Skocz do zawartości

Tormented Souls II


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

Tormented Souls, Song of Horror, Them and Us, Echoes of the Living, Signalis - cudowne to są czasy, żeby być fanem klasycznych survival horrorów. Pierwsze TS splatynowałem z dziką przyjemnością, głowiąc się srogo nad trudnymi łamigówkami i chłonąc genialny klimat, toteż nie mogę się doczekać sequela. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Josh napisał:

Tormented Souls, Song of Horror, Them and Us, Echoes of the Living, Signalis - cudowne to są czasy, żeby być fanem klasycznych survival horrorów. Pierwsze TS splatynowałem z dziką przyjemnością, głowiąc się srogo nad trudnymi łamigówkami i chłonąc genialny klimat, toteż nie mogę się doczekać sequela. 

A są jakieś informacje czy Them and Us i Echoes of the Living pojawią się na konsolach?

Odnośnik do komentarza
Cytat

Caroline Walker powraca w kolejnej części uznanego survival horroru. Przemierzaj korytarze upiornych klasztorów i innych koszmarnych miejsc. Przygotuj się, by stawić czoła przerażającym stworzeniom, mając do dyspozycji tylko prowizoryczne bronie, i uratować swoją siostrę cierpiącą z powodu klątwy.

Caroline Walker powraca!
Po wydarzeniach w szpitalu Wildberger Caroline pragnie normalnego życia ze swoją młodszą siostrą Anną. Los ma jednak inne plany. Anna zapada na tajemniczą chorobę, przez którą kaszle krwią, jej oczy czernieją, a do tego czasami traci przytomność. Konwencjonalna medycyna jest bezradna. By mieć cień szansy na uratowanie siostry, Caroline musi wykorzystać nadprzyrodzone moce.

Całkowicie nowe, mrożące krew w żyłach miejsce…
Witaj w Puerto Miller, odizolowanym południowoamerykańskim miasteczku ze straszną przeszłością. Ta mieścina założona przed wiekami przez samotnicze plemię Ismuitów – niewielkiej religijnej sekty, która gardziła światem zewnętrznym – skrywa niewypowiedziane, przerażające tajemnice.

Walcz ze straszliwymi stworzeniami, używając prowizorycznych broni
Przygotuj się na zastrzyk adrenaliny – stawiaj czoła potworom, mając do dyspozycji kreatywne prowizoryczne bronie. Za każdym rogiem może czaić się wróg, a zarządzanie zasobami jest kluczem do przeżycia.

Rozwiązuj psychodeliczne zagadki środowiskowe
Używaj logiki i rozumu, by znajdować powiązania między przedmiotami znalezionymi w trakcie eksploracji oraz misternie zaprojektowanymi zagadkami. Kreatywnie korzystaj z zasobów, by rozwikłać szaleńcze tajemnice i zgłębić ciemność spowijającą twoją ścieżkę.


Mam nadzieję, że tym razem nie gwoździe, a może zszywaczami będziemy strzelać xd

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, XM. napisał:

Niech jeszcze ktoś wyda na konsole te gierki co Josh pisał.

Większość jest. Z tej listy to mam jeszcze nadzieję że Echoes of the living zaszczyci swoją obecnością nasze piękne maszynki pod telewizorami, ale to pewnie będzie zależeć od tego czy sprzeda się wystarczająco dobrze na PC. O i jeszcze Post Traumę bym poprosił :bluber:

 

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Josh napisał:

Większość jest. Z tej listy to mam jeszcze nadzieję że Echoes of the living zaszczyci swoją obecnością nasze piękne maszynki pod telewizorami, ale to pewnie będzie zależeć od tego czy sprzeda się wystarczająco dobrze na PC. O i jeszcze Post Traumę bym poprosił :bluber:

 

 

Wyglada jak Silent Hill 4 Remake xD. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Tylko około 20 ludzi robi ten tytuł. Jak w latach 90. Dwójka pewnie będzie topowym horrorem w tej generacji. Mnie ciekawi jak duży zrobią postęp w rozgrywce, coś dłubią przy sterowaniu, ciekawie. 

Chyba założę Twittera i po premierze zapytam potężnego szefa blooberów co sądzi o tej grze zrobionej przez 20 osób.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...