MYSZa7 9 godzin temu9 godz. devilbot 8 godzin temu8 godz. Zobaczymy czy będzie wam się chciało śmiać gry trzeba będzie zapłacić 8500zł za ps6 MYSZa7 8 godzin temu8 godz. za sonke można Josh 8 godzin temu8 godz. Nie trzeba będzie XM. 7 godzin temu7 godz. Lepiej 8500 za sprzęt z 2028 niż 6k za sprzęt na poziomie xss ASX 7 godzin temu7 godz. no to niezła wygrana aux 6 godzin temu6 godz. Super pomysł na wersje bez pada, Sony i MS juz zacierają rączki.
devilbot 8 godzin temu8 godz. Zobaczymy czy będzie wam się chciało śmiać gry trzeba będzie zapłacić 8500zł za ps6
devilbot
Zobaczymy czy będzie wam się chciało śmiać gry trzeba będzie zapłacić 8500zł za ps6
MYSZa7
za sonke można
Josh
Nie trzeba będzie
XM.
Lepiej 8500 za sprzęt z 2028 niż 6k za sprzęt na poziomie xss
ASX
no to niezła wygrana
aux
Super pomysł na wersje bez pada, Sony i MS juz zacierają rączki.