Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Bez problemu mozna wszystkie w 1 przejściu, ale zawsze jest też ng+ w razie czego:).
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    W tej grze chyba nie ma w ogóle limitu na ammo, można powiedzieć, że to QoL improvement :).
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Tak
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Modderzy na Creation Engine to nie jakaś banda randomów, niektórzy mają po 20 lat expa w modach :). Na konsole też mody będą, pytanie tylko kiedy. Trochę rzeczy porobili, ale większość bolączek z ich innych gier została (AI, UI). Największy upgrejd z technicznych rzeczy prócz Global Illumination to na pewno sposób w jaki są zrobione wnętrza, wreszcie jest bardzo dużo szczegółów, w takim Skyrimie bez modów było tego dosyć mało i na to też były mody, dodające, obrazy, jakieś rekwizyty, naczynia, śmieci na ziemi itp. Skończyłem główny wątek wreszcie, tzn. niby już dawno, ale teraz
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    @Wredny jakie lekkie pióro :). Hejt na Starfielda jest tak popularny, jak sam Starfield. Tylko dziadki growe potrafią docenić, ale może coś w tym jest, gra jest przestarzała, ale ciekawa w cholerę, jak dla mnie :). No nic gram dalej. Dzisiaj kolejna sesyjka z kolejną frakcją.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    To robót, wymaga resetu https://reddit.com/r/Starfield/s/YxjlFMYGRO
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Imo porównania do Star Citizen, jakich pełno wszędzie są jeszcze bardziej z czapy. Redzi po 3 latach wreszcie ogarnęli miasto w Cyberze, a Ty o kosmosie hehehe:). Redzi to do Fantasy niech wracają po Phantom Liberty. To ja mam taki sam czas gry i zrobiłem polowe z tego ile frakcji jest 4 czy 5?
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Jak grasz na konsoli to chyba spanie 24h zostaje, albo podróże po świecie by sprzedać rzeczy :). Co 24h jest odnowienie zasobów u Vendora.
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    https://www.nexusmods.com/starfield/mods/1143
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Sorki trochę enigma napisałem TD = serial True Detective :). Ogralem wszystkie, dla Survival Horrorów to też rok to zapamiętania:). Tylko Silent Hill Remake nie zdążył się ukazać, może to i dobrze, coś zostanie na 2024:).
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Nawet gamaplayowo wygląda jak RE2R, a klimat to połączenie Alana, TD i SH2. Survival horror roku się zapowiada.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Daffy temat w Ogólne
    Graficznie nie powiem, widać będzie top. Fajne ficzerki PCtowe.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    No, ale oni zarobili na Plusie i Gamepassie krocie pewnie. Więc sukces podwójny.
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Prawda, co do gruzu w sensie zbieractwa, udźwig na max to podstawa tej gry i pierwszy skill do wykupienia.
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Zmieniam zdanie - questy Frakcji znowu są lepsze niż wątek główny, jednakże nieznacznie :).
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Historia 4 Niziołków Barbarzyńców xD Bardzo leciutkie spojlery z początku gry (1 mapa aktu 1)
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    AI poruszania się naszej ekipy jest na poziomie vanilla Baldur's Gate 2 z tym domyślnym wyszukiwaniem ścieżek. Pamiętam, że był na to suwak, co procka obciążał :).
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Cos w tym jest. Mam 40h i w ogóle nie kojarzę tej miejscowki xDD. Główna różnica to TOW kończy się po 20h godzinach, a Starfield po 20h się dopiero zaczyna.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Bez spoilowania czegokolwiek, znalazłem juz co najmniej dwa questy, które wrzuciłbym leciutko do top 10 Bethesdy, a parę gemów się im przez te lata uzbierało. Questowanie jest naprawdę ok tutaj.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Niby 18, pewnie przez mordy NPCów tbh.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Starfield to gra o sferze uczuciowej, metafizycznej. Po dymanko do wątku Baldura zapraszam.
  22. Jeszcze na domiar złego dodali wszystko do drogiego PS Plus Extra, więc trzeba ograć do końca maja 2024 w moim wypadku, rzyg.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Uwielbiam gościa . I zrobiłem jak prosił :D.
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Chyba te z komputerów w miastach zlecenia "zabij bandyte itp." nawet żadnego nie brałem jeszcze. Można kilka frakcji na raz bez problemu.
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Tak to wygląda, mapa wygląda na kompletną.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.