Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Tormented Souls II

Featured Replies

  • Popular Post

Kontynuacja znanego i lubianego tu i ówdzie survival horroru. Premiera w bliżej nieokreślonym 2024. Fak jeah :fsg:

  • Replies 308
  • Views 22.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Skończyłem. 19 godzin, rank C Przecudowna gra, zdecydowanie największe zaskoczenie roku obok Clair Obscur. Zaczynając spodziewałem się max poziomu pierwszej części, a dostałem najlepszego przedstawi

  • Gra ukonczona. Wedlug licznika gry zajelo mi to 18 godzin i 27 minut. Niemniej, w pewnym momencie zaladowalem wczesniejszy stan gry przed wejsciem na cmentarz by oszczedzic amunicje na walke z bossem.

  • Gram ponownie i juz po 1.5h wyszedlem z klasztoru. Teraz to szybko pojdzie. Zbieram wszystkie dokumenty i ponownie delektuje sie gierka. Potem zagram na hardzie i wystarczy. Jedyneczka czeka na powrot

Wleci day one podobnie jak wspaniała jedyneczka :macek:

Dla mnie news targów. Wleci Day 1 bez gadania.

Edited by Lukas_AT

No prosze i fajnie :)

Jedyneczka chodź archaiczna to bardzo creepy. A tutaj poprzeczka jeszcze podskoczyła :Aloy_cool1: Tym razem będzie na premierę, aby odkupić winy za Part One :lapka:

Tormented Souls, Song of Horror, Them and Us, Echoes of the Living, Signalis - cudowne to są czasy, żeby być fanem klasycznych survival horrorów. Pierwsze TS splatynowałem z dziką przyjemnością, głowiąc się srogo nad trudnymi łamigówkami i chłonąc genialny klimat, toteż nie mogę się doczekać sequela. 

19 minut temu, Josh napisał:

Tormented Souls, Song of Horror, Them and Us, Echoes of the Living, Signalis - cudowne to są czasy, żeby być fanem klasycznych survival horrorów. Pierwsze TS splatynowałem z dziką przyjemnością, głowiąc się srogo nad trudnymi łamigówkami i chłonąc genialny klimat, toteż nie mogę się doczekać sequela. 

A są jakieś informacje czy Them and Us i Echoes of the Living pojawią się na konsolach?

Raczej wątpliwe, chociaż kto go tam wie...

  • Author

Nie napalałbym się, to typowo pecetowe indory.

No i fajnie, można poczuć satysfakcję, że dołożyliśmy cegiełkę do pierwszej części, bez tego nie powstałaby ta gra, super :). 

To chyba czas się w końcu zabrać za tę jedynke skoro robi się z tego seria ale początek był creepy, nie na moje nerwy takie straszne rzeczy :nosacz2:

22 minuty temu, Pupcio napisał:

To chyba czas się w końcu zabrać za tę jedynke skoro robi się z tego seria ale początek był creepy, nie na moje nerwy takie straszne rzeczy :nosacz2:

Na początku były cysie więc dobry początek.:spicy:

Cytat

Caroline Walker powraca w kolejnej części uznanego survival horroru. Przemierzaj korytarze upiornych klasztorów i innych koszmarnych miejsc. Przygotuj się, by stawić czoła przerażającym stworzeniom, mając do dyspozycji tylko prowizoryczne bronie, i uratować swoją siostrę cierpiącą z powodu klątwy.

Caroline Walker powraca!
Po wydarzeniach w szpitalu Wildberger Caroline pragnie normalnego życia ze swoją młodszą siostrą Anną. Los ma jednak inne plany. Anna zapada na tajemniczą chorobę, przez którą kaszle krwią, jej oczy czernieją, a do tego czasami traci przytomność. Konwencjonalna medycyna jest bezradna. By mieć cień szansy na uratowanie siostry, Caroline musi wykorzystać nadprzyrodzone moce.

Całkowicie nowe, mrożące krew w żyłach miejsce…
Witaj w Puerto Miller, odizolowanym południowoamerykańskim miasteczku ze straszną przeszłością. Ta mieścina założona przed wiekami przez samotnicze plemię Ismuitów – niewielkiej religijnej sekty, która gardziła światem zewnętrznym – skrywa niewypowiedziane, przerażające tajemnice.

Walcz ze straszliwymi stworzeniami, używając prowizorycznych broni
Przygotuj się na zastrzyk adrenaliny – stawiaj czoła potworom, mając do dyspozycji kreatywne prowizoryczne bronie. Za każdym rogiem może czaić się wróg, a zarządzanie zasobami jest kluczem do przeżycia.

Rozwiązuj psychodeliczne zagadki środowiskowe
Używaj logiki i rozumu, by znajdować powiązania między przedmiotami znalezionymi w trakcie eksploracji oraz misternie zaprojektowanymi zagadkami. Kreatywnie korzystaj z zasobów, by rozwikłać szaleńcze tajemnice i zgłębić ciemność spowijającą twoją ścieżkę.


Mam nadzieję, że tym razem nie gwoździe, a może zszywaczami będziemy strzelać xd

Godzinę temu, Pupcio napisał:

To chyba czas się w końcu zabrać za tę jedynke skoro robi się z tego seria ale początek był creepy, nie na moje nerwy takie straszne rzeczy :nosacz2:

 

Trochę beka, ale dla mnie też gierka bardziej stresująca niż Residenty czy tam Dedspejsy. 

No zdecydowanie bardziej sugestywne klimaty niż RE czy Dedspejsy, czy inne gore strzelanki xd 

Byle tylko zagadki trzymaly poziom z jedynki (chociaz czytalem ze z malpami to tworcy zjebali a ile w tym prawdy...). Jaram sie mocno i czekam. 

Edited by pawelgr5

Niech jeszcze ktoś wyda na konsole te gierki co Josh pisał.

Jedynka akurat w promocji na ps store. To chyba trzeba będzie wreszcie kupić i sprawdzić.

11 godzin temu, Pupcio napisał:

To chyba czas się w końcu zabrać za tę jedynke skoro robi się z tego seria ale początek był creepy, nie na moje nerwy takie straszne rzeczy :nosacz2:

Jeszcze pytasz. Jedziesz z tematem, bo później juz nie wrócisz jak zobaczysz dopakowana 2 :reggie: 

10 godzin temu, XM. napisał:

Niech jeszcze ktoś wyda na konsole te gierki co Josh pisał.

Większość jest. Z tej listy to mam jeszcze nadzieję że Echoes of the living zaszczyci swoją obecnością nasze piękne maszynki pod telewizorami, ale to pewnie będzie zależeć od tego czy sprzeda się wystarczająco dobrze na PC. O i jeszcze Post Traumę bym poprosił :bluber:

 

 

12 godzin temu, Josh napisał:

Większość jest. Z tej listy to mam jeszcze nadzieję że Echoes of the living zaszczyci swoją obecnością nasze piękne maszynki pod telewizorami, ale to pewnie będzie zależeć od tego czy sprzeda się wystarczająco dobrze na PC. O i jeszcze Post Traumę bym poprosił :bluber:

 

 

Wyglada jak Silent Hill 4 Remake xD. 

  • 5 months later...

Tylko około 20 ludzi robi ten tytuł. Jak w latach 90. Dwójka pewnie będzie topowym horrorem w tej generacji. Mnie ciekawi jak duży zrobią postęp w rozgrywce, coś dłubią przy sterowaniu, ciekawie. 

Chyba założę Twittera i po premierze zapytam potężnego szefa blooberów co sądzi o tej grze zrobionej przez 20 osób.  

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.