Treść opublikowana przez nero2082
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
jakiś gość z PlayStation Spain twierdzi że będzie shadowdrop tej metroidvanii God of War 2D (PS5/PC) i że ma zamiar to streamować jeśli tak to już szykuję pieniążki bo to by zrobiło mi dzień
-
Mario Tennis Fever
czy to się nadaje na grę imprezową? dla nie-graczy
-
Wydania specjalne - temat ogólny
gry akcji? za szerokie pojęcie gry przygodowe? a co to jest właściwie co dorzucić: survival horrory, soulslike i metroidvanie/roguelike - ten kto to zrobi pierwszy skosi niezłą kabonę bo takie kompendia byłyby cały czas na czasie (evegreen bo 2d się tak nie starzeje) i czymś na wagę złota (indyki podobnież)
-
Wydania specjalne - temat ogólny
@grzybiarz dzięki za link bo dzięki niemu dowiedziałem się że tych specjałów jest dużo dużo więcej, CDA podjęło się kilku fajnych tematów i zamierzam je sprawdzić (Switch i Wiedźmin) bo kto powiedział że musi być temat retro? jeśli platformy będą się powoli kończyć to trzeba iść w gatunki i dedykowane seriom gier, proste - tutaj bangerów będzie po korek na wiele lat od siebie sugerowałbym tylko lepszy timing bo wtedy wg mnie to siądzie bardziej i dla zajawkowiczów i dla casuali. przykład: będzie film kinowy Zelda, co robimy? specjal o Zeldzie w tym samym miesiącu. tak samo nowe platformy mogą mieć sprzężenie zwrotne z retro poprzednikiem (nowy Xbox, specjal z X360 gdzieś w okolicach premiery, to samo PS6)
-
Horizon Hunters Gathering
ktoś o to prosił? oby szybko zdechło jedyny plus że nie będą tym straszyć na SoP
-
mówisz śnieg myślisz sled storm, dawać remake głupie pizdy:c
mówisz śnieg myślisz sled storm, dawać remake głupie pizdy:c
-
GOTY 2025 - forumkowy ranking
GOTY Arc Raiders Expedition 33 Ghost of Yotei Średniak : Cronos Rozczarowanie : Battlefield 6 Wyczekiwana : Resident Evil 9 Na czym : PS5, NS2, Anbernic
-
Targi: E3, GC, TGS
wzmożona konsumpcja pizzy blisko biur Valve!111 to musi oznaczać jedno
-
Targi: E3, GC, TGS
Rysław to zgaduje po jednej nutce, 40 lat doświadczenia robi swoje
-
Targi: E3, GC, TGS
snitch to pracownik google który ma wgląd w uploadowane pliki na YouTube a że devsi a raczej ich agencje reklamowe to często totalne mongoły i wrzutki robią z wyprzedzeniem to gierki się leakują aż miło :p
-
Targi: E3, GC, TGS
jest kilku nieomylnych (natethehate, shinobi602, kurakasis) a jednego/dwóch to mamy nawet na forum ale cśś ;) shinobi - coś nowego od Sony i Control 2 kurakasis - KOTOR i SW racer nate - coś nowego od Larian zobaczymy jak się zestarzeje:p
-
Targi: E3, GC, TGS
duża część pokazu już zleakowana/zapowiedziana obecność tj Control 2 Resonant Tomb Raider Legacy of Atlantis Assassin's Creed Black Flag Resynced Resident Evil 9 Leon Trailer Saros KOTOR Remake Exodus Phantom Blade Zero 007 First Light nowy Total War Order of the Sinking Star ale są jeszcze znaki zapytania : Silent Hill 1 Remake? Witcher 3 story DLC? FF7 Part 3? God of War 2D? Half Life X? no chciałbym chociaż 1 tytuł spod tych ??? jeszcze jest kilka godzin żeby zleakowali wszystko do cna xd
-
Targi: E3, GC, TGS
ile to gunwo ma trwać
-
zagrajmy po raz trzydziesty w to samo Streamable Watch Tomb Raider: Legacy of Atlanti
zagrajmy po raz trzydziesty w to samo StreamableWatch Tomb Raider: Legacy of Atlantis Leak (Credit: ZXXII...
-
Metroid Prime 4
Rockstar ty się patrz i się ucz xd
-
Metroid Prime 4
Empik się wysypał z dostawą także dziś tego nie będzie, Mediamarkt gwarantuje dostawę do 12.12, co tu się stało xd gierki nie anuluję, patrząc na pierwsze wrażenia na gaf/reddit to jest bardzo chwalona za grafikę ("najładniejsza gra na NS2"), muzykę, sterowanie, nawet na Mylesa nie narzekają byleby doszło do świąt:p
-
Arc Raiders
w trójkach jeszcze nie spotkałem nikogo friendly :) nikt cię nie wpuści (żywego) do windy a rzeczy typu dont shoot uważane są za słaby blef walki wyglądają inaczej bo musisz wybić przeciwny team do końca bo wiadomo że będą próbować podnieść tego co padł, a jak dołączy ktoś jeszcze to się robi młyn szczególnie w miejscach z dobrym lootem..trend jest taki że jak ktoś zajmie lokację to nie chce z niej zejść, rekordowy uparciuch czekał dzisiaj na mnie ze snajpą do ostatnich 5minut do wyjścia xd typowa sieczka poniżej: dlatego też czytam wasze historie z zaciekawieniem bo ja gram w jakby inną grę chyba xd co do leapera to jest kilka sposobów na niego: dobre granaty typu blaze albo wolfpack pizganie w kończyny z np Anvila cheesowanie z zamknięciem go w lokacji gdzie nie ucieknie - robi wtedy self destruct
-
Arc Raiders
Tomo i Shroud to zwierzęta to zawsze fajnie obejrzeć jaką rzeźnię potrafią zrobić;) bardzo inspirujące.."ej ja też tak chcę grać" z polskich youtuberów kaftann fajnie gra ale to samotny wilk raczej;>
-
Arc Raiders
na mapce Dam szukaj po szafkach i szufladach w budynku research & administration, randomowy drop ale tam to często wypada
-
Arc Raiders
najśmieszniejsza mapka teraz to ta której nie było w becie - Blue Gate. ludzie chodzą tak robić chain questów ale jest on na tyle długi że trwa całą rundę. w związku z tym ostatnia dostępna winda w rundzie jest oblegana i czekało w krzakach dosłownie z 10 osób xd
-
Arc Raiders
jezusie night raidy to jest to, 5x bardziej intensywnie i wyższa stawka, jak się 3 grupy spotkają w 1 mscu i jeszcze jakieś arcs się zaggrują to burdel się robi niesamowity, pełne torby lootu a tu jeszcze dylematy czy się pchać w tą wojnę czy się zawijać:p piękne to jest jak pve wymusza pvp i na odwrót (roboty złapały aggro? zaraz się ludzie zbiegną. hałasujesz i odpalasz alarmy? jesteś w dupie bo właśnie podałeś swoją lokację) można grać w 100% na słuch i zyskiwać tak przewagę bo wiesz co gdzie jak, jaki gun jaki alarm itd a ninjować też można a nawet trzeba żeby wyjść z tych map żywym genialnie się gra. PS. nie powtarzajcie mojego błędu - jak macie kluczyk do jakiejś lokacji i ją otworzycie to drzwi są otwarte na zielono dla każdego - tak moją grupę podeszła inna grupa w trakcie szabrowania, "thanks for the loot" i nokaut:) słyszeliśmy kroki ale nie wiedzieliśmy że będzie otwarte, trzeba jednak robić szybkie akcje in n out xd
-
Arc Raiders
gracie solo czy trio? solo jeszcze nie grałem ale wiem że matchuje trójki oddzielnie a solo oddzielnie i to są 2 różne doświadczenia;) w sensie kompan cię zawsze może podnieść a samemu to możesz się conajwyzej doczołgać do windy :p
-
Arc Raiders
to jest sleeper hit i myślałem że przejdzie na forum bez echa jak Helldivers 2...jednak się myliłem wsiadam w to na weekend na poważnie, gierka jest bliska perfekcji jeśli chodzi o ten genre
-
Arc Raiders
porównując z testem w wakacje to teraz jest dużo większa pula totalnych noobów i rozgrywka wygląda średnio tzn twój team umiera i masz opcję a) umrzeć próbując ich ratować b) uciec i extractować samemu ludzie to ogarną ale nie w 1 weekend, ogólnie ten server slam mocno nieciekawy w porównaniu do tech test 2 (1 mapka zamiast 3) więc nawet się nie rozpędzam z tematem, możliwe że bym się odbił od gry gdybym nie wiedział co oni gotują na premierę ten test też ma inny feel, obcięli grafę i efekty cząsteczkowe do testu (?) do tego mocno podkręcone roboty ARC które wcześniej były przeszkadzajkami na mapie a teraz ścigają cię na koniec świata no i te spawny trochę byle jakie dla solo które jest wpychane pod spluwę trójek które już biegają po mapie..o czym wspomina kaftan niżej preorder kliknięty jeszcze przed tym testem także wierzę że na premierę będzie wypas krów taki jak w wakacje
-
nie przegapcie tego GOATowego wydarzenia
nie przegapcie tego GOATowego wydarzenia