophia, A Plague Tale) Sylvester McCoy (7th Doctor, Doctor Who) Colin Baker (6th Doctor, Doctor Who) Gopher (YouTuber/Streamer) Dan Bull (YouTuber/Musician) CallMeKevin (YouTuber/Streamer) John Bercow (Former Speaker of the House)- Fallout 4
Niestety nie mam czasu na kolejnego molocha :D. Ale na Discordzie i Reddicie przejrzałem pierwsze wrażenia to mówią, że najlepszy mod w historii do Skyrima - Enderal może być zagrożony, ale wiadomo to sam początek gry, no wygląda to zacnie, wszystko jak w "normalnej" grze, nawet pitboy zupełnie przerobiony i menusy. Jednak co mody do gier Bethesdy to mody, na pewno sprawdzę w jakiejś wyższej wersji, jak to w dużych modach bywa na pewno będzie sporo poprawek. --- BTW żeby to ograć na najlepiej mieć F04 na GOG, inaczej na Steam trzeba się trochę pomęczyć, gra nie działa tez z nową wersją "next-gen", przez ogomną ilość zmian w kodzie modderzy zdecydowali się na downgrader. https://www.reddit.com/r/fallout4london/ https://fallout4london.com/- S.T.A.L.K.E.R. 2
Taa, oby wyszło przed GTA VI w wersji 1.0 xD.- Fallout 4
- Xbox Game Pass - gry w abonamencie
Spoko, i do tego wyczytałem, że Set during the early 1990s, Black Ops 6's single-player campaign—described as a "dynamic and intense spy thriller"—will act as a continuation of Black Ops Cold War's story. Mogliby więc wrzucić gdzieś koło września Cold War, zresztą polecam niezła kampania.- Xbox Game Pass - gry w abonamencie
- PERSONA 3
We wrześniu będzie nowy The Answer - Episode Aigis, to wtedy powiedzmy już będzie komplet, jak coś to też day1 w gamepassie. https://p3re.jp/en/expansion/ Jako expansion pass (dzieje się po zakończeniu wątku głównego), czyli nie będą takie kwiatki, jak przy Royal i Vengeance, że gra od nowa. Dla pecetowców: https://github.com/MadMax1960/Femc-Reloaded-Project Femc- PERSONA 3
- PERSONA 3
Chyba można za taką uznać FES W sumie jest tak: 3 OG FES dodające duże DLC (to był taki trochę P5 Royal:)) Portable z grywalną protagonistką (FeMC) Reload - po dodaniu we wrześniu DLC The Answer będzie prawie kompletna, brakuje FEMC z Portable, ale można ewentualnie modem, tak czy inaczej Reload to zdecydowanie nie ma się co zastanawiać najlepsza wersja- Igrzyska Olimpijskie 2024 w Paryżu
- GTA VI
- Xbox Game Pass - gry w abonamencie
- Xbox Game Pass - gry w abonamencie
Przynajmniej teraz w ciągu 3 msc gamepassa można ograć DLC do MW2, czyli MW3 i Black Ops 6!?, które będzie DLC też do czegoś, chyba do Call of Duty tego ogólnego huba, który będzie miał achievementy dzielone pomiędzy MW2, MW3 i Black Ops 6 i Warzonami. Nie no to jest dramat, próbuję od godziny zrozumieć, co tu się stało, mindfuck pod względem zarządzania treścią. Wszystko jest niby podpięte pod jedną apkę Call of Duty, ale już acziki są podzielone na MW2 (którego nie ma przecież w gamepassie jeszcze) i MW3, a pobieranie jeszcze inaczej, bo trzeba pobrać jakiś core pt. "Call od Duty" i do tego pakiety zawartości MW3, z tym, że potem widzę w store jeszcze jeden pakiet zawartości o nazwie Pakiet 1, no taka ciekawostka. Jednak wolę normalne gry podzielone na części, Call of Duty próbuje coś innego, jakieś czary, rozumiem, że chodzi w dłuższej perspektywie o oszczędność miejsca na dysku, które jest zmorą serii od lat, ale jest to kiepsko opisane.- Xbox Game Pass - gry w abonamencie
- Xbox Game Pass - gry w abonamencie
- Xbox Game Pass - gry w abonamencie
- Gran Turismo 7