-
Assassin's Creed: Black Flag Resynced
Otwarty świat nie jest skondensowany, jest wyjebanie wielki, dużo pływania, dużo walk na karaibach i sporo wysepek.
-
GTA VI
Wystarczy spojrzeć jaką pizdę odjebał Srakos z PS5 i mają klapę finansową.
-
GTA VI
Pewnie zwykła wersja w cenie 369 zł, bo w 400 zł to tak średnio wierzę.
-
Assassin's Creed: Black Flag Resynced
Jeszcze trochę, zapowiada się wspaniały lipiec z Black Flag, bo inne gry się już nie liczą w takim miesiącu.
-
GTA VI
Nie sądzę, największa baza użytkowników jest przy zwykłych PS5.
-
Gry na iOS
Niezły zapłon Frosti. Wiem, mam od dawna grę.
-
GTA VI
Ja pewnie wezmę edycję jakąś średnią, może ze steelbokiem będzie, bo tak szaleć nie będę. Oby tylko dowieźli grę w listopadzie i tyle.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Przecież ninja theory to gówno studio już od paru ładnych lat, chujowe senua wypuścili i tyle. Akurat tej gry i studia to mi nie żal. To studio już nie istniało przed wypuszczeniem senuy.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Przecież ninja theory i te ich gównogierka senusa to jest gówno, te studio to w ogóle jakiś w ogóle underdog wszystkich studiów, co gówno wypuścili.
-
Halo Campaign Evolved
Hmm? Nawet nie wiedziałem, a grę przeszedłem. A też trzeba szukać tej czaszki do tego trybu?
-
Halo Campaign Evolved
Tak tym hejlo średnio się interesowałem, tak tym bardziej się dowiedziałem o trybie TPP, to już mi się radar powiększył i czekanko. Super wygląda ten tryb, nienawidzę w grach FPP, gdy nie działa celownik, tylko non stop z biodra strzelasz, zero immersji z takich rzeczy.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Jest live sędziego gdzieś? Przyznam, że podoba mi się taka perspektywa oglądania meczu, coś nowego, świeżego w tym smutnym jak pizda meczu.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Później to tylko GTA VI się liczy.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Jak dadzą Gears of War na wrzesień to się zajebię. Tyle premier jest zapowiedzianych, że będzie problem z zagospodarowaniem wolnego czasu.
-
007 First Light
Na opencritic ocena graczy 90%, a na meta 8.7, jak już mamy opierać się na miarodajnych ocenach. Cóż widocznie gra zasłużyła na takie oceny jakie dostała. Sam gram i jest spoko.