Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. FG od AMD we wrześniu w 1wszych grach. Zobaczymy, jak to będzie działać, bo na reklamie to wiadomo :). Ma działać na RDNA 1/2 i 3. Czyli również takie rzeczy jak next-geny, czy Steam Deck i Rog Ally. No teraz pracuje nad tym z 1k inżynierów i to się zmienia bardzo szybko, AMD dalej raczkuje, ale widać również można inwestują w to, o czym świadczy dodanie ich wersji generatora klatek do FSR 3.0, teraz będzie pytanie, jak użyją to w grach. Rok spóźnienia, ale jednak xD
  2. Wsparcie FG na konsolach przez AMD to by było coś, ale raczej do tego nie dojdzie jednak.
  3. Temat poruszany juz wiele razy, myślę, że nie ma sensu poruszać go znowu, AI to AI, czasami poprawia, czasami zabiera. Zobaczymy jaka będzie dzisiaj odpowiedz AMD na konferencji o 17, bo szykują grube działa, na marketing NVidii, spowoduje to pewnie znaczne odbitki ze strony tychże :). Opcji jest wiele, ta najbardziej prawdopodobna mówi o blokadzie FSR 3 dla NVidii, czego wcześniej nie robili i wsparciu tylko RDNA3, więc konsole odpadną. Dodatkowo zaprezentują 7700 xt i 7800 xt jako konkurencja dla 4070 i 4060ti. https://www.youtube.com/live/cJyRQmhCkDk?si=mfELyRc36hFNKtet
  4. Jeżeli potwierdzą się też przecieki, że ten generator będzie też na RDNA2, to będzie opcją wprowadzenia tego też na konsole, ciekawe.
  5. FSR 3 na gamesconie pokazują https://videocardz.com/newz/amd-fidelityfx-super-resolution-3-fsr3-is-coming-soon-to-forspoken-and-immortals-of-aveum#:~:text=AMD confirms first FSR3 games&text=AMD officially announces support for,equivalent of DLSS3 Frame Generation.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Gra grywalna od premiery, a i tak 4 hotfixy i 1 ogromny paczyk. Meanwhile inne gierki czekają na patcha poprawiającego gamebreaking bugi (np. Fallen Order) od pół roku... Edit: chodziło mi o Jedi Survivor
  7. Zresztą upscalery to się używa tylko, jak trzeba, w wypadku kilka kart takiej potrzeby nie będzie :).
  8. Starfied nie będzie miał zapewne żadnego z tych ficzerow xD, będzie trzeba polegać na FSR 2.1 albo 3 + zwykla rasteryzacja, uciagna pewnie 4 karty 60 fps, reszta pewnie lipa, ale zobaczymy za kilka dni .
  9. https://www.google.com/amp/s/www.hardwaretimes.com/amd-fsr-3-releasing-on-27th-august-with-radeon-rx-7800-xt-7700-xt-and-hypr-rx/amp/ Frame generator ma być częścią FSR 3, ciekawe, chętnie potestuję, zapewne pierwszą grą będzie Starfield. Poczytałem też o RT na Lumenie (UE5) I o dziwo tam RTXy nie mają przewagi nad Radkami. Tamten RT jest softwareo'wy. Ciekawe jak się to rozwinie w przyszłości. No zawsze lepiej jak jest konkurencja :).
  10. Łoo kurde, mam nadzieję, że Starfield troche lepiej będzie działał xD.
  11. Podmianka z R5 3600 na 5800X3D to była decyzją życia, to już max co wrzucę na swoją płytkę, więcej juz nie uciągnie :). Btw podmianka grafiki z RTX na XTX, są jakieś stepy, które muszę zrobić, żeby poszlo to luźno? Po prostu odninstalować stery, czy trzeba czyścić rejestr itp?
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Bzduras temat w Ogólne
    No i fajnie, można poczuć satysfakcję, że dołożyliśmy cegiełkę do pierwszej części, bez tego nie powstałaby ta gra, super :).
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Ta stacja do Starfielda to jest zajebista rzecz, powinni to sprzedawać w cenie jakiegoś mniejszego autka, brałbym xD.
  15. Z grafiką jest na szczęście luźno i można zawsze podmienić, nie to co CPU :).
  16. To chyba test z beta sterów xD ja widziałem inne O właśnie
  17. To 163%
  18. Do RT tylko 4090 za 200% ceny :).
  19. Kupiłem, pogram w Starfielda i najwyzej kiedys podmienię na 4090 lub 5xxx/nowego Radka :). 5800x3d + 7900xtx. 3080 leci na OLX. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć FSR 3.0 ma wejść wraz ze Starfieldem za kilka dni. https://overclock3d.net/news/gpu_displays/amd_s_aiming_to_make_starfield_their_debut_fsr_3_game/1 7900xtx ma RT, ale na ogół to wydajnościowo poziom pastgenow NVidii 3080ti, w porywach 3090.
  20. Jest FSR 2.0, wiem, że to gorsze, ale wersja 3.0 ponoc niedługo. Aha jeszcze jeden plus to 24 GB VRAM w stosunku do 4080 ta karta wciąz jest 1k+ tańsza przy obecnych promkach + promo na Starfielda. Pierwsze gry na UE5 naprawdę mocno biorą VRAM i pożera 4080 leciutko (bez RT, scalingu). Nie mówię, że karta lepsza, ale mocna alternatywa dla 4080, w grach sponsorowanych przez AMD to już w ogóle.
  21. @Ukukuki ktorego masz XTXa? Ten jest podejrzanie tani, czytalem, ze nie jest to rewelacyjny model, ale ta cena/jakość mimo wszystko super i do tego kod do gry o wartosci 500 zł... https://www.x-kom.pl/p/1099092-karta-graficzna-amd-gigabyte-radeon-rx-7900-xtx-gaming-oc-24gb-gddr6.html
  22. Wezmę chyba xtxa, GPU wybieram już od dawna, ale najpierw (i dobrze) zrobiłem CPU. No teraz te xtxy za 4699 i do tego Starfield Premium Edition free, normalnie za 499 na Steam, wiec troche dobry deal. 4080 to dalej grubo ponad 5k, 4090 - wiadomo, chociaż i tak poszły mocno w dół u w sumie są wciąż lepszym wyborem cena/jakość od po prostu beznadziejnego pod tym względem od premiery 4080. No cóż najwyzej się wymieni xD. Dodatkowo wiadomo, taki Starfieldzik to jest sponsorowany przez AMD, nie zdziwię się jak dogoni 4090 w benchmarku
  23. Zmieniłem proca na 5800 X3d na Baldurka, teraz zmieniam grafikę na Starfielda i mocno się zastanawiam nad przycebuleniem 3k plnów i pójściem jednak do AMD, bo ceny XTXów zachęcaja i w normalnym trybie to jest ogromny wzrost wydajnosci w stosunku do RTX 3080,24 GB VRAmu, w grach UE5 to nawet oko w oko z 4090, nie mowiac o zmiazdzeniu 4080, RT mam w doopie. Kto ma 7900 XTX i poleca? Jak drivery, dalej AMD ma problemy, czy już lepiej?
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Nawet Minsc i jego chomik Boo xDD. ? Fakt, w 1 akcie to nawet myślałem, że to bug z tymi "romansami", na szczęście potem się ustabilizowało xD. Inna sprawa, że wszyscy mieli pasożyta w ryju, więc to nawet normalne .
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Co do seksu niezaleznie od płci, to nie wiem nawet co mam napisać, zawsze masz opcje dialogowe, jak w życiu, żeby do takich sytuacji nie doprowadzić, to trochę co innego niż wprowadzanie wątku na siłę, jak robią to inne gry... Ale wiadomo to bardzo subiektywna twoja opinia, jednak z nią też się nie zgadzam, to właśnie te 20 lat różnic, które o dziwo Larian ładnie spiął i nie wrzucił nachalnej agendy jak inne duże gry w ostatnich latach :). Brak autopauzy - też tęsknię i patrząc na sukces BG3, to już nie dostaniemy aktywnej pauzy, ostatni gry na aktywnej to szroty sprzedażowe, to już chyba nie wróci, niestety.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.