Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Red Mile chyba najlepsza lokacja w grze o każdej porze i pogodzie .
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    A miałem taką zajebistą postać, najbardziej boję się o te zmiany w eq, jak ja to teraz dostosuje .
  3. Szkoda, że kilka dni temu nie składałeś, miałem 3080 za pół darmo. Brałbym 5800X3D i kartę 7800 XT, poniżej możesz szybko odczuwać braki.
  4. Wrzuc wrażenia z Decka :).
  5. 84 na opencritic, wygląda na solidnego racera open World.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Trzeba przyznać, że nikt tak nie potrafi hypować DLC, jak Redzi :D.
  7. Direct taki średni bym powiedział, wyraźne czekanko na Switcha 2.
  8. Coś na sylwka. No no ta Contra fajniutka.
  9. W sumie wolałbym jednak, żeby to wyszło już na nowszy sprzęt, ale jak będzie na Switcha 1, to ogram zapewne.
  10. Czekam tylko na Xeno X.
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Wracając do wizualiów, najgorsza jest ta latarka w 3rd person bez nakrycia głowy, hełmy się ładnie świecą, każdy inaczej, a tutaj lipton niesamowity, światło z włosów leci :D.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Nie najlepszy, są lepsze statystycznie, ale z jakiegoś powodu ten jest najdroższy, jaki widziałem.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Najpierw Maczek (patch 3), potem Xbox, najnowszy news, że "later in this year", potem nic nie podawali już.
  14. Sonka dzisiaj wchodzi z łądną duperką i wygrywa generację.
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    - Najlepiej sobie radzą z konsolami nowej i starej generacji - Najlepsza optymalizacja przy znakomitej grafice, najwięcej trybów i wszystkie dopracowane - Nowy Ratchet jako pierwszy wykorzystał w pełni moc PS5 (haptyka, loadingi, znakomita grafika, która już pewnie nie zostanie przebita, tryby, RT, 60 fps, wszystko day1) - druga pełna gra na horyzoncie, która nie będzie gorsza pod tymi względami, do tego da nam wielki, otwarty świat - trzecia w wysokim developmencie - Remastery szybko i dobre od razu na premierę - Dobre wersje PC portów
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Eat button for food!
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Statyczny, trofeum za 300 zabitych ludzi wpadło dopiero po 10 godzinach gry. :D:D Statyczny, bo nie ma V.A.T.S xD Nie no serio, to już przesada, pogódźcie się z tym 30 fps i grajcie, ale to jest strzał w mordę od Microsoftu i Bethesdy i tyle, nie ma na to wytłumaczenia, patrzcie jakie gry potrafią chodzić w 60 na sprzęcie konkurencji.
  18. Premiera 07.12.2023
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Ogólne
    W skrócie - 60 fps działa na konsolach znakomicie i można grać.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Gra ponoć na 20h+, https://www.rockpapershotgun.com/alan-wake-2s-developers-have-always-internally-felt-that-we-need-to-find-ways-to-do-longer-games
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    A ja przekornie - jest. Mod 60 fps do Fallouta 4 na konsole istnieje. Dodadzą creation club i przepuszczą moda przez sito, to będzie pewnie 40-60 fps unlocked. Prędzej to, niż oficjalne wsparcie Bethesdy dla 60.
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Dobrze to wygląda. Najlepsze studio tej generacji, bezapelacyjnie.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Jasne, bardziej mi chodziło o to, że z Dark Urge można sobie trochę nabruździć w przygodzie (łatwiej pewnie złe rzeczy zrobić :D), ale w sumie jak ktoś chce zły charakter to warto od razu. Ja jestem z DU w połowie 1 aktu i już kilka nadzwyczajnych rzeczy zrobiłem xD. Z czym się zgodzę DU idealnie pasuje do lore gry - takie dziecko Bhalla.
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Jakiś zwykły (nie frakcyjny) quest Mantis - no to mi się podoba, tak się powinno robić sidequesty w RPG.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.