Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Ghost of Yōtei
W CP2077 dobrze to zrobili, w BG3 zrobili to też dobrze, albo nawet lepiej niż dobrze, ale, żeby takie rzeczy dostrzec to wiadomo trzeba zagrać więcej niż 1 raz w grę.
-
DIABLO IV
Fajnie się w to gra na konsoli nie powiem, ale Bóg z bronią na Paladynie jak skaczemy tym atakiem górnym z konia mnie wczoraj dobił, nawet śmiesznie to wygląda, jakbyśmy grali monkiem xD. Poczekam na patcha i trochę posiekam Barbem w międzyczasie. Co do trofeów z Battlenet PC chyba nic nie wpada rekursywnie, OPRÓCZ tych za przejście obu kampanii z podstawki i dodatku, więc dobre i to, bo Paladyna będę sobie wbijał bez tych 2ch kampanii.
-
Steam Replay
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Kto w Bungie za to odpowiada? Proszę o numer telefonu.
- Kingdom Come: Deliverance II
-
Divinity
Streszczenie wywiadu - będzie top To lepsze, 2-3 latka potrzebują.... :/
-
Control Resonant
Nie no wiadomo, Epic lubi rzucać sianem, bo ma go bardzo dużo, sfinansowali wspólnie ze Square Enix czy Remedy wspaniałe gry w tej generacji i dali za darmo graczom bardzo dużo tytułów na storze. Ale na dłuższą metę jednak widać, że od takich deali studia odchodzą, bo jednak w przeliczeniu na wyniki finansowe po latach braku edycji na kilka platform mimo poczatkowego zastrzyku gotówki może braknąć na następne projekty itp. A sama jakość AW2, no widać, że tam mieli jak w bajce i czas na dopieszczanie był obecny.
-
Control Resonant
Dlatego przyjemnym newsem oprócz samej zapowiedzi Control jest całkowite odcięcie pępowiny pt. Epic Games Store. Natomiast co do normalnych pudełek day1 i preorderach, steelbookach, pierdołach itp., czas pokaże, mam nadzieję, że i tutaj wyciągnęli wnioski. Gracze to lubią, szczególnie jak gry są tak doskonałe jak te Remedy.
-
Fallout 4
A gdzie ja napisałem, że tylko PC? :) Ogólnie, częsty problem ze ścieżkami audio w remasterach wszelkiej maści. W GTA IV wycięli nawet ze zwykłej wersji patchem. Strach pomyśleć, co jakby wyszedł remaster :D. Wiadomo na PC można modować, ale jedyne wyjście oficjalne to wersja vanilla z płytki w takich przypadkach :).
-
Zakupy growe!
Znaczek TVN na 83 calach OLED
- Fallout 4
- Fallout 4
-
Tomb Raider: Legacy of Atlantis
to akurat z FAQ na stronce chyba, więc takie bardziej pewne niż Steam placeholder. https://www.playtombraider.com/en-us?utm_medium=social&utm_campaign=tga_announce&utm_source=social
-
Steam Machine
-
No Law
-
+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?
Podobno w 2026 ma wejść podatek od RAMek. W zeznaniu rocznym będzie trzeba wrzucić liczbę posiadanych kości.
-
Clair Obscur: Expedition 33
Ja nie, słabo pod tym względem, ciekawe, że tak często dosięga to najlepsze gry z przepastnymi dodatkami jak te od From, a jakieś średniaki komplety po 13 nowych trofek. Lipa. To nie jest trudne, żeby wrzucić obsługę dodatkowych aczików przez gotowe dostępne kanały. Lenistwo częste w multiplatformach.
- Clair Obscur: Expedition 33
-
Ghost of Yōtei
Trzeba przyznać, że w grze jest trochę upiększona xD. O jakieś 50 kilogramów.
- DIABLO IV
-
Gang of Dragon
Ale żeby takiego grubasa w grze dać.
-
- Saros
Pamiętam, że jak przyszedł Returnal, akurat miałem malowanie w mieszkaniu i wolną chatę, to było najdłuższe malowanie w moim życiu, ale chętnie bym powtórzył xD. Jedyne, co mi się w grze nie spodobało, to bugi w trofeach zaraz po premierze, których niestety nie naprawili wstecz, zniechęciło mnie to do maksowania tematu. Jeszcze to DLC co potem dali, jeszcze za darmo też było epickie, jeszcze lepsze niż podstawka pod względem rozgrywki. Housemarque ma u mnie taki kredyt zaufania, że ich gry już zawsze polecą w preorderach, nie ma innej opcji.- DIABLO IV
Jak kupię teraz najnowsze DLC, a mam grę w Plusie na PSN, to normalnie wszystko będzie śmigać, nie muszę kupować poprzedniego DLC? Podstawkę i pierwsze DLC mam na PC u Blizzarda, ale chciałem coopa kanapowego i Paladyna obadać, nie chce już się bawić w apkę Battleneta. Cena widzę taka sama, w sensie około 170 zł na pecetowych kanałach i PSN, zero zniżek jak ktoś ma pierwsze DLC.- Control Resonant
Trochę mnie martwi, że znowu wszędzie zaczyna się pojawiać słowo bigger, Control i AW2 już miały zajebiście długi czas rozgrywki, jak na ten typ gier. Oby nie przesadzili. - Saros