Skocz do zawartości

Star Wars: Outlaws


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz graficzki to te star warsy na tym gameplayu niczym nie zaskakuja. Po raz setny skradanie w hangarze, baba kładzie gościa jedną piąchą, oczywiście ze skradania nic nie wychodzi, wiec chowanko za osłonkę i pif paf do lecących tumanów. Dosłownie jak w grze sprzed 10lat. Brakuje jeszcze wspinaczki tylko. Ale babka fajna, bo taki klon Ripley.

 

Spoiler

Star_Wars_Outlaws_Official_Gameplay_Walkthrough__Ubisoft_For.gif.9e0f74421aefce16184d76d87f203128.gif

 

Jak mam grać takie sekwemcje jak powyżej to rzygać sie chce Xd

 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Plugawy napisał:

Oprócz graficzki to te star warsy na tym gameplayu niczym nie zaskakuja. Po raz setny skradanie w hangarze, baba kładzie gościa jedną piąchą, oczywiście ze skradania nic nie wychodzi, wiec chowanko za osłonkę i pif paf do lecących tumanów. Dosłownie jak w grze sprzed 10lat .

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Star_Wars_Outlaws_Official_Gameplay_Walkthrough__Ubisoft_For.gif.9e0f74421aefce16184d76d87f203128.gif

 

Jak mam grać takie sekwemcje jak powyżej to rzygać sie chce Xd

 

 

to może opowiedz jak powinien wyglądać nowoczesny gameplay loop bo na razie wychodzisz na marudę 

 

gierka zaskakuje rozmachem (ten przeskok na statek i walki z tie fighterami dają radę) także czepianie się na siłę jest bez sensu, szczególnie że ja tam nie widziałem typowych ubi zagrywek typu przejmowanie baz, tego sie spodziewam ale w Avatarze, natomiast tutaj czuć jakość 

 

Starfield już nikomu niepotrzebny :)

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Plugawy na prostej drodze do depresji, wszystko widział, nic go nie bawi :P

kurde, ale ja go rozumiem, bo gry AAA to przez ostatnie lata takie obrzydliwe kopiuj-wklej z kilkoma przeblyskami. Fajne i ciekawe mechanicznie gierki obecnie to chyba tylko indyczki no i czasami japonczyki dostaja od szefa zielone swiatlo by poszalec.
Jednak zwiększające się diametralnie koszta produkcji i tym samym presja na dużą sprzedać by chociaż wyjść na 0 zabiły kreatywność i każda gierka od dużego wydawcy to widać, że zaprojektowana w oparciu o jakieś wykresy statystyczne i grupy focusowe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...