KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Steam Machine
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Resident Evil 9 Requiem
- Final Fantasy XIV
Ja się zatrzymałem gdzieś przed pierwszym DLC, na patchach, wydaje mi się nieprawdopodobnie, żebym kiedyś dogonił ostatnie DLC, to taka gra, gdzie ciężko grać w cokolwiek innego, mogliby zrobić "skrót" MSQ jak w WoWie kilka lat temu.- Budowa Domu
Mieszkałem na takim 65 m2 "zamkniętym osiedlu" i w wieżowcu z PRL też, w ogóle bez porównania z domem na zabitej wsi (tutaj w ogóle nie mam sąsiadów żadnych w promieniu kilkudziesięciu metrów i nie są mi potrzebni w tak bliskiej odległości). Poziom prywatności zupełnie inny, przestrzeń zupełnie inna. "Blisko" mam wszędzie do placówek codziennych, dookoła jest wszystko szkoły i przedszkole 10 minut z buta, sklepy Żabka, Paczkomat, Dino i przystanek do drugiej szkoły 5 min z buta, mam nawet specjalną tylną furtkę skrót z tyłu działki na centrum zabitej wsi. Miasto małej wielkości 5 km z siłownią, basenem na zajęcia dla dzieci, małą galerią, większe bardzo duże nawet miasta dwa 35 i 40 km i tam można sobie szukać rozrywki kinowej, odwiedzić starych znajomych, ciekawszych lekarzy i inne pierdoły:). No i jeden plus podstawowy dla domatorów ze wsi, ani ja ani moja żona nie pracujemy z biur od wielu lat, więc relatywnie mamy teraz znacznie więcej wolnego czasu, niż mieszkając w zakorkowanym mieście, gdzie dzieciaki trzeba było jednak gdzieś zawieść z reguły dalej, stanąc na 10 światłach i przejeździe kolejowym, niż na tej wsi i małym miasteczku w okolicy. Czasami jeździmy w delegacje, ale tutaj też dom jest lepszy, no i swój garaż zimą serio to jest bajka<3. Dzieciaki prawie 6 i ponad 7 lat jeszcze same nie latają po wsi, ale mają kolegów, więc jakoś się ogarniają i zapraszają nawzajem, to inne czasy niż kiedyś teraz każdy stary ma samochód, a dzieci hulajnogę i rower, drogę asfaltową i ścieżki, to nie 1990 błoto i brak transportu xD. Moja ocena po 6 miesiącach (wiosna, lato, zima) mieszkania 9.5/10, odejmuję za rolników, bo czasami są wkurwiający i są burakami, przynajmniej Ci, których znam. Internet 1 Gigabit z Multiplay, 5g złapie też połowę z tego albo lepiej bo mało userów, a antena blisko a co do żarcia też chętnie przyjeżdżają, chociaż czasami muszę zadzwonić pierwszy raz i spytać. Takie rzeczy na wsi jeszcze kilka lat temu byly nie do pomyślenia.- Budowa Domu
- Budowa Domu
Działka akurat za darmo (no nie ma nic za darmo, ale tak teoretycznie to za darmo :)), chata pewnie ze 2 mln spadło, ale przestałem już liczyć od pewnego momentu, pewnie z 1,7-2 kk te przedziały, to jakby doliczyć działkę to na pewno 2 mln by poszło.- Resident Evil 9 Requiem
Tak samo zrobił Atlus z Metafazio, jak i Ci od Trailsów też. Najlepszy rodzaj demka :). A przy Residencie też tak nie było 4R? Może mi się pomyliło.- Dark Souls III
Była fajna dzięki Bonfire Ascetics.- Resident Evil 9 Requiem
No coś czarują z tymi demkami, najlepiej było w 4 remake, bo tam wrzucili na PC i konsole i można sobie porównać.- Resident Evil 9 Requiem
Chyba ich wszystkie ostatnie gry miały Steam only? Pragmata, MH, SF6, a jeszcze Dogma 2- Resident Evil 9 Requiem
Demo pewnie znowu exem na Steama, jakieś tajne embargo od Gabena?- Dark Souls III
BB miał fajną platynę, Elden też, ale najlepszą Darek Souls 2 ofc :D.- Dark Souls III
Ciekawa sprawa, przeszedłem 3 razy, bo uwielbiam tą część, ale to jedyna gra sousllikeowa od From, w której też nie chciało mi się zbierać trofeów. Za dobry gameplay na zbieranie pierdolnika. W moim rankingu to w ogóle najlepsza walka z bossem, czasami sobie puszczam na Yt, żeby powspominać :).- Primera Division
- Dark Souls III
From wciąż może lepiej, tylko niech oleją open world.- Budowa Domu
https://www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/lodowki/lodowka-samsung-rf24bb620eb1eo-side-by-side-no-frost-177-8cm-grafitowa-stal- Budowa Domu
Mój ziomek był dobry freak, układał wzorki sam i jak nie pasowało to jechał na hurtownię, nawet przyciski robił z kafli, btw mam takie na dole. O tutaj widać postaranko- Polska gurom
- The Blood of Dawnwalker
Hmm, to jest to DLC do W3? xD No zapowiada się mocno mocno dobrze.- Ninja Gaiden 4 -- Platinum Games
Podpisuję się pod tym, bo grało się rewelacyjnie. Jestem zadowolny z wyników, tylko 12 zgonów na normalu, z czego 7 w ostatnich chapterze, gdzie w NG2 na normalu to były schody :D. Sama gra dla mnie pod względem systemów dużo lepsza niż dwójka, która mimo remake'u dosyć mocno się zestarzała (szczególnie, jak ktoś nie odczuwa nostalgii i nie grał w nią kiedyś tam dawno temu). Główny bohater i jego ruchy, brońki i to jak płynnie wchodzą tutaj combosy to sztos i poezja możliwości w ruchu. Drugi bohater oczywiście nieco gorzej, bo jedna brońka i mało czasu antenowego (dla maksujących tam wiem są potem inne opcje, ale ja tego robił nie będę). Tak, level design nie był najlepszy, ale to co najważniejsze, czyli akcja ciągnęło całą grę, jakoś przesadnie nie przeszkadzały mi 3 lokacje na krzyż, czy ciągły deszcz. To nie gra do podziwiania widoczków. Na kolejny plus super płynność na PC, po prostu bajka, nie ma mowy o żadnym stutterze, przycinkach, glitchach, tip top. Leciutko 9/10. Dawać Platynowi już MGR2, no albo nową Castlevanię!- Crimson Desert
Kolejna gra w stylu "everything game" po WWM, co nie znaczy, że nie będzie bardzo dobra.- Budowa Domu
Optymalizacja podatkowa, overemployment, hazard, spekulacje.- HC ROOM'y
Moja nowa kanciapa prawie gotowa. Największe skosy i najniższy sufit w całym domu, ale czego się nie robi dla rodziny, wyszło i tak dobrze i ergonomia jest na wysokim poziomie, chociaż jak ktoś ma 195 cm+ może się obijać stojąc przy biurku. z lewej strony. Biurko elektrycznie podnoszone na max 107 cm by nic się nie obijało, czasami lubię sobie postać. Na razie 2 stanowiska praca+gry pecetowe: Gry Prosiakowe: Inne konsole "nowoczesne" mam w salonie, w sensie Switcha 1 i 2. Chciałbym jeszcze posadzić gdzieś coś retro, mam PS3 (tutaj po prostu podpięcie pod nowy TV i siedzi) i PS2 (tutaj wolałbym coś z CRTkiem, ale nie bardzo widzę przestrzeń, być może zrobię ten temat na strychu albo w garażu, czas pokaże :). Nie jestem fanem robienia zbyt wielkiego festynu w tym pokoju, więc strych to będzie raczej najlepszy wybór.- Budowa Domu
Heh też mi gdzieś ostatnio wpadł ten kanał, dobra beka. Jest jest wszystko, czasami sobie wrzucamy lód do wanny. Sauna za rogiem.- Resident Evil 9 Requiem
Czas na demko - Final Fantasy XIV
Navigation
Szukaj
Configure browser push notifications
Chrome (Android)
- Tap the lock icon next to the address bar.
- Tap Permissions → Notifications.
- Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
- Click the padlock icon in the address bar.
- Select Site settings.
- Find Notifications and adjust your preference.
Safari (iOS 16.4+)
- Ensure the site is installed via Add to Home Screen.
- Open Settings App → Notifications.
- Find your app name and adjust your preference.
Safari (macOS)
- Go to Safari → Preferences.
- Click the Websites tab.
- Select Notifications in the sidebar.
- Find this website and adjust your preference.
Edge (Android)
- Tap the lock icon next to the address bar.
- Tap Permissions.
- Find Notifications and adjust your preference.
Edge (Desktop)
- Click the padlock icon in the address bar.
- Click Permissions for this site.
- Find Notifications and adjust your preference.
Firefox (Android)
- Go to Settings → Site permissions.
- Tap Notifications.
- Find this site in the list and adjust your preference.
Firefox (Desktop)
- Open Firefox Settings.
- Search for Notifications.
- Find this site in the list and adjust your preference.