Skocz do zawartości

Star Wars Knights of the Old Republic


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, messer88 napisał:

A tak w ogóle są tu jacyś znawcy lore Star Wars? Bo od przejęcia marki przez Disneya to podobno wiele rzeczy z np książek jest niekanonicznych więc ciekawi mnie jak to może wyglądać w przypadku tego tytułu i np możliwych zmian. 

Po przejęciu Disneya prawie wszystko stało się niekanoniczne oprócz filmów ale w kotorze to jebać bo akcja dzieje się jakoś 5000lat przed filmami.

Odnośnik do komentarza

Plastikowa może nie, ale ja przynajmniej mam takie wrażenia grając w gry na Decimie że postaci wyglądają jak figury woskowe.

 

Zresztą Decima i tak odpada, bo z tego co wiem Sony nie licencjonuje tego silnika na zewnątrz, więc jak Aspyr miałoby mieć do niego dostęp? Obstawiam że na 95% gra będzie działać na Unreal Engine 4 albo 5, bo to obecnie najpopularniejszy, najbardziej przystępny silnik na rynku.

Odnośnik do komentarza

Osobiście najbardziej liczę na całkowite przerobienie systemu walki, bo ten oparty na d&d z oryginału strasznie wieje dziś sandałem i ciężko mi się w to grało na kompie ze 3 lata temu. FF7 remake fajnie pokazał jak uwspółcześnić stary turowy system by oddawał dynamike akcji, a nie stanie w miejscu i liczenie w przypadku kotora na zakulisowe rzuty kostka.
Cała reszta jest cymesik nadal może poza wyścigami, które już przy premierze były kiepskie.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, PanKamil napisał:

Albo kolejna wtopa sony gdzie pokazują swoją niewiedzę o tym co się dzieje w playstation, albo coś sie zmieniło lub zostało źle zinterpretowane a kotor wyjdzie tylko na ps5.

 

 

9 godzin temu, Jordanensis napisał:

Oni tak określają nawet czasowe exy. Zapewne po roku na PC.

 

Oficjalny wpis na blogu PlayStation autorstwa pracownika Aspyr mówi tak:

Cytat

And it’s a console exclusive on PlayStation 5 at launch.

https://blog.playstation.com/2021/09/09/star-wars-knights-of-the-old-republic-remake-is-the-legendary-tale-remade-on-playstation-5/

 

Czyli na  premierę wyjdzie na PC i PlayStation, a potem trafi na inne konsole. Warto sprawdzać informacje u źródła, bo sugerowanie się tweetami może wprowadzać w błąd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...