KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Gothic Remake
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Fallout TV Series
Tak wspaniały jest ten serial, że aż szkoda iż nic nie przygotowali growego na to, prócz pierdół do F076:/. Wprawdzie ostatnio ograłem OW2, który cośtam ma z Falloutów, ale niedosyt duży, F3 na silniczku jak Oblivion na pewno wszedłby pięknie, może na sezon 3, nie grałem nigdy w DLCki więc dla mnie byłoby to coś nowego .
-
- Indywidualne podsumowanie roku w grach.
W tym roku ukończyłem 46 tytułów. Dave the Diver Indiana Jones and the Great Circle Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged Resident Evil: Revelations Dragon Quest III HD-2D Remake Little Nightmares II Borderlands: Game Of The Year Edition The Thaumaturge Borderlands: The Pre-Sequel Ninja Gaiden 2 Black Kingdom Come: Deliverance II Avowed Blood: Fresh Supply The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered Clair Obscur: Expedition 33 Avatar: Frontiers of Pandora The Crew Motorfest DOOM: The Dark Ages Dead Island 2 Mario Kart World NBA 2K25 Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii Xenoblade Chronicles X: Definitive Edition Dragon Age: The Veilguard Just Dance 2025 Edition Death Stranding 2: On the Beach Elden Ring: Nightreign Mafia: The Old Country Lies of P Assassin's Creed Shadows Catherine: Full Body Metal Gear Solid Delta: Snake Eater Warhammer 40,000: Boltgun Hollow Knight: Silksong Cronos: The New Dawn Silent Hill f Tainted Grail: The Fall of Avalon Final Fantasy Tactics - The Ivalice Chronicles Borderlands 4 Ghost of Yotei Dispatch Hades II Layers of Fear (2023) Alan Wake 2 The Outer Worlds 2 Diablo IV Regres w stosunku do liczb 50+ z roku 2024 i 2023, ale godzinowo to pewnie wyjdzie podobnie, bo po raz kolejny masa gier RPG i open world akcji 50h+ z potężnym RPGiem KCD2 na czele. Był też czas na horrorki i kilka "staroci" oraz replayów w postaci Alana 2 i Diablo IV w wersjach tym razem konsolowych. Za rok chciałbym wejść mocniej w rynek strategii za sprawą mam nadzieję nowych Hirosłow i coś z Total War. Zobaczymy jak to wyjdzie. Ave.- CRONOS: The New Dawn
Cronos idealnie wyważył poziom trudności dla normalnego gracza, w horrorach rzadko stosuje się taki zabieg jednego poziomu trudności na start, ale wyszło kozacko. Trudne to może być Tormented Souls 2 już na normalu, albo Silent Hill f jak przesuniesz suwakiem. Widziałbym więcej gier z tego gatunku bez suwaków poziomu trudności, o ile będą robić to tak dobrze jak Cronos, bo czasami człowiek nie wie sam co wybrać.- Backlogowe Goty
Catherine: Full Body Unikatowa perełka od Atlusa z ery PS3, visual novel + gra logiczna. Świetne doświadczenie. Widziałbym kiedyś więcej takich dorosłych fabuł od tych devsów, nawet Personkę w podobnym stylu. Świetna gra. Grałem w wersję Full Body PS4 na PS5. FF Tactics Właściwie pewnie powinna być na pierwszym, ale teoretycznie to gra z tego roku:), bo grałem w remaster z 2025. Przykład gry, która wyszła ogóle się nic nie zestarzała, jak dobre wino, świetna fabuła, bogaty system walki, pacing niczym w E33. Złoto, czyste złoto z roku 1997. Blood: Fresh Supply Boomer Shooter idealny. Znakomity gameplay, który w ogóle się nie nudzi, klimacik i grafika retro robi robotę, przyćmiewa gry "retro" z tej dekady, którym czasami brakuje tego czegoś.- DIABLO IV
Kolejne Diablo po 3, gdzie lepiej mi się gra po latach od premiery na konsoli, z padem w ręku. Dodatkowo rzeczywiście zmiany w endgame na plus, wreszcie chce się robić te aktywności, spodziewałem się, że pogram trochę Palkiem przed DLC, ale całkiem mocno wciągnąłem się w endgame na moim Barbie i leci już 120+ lvl mistrzowski. Świetna zabawa. Z PoE 2 nie porównam, gdyż nie trawię early accesa w tego typu grach. Poczekam na premierę.- GOTY 2025 - forumkowy ranking
GOTY Walka była na noże do ostatniego DLC, ale jednak moje serce należy do Henryczka. Kingdom Come: Deliverance II Clair Obscur: Expedition 33 Death Stranding 2: On The Beach Średniak Roku Niesamowity atak Bloobera na top topów scifi horrorów, zaledwie 78 od krytyków, o jakieś 10 pkt za mało. Cronos: The New Dawn Runner Up: Tainted Grail: The Fall of Avalon Rozczarowanie roku Uwielbiałem gry Obsidianu, teraz to już tylko średnie RPGi, zarówno TOW2 jak i zwycięzca rankingu: Avowed Runner Upy: The Outer Worlds 2, Borderlands 4 Najbardziej wyczekiwany tytuł 2026+ - Wiedźmin 4 Runner Upy: GTA 6, Divinity Na czym grasz? - PS5 Pro, PC, Switch 2- DIABLO IV
Hmm nie zauważyłem, ulepszenia mikstury nie są account wide? Pewnie już masz ją na max lvl. Udręczona wersja Lillith to chyba jedyny boss w tej grze, który wymaga taktyki, serio trudna babka. Chyba zmienili te mikstury faktycznie, na 4 dla każdego bez upgrejdow niby, ale nie wiem czemu na Eternal Realm mam 7...:) Blizzard...- Wiecie, że na forum psx extreme prawdopodobnie wykorzystuje się AI?
Wiecie, że na forum psx extreme prawdopodobnie wykorzystuje się AI?- Ghost of Yōtei
Ac Shadows najlepiej sprzedająca sie grą singlową roku. Gratulacje Łubisoft.- Clair Obscur: Expedition 33
- Dom czy mieszkanie? Dyskutujmy.
Otwarta kuchnia w mieszkaniu? Pierwsze o co spytali mnie kupcy ze wschodu, to czy można tutaj wstawić grube ściany. Ma to sens jak masz rekuperację z wentylacją intensywną on demand i 100 m2 wolnej przestrzeni z salonem.- Ghost of Yōtei
Niekoniecznie zabrakło, po prostu gra miała od początku niższy budżet, tak została zaprojektowana, takie rzeczy zajmują mnóstwo czasu, a tylko 1% graczy zwraca na nie uwagę. Podobnie jest np. z pomijaniem niektórych fragmentów świata poprzez szybki czarny ekran itp. Spider 2 i kontynuacja Alojki (szczególnie) to poziom wyżej pod względem dopieszczenia pierdół.- Intergalactic: The Heretic Prophet
No chyba jednak nie zdążą.- Clair Obscur: Expedition 33
- Saros
- Zdjęcia naszych aut
- Zdjęcia naszych aut
W ogóle nie mam żadnego pomysłu na to auto, nic mi się nie podoba poza paroma Chińczykami i Koreańczykami, 5 lat temu wybór był prosty, bo nie było jeszcze Chińczyków :). Niemieckie Premiumy to obecnie beka, jak za te pieniądze to technologicznie są w epoce kamienia.- Zdjęcia naszych aut
Aż tak chujowo? Raczej bym poczekał na oficjalną dystro, wszak BYD jest u Nas od jakiegoś czasu, tylko wolno wpadają nowe modele.- Zdjęcia naszych aut
Szukam następcy mojej Kijanki i jak patrzę na to BYD to kusi https://youtu.be/_6bqgR3NRHE?si=yZewe_WiC8uKFFUn nie ma jeszcze u Nas oficjalnie, ale można importować za około 350k, jest też mniejsza 5tka.- The Legend of Heroes - topik ogólny gier z serii "Trails"
Jedynkę gram spokojnie, może do czasu wydania dwójki skończę :). Po początkowych zachwytach nie podzielam aż takich achów jak recenzenci i @marcinwks ale jest dobrze, trochę poniżej ekstraklasy w postaci Metaphora, DQ XI i Rebirth. Dopiero ch2 i może ze 25h licząc z prologiem z demka co się zimportował do całej wersji, więc pewnie sporo przede mną.- Clair Obscur: Expedition 33
- DIABLO IV
Nie ma najmniejszych szans. Polityka Blizza z grami live service od kilku lat jest nastawiona na "podstawka na każdą platformę osobno" + DLC ostatnie za pełną cenę zawsze ma w sobie pozostałe, nie ma znaczenia, że już je gdzieś miałeś.- Ghost of Yōtei
Ogólnie idea jest taka, że, prócz kreatora postaci najlepiej jakby miała tez inne początkowe misje, inne opcje dialogowe, zakończenia itp. sam ładny kreator, gdzie i tak budzisz się w tej samej lokacji i robisz potem te same rzeczy to raczej nie ma szans z dobrą predefiniowaną postacią zrobioną przez twórców. W sumie Baldur i Cyber to takie złote standardy, bo tam tak naprawdę gramy odpowiednio Tavami (dobrymi lub złymi Dark Urge, które wywracają grę do góry nogami) i V (damską, męską), więc nie do końca są to postacie tylko z kreatora, ale są im nadane pewne cechy. Sony nie ma jaj, by zrobić coś takiego :D. - Indywidualne podsumowanie roku w grach.