Skocz do zawartości

SG1-ZIELU

Ghost Recon: Wildlands

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby  nie to, że Ubisoft i gra zbrzydnie, tak samo  jak  zbrzydło W_D czy The Division to bym się jarał :P 

Ok i tak się jaram :D. Poprzednie GR było bardzo dobre. Teraz dostajemy mix GR, FC ze Splinter Cell, bez tej przeklętej "niedalekiej przyszłości". Dowolność w działaniu - super, piękna grafika ( jak na razie) - super, klimat - jest, ogromna mapa ( podobno) - jest. No cholera czekam i trzymam kciuki, żeby jednak to wyszło :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym nie widział tytułu strzelałbym,że to nowe Mercenaries.Tak szczerze to tytuł powinien być "Zołnierze Ghost Recon na wolnym" ;)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie gdyby to nie UBI to jaranko przekroczyło by maksymalny poziom i chyba największe zaskoczenie E3 jak dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czarny koń E3 , właśnie tak powinny wyglądać te targi a nie zapowiedzi gier na 2-3 tygodnie przed. Super wrażenie robi a dawno żadnego Ghost Recona nie kończyłem więc ja się jaram. Dodatkowo dość zróżnicowany klimat i swoboda na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie największe zaskoczenie targów i gra, na którą czekam najbardziej. Ghost Recon Future Soldier strasznie mi się podobało, do tego stopnia, że nawet spłodziłem reckę ( http://www.ps3trophyclub.pl/showthread.php?3432-Ghost-Recon-Future-Soldier-Recenzja) i wbiłem 100% pucharków (tak, zakupiłem nawet DLC). Tutaj bardzo to wszystko trąci Far Cry'em w co-opie (i w TPP), ale strasznie mi się to podoba - będzie grane, nie ma bata :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem tę prezentację chyba z 10 razy i jezu jak to genialnie się zapowiada. :fsg:

Niech Ubisoft tego nie spierdoli, błagam kurwa. 

Future Soldier był genialny. 

• Plusik 2
  • Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wygląda lepiej, już nie przesadzaj. Wygląda naprawdę dobrze, będzie downgrade, pytanie tylko jak duży. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako gierka zapowiada sie super ale jako Ghost Recon jak dla mnie juz nie. Cholera przeciez to Ghost Recon - dostajesz jedna kulke i lezysz i musisz zmieniac na innego kolesia a nie ze dostajesz serie i ziomek przychodzi cie "ozywic". Cholera czemu oni to zrobili z moja ukochana seria? :( Z Rainbow Six to samo, na poczatku byly to symulatory a pozniej zrobili z tego arcade jak cholera, nie mogli zrobic jakiejs innej serii z taka mechanika a GR/R6 zostawic jako realistyczne symulatory?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale co sie dziwisz jak nikt nie chce juzs grac w gierki typu Swat albo Rainbow Six. Zreszta wystarczy popatrzyc na wynalazki typu ARMA, Silent Hunter lub podobne ile to ma graczy to zaden developer juz tego nie zrobi bo mu sie nie zwroci.

Ludzie chca akcji a nie szukac przez 14 real life godzin statku w Silent Hunter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrozumiałbym twoje oburzenie gdybyś wczoraj wybudził się ze śpiączki farmakologicznej, 

ale stary, starego Ghost Recona już nie ma, umarł 10 lat temu, musisz się z tym pogodzić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem wiem, gralem we wszystkie czesci GR i R6 ale brakuje mi realizmu starszych czesci. Po prostu bylbym szczesliwy gdyby stworzyli nowe serie z takim gameplayem a stare zostawili w spokoju ew gdyby wyszedl jakis remake

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko. Ciekawe, jak wielki i różnorodny będzie teren akcji. No i jak spisywać się będzie AI naszych towarzyszy, bo niekoniecznie zawsze będę miał ochotę śmigać z żywym kumplem. Mam nadzieję, że nie będą takimi terminatorami, jak w Future Soldier, bo tam nie popełniali błędów, więc wręcz nie opłacało się grać z żywym pomagierem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już zapomniałem o tej grze. 

Szkoda tylko, że wygląda jak kolejne Division więc raczej skreślam grę z listy. Zobaczymy co pokażą na E3. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja właśnie mam nadzieję, że to będzie bardziej singlowa sprawa, bo jak będzie klon Division to olewam.

• Plusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się. Jeżeli AI towarzyszy będzie ok, a co-op nie wymuszony to może być świetna gra. W przeciwnym razie do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ma być oparte na systemie dropu i farmy tak samo jak Division czy inny rodzaj rozgrywki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie wiadomo. Ale w trailerze juz widac ladny downgrade w urywkach gameplayu. Az przypomina sie wywiad z ceo ubi z e3 2015 :dynia: od 1h05min

Edytowane przez Wolfie_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi