Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BRY@N

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BRY@N

  1. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Objętościowo wydaje się dużo ale jak to zawsze bywa zależy dla kogo. Jak jesteś w takim rytmie od dłuższego czasu to jesteś przyzwyczajony i z takiego biegania półmaraton to na lajcie pewnie idzie.
  2. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Ale to tak po prostu biegasz czy się szykujesz pod jakiś bieg?
  3. BRY@N odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS5
    Tak z ciekawości ile ten Portal wytrzymuje na pełnej baterii?
  4. https://kernau.com/produkt/okap-wklad-kernau-kbh-0345-b-glass,26342
  5. BRY@N odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Nie strzelają Ci te plastiki jak się konsola nagrzeje? Ja zamówiłem czarne od chińczyka i jakoś też wydaje się ok ale ostatnio jakoś zaczęło mi coś strzelać jak się konsola nagrzeje i podejrzewam, że to by było to.
  6. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Wiek niestety też nie działa na naszą korzyść Jak był człowiek młodszy to w południe zagrał w piłkę, po południu kosza i na drugi dzień było git. Raz jak grałem w piłkę to po wyskoku źle spadłem i podwinęła mi się noga, trochę bolało ale dograłem do końca. Jak wróciłem do domu to ledwo z samochodu wylazłem tak noga napuchła ale po tygodniu przeszło bez żadnego lekarza i dalej człowiek w coś grał. Teraz w zimę brat mnie zabrał raz na piłkę na halę, 1,5h grania i zegarek pokazał mi, że przebiegłem coś koło 1,5km ale bardzo intensywnie. Przez tydzień miałem zakwasy po tym graniu
  7. W sumie to już nie pamiętam tak z ciekawości pytam Chyba jakieś chmurki z tekstem były w czasie gry.
  8. BRY@N odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS5
    No właśnie ja też się mocno zastanawiam nad zakupem, bo czasem jak telewizor zajęty przez dzieciaki w coś bym zagrał a to remote play na lapku czy tablecie to tak różnie działa.
  9. Tylko menu czy w grze też?
  10. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    No niestety to są ciężkie tematy. Ja w tamtym roku nie miałem w ogóle problemów z rozcięgnem a w tym już je czasem czuję ale roluję i masuję piłeczką tenisową. Tylko u mnie to chyba wina butów bo kupiłem Asicsy, które miały być jak Gel-cumulus 24 tylko pod inną nazwą. Z wyglądu wszystko to samo, normlanie wyglądają identycznie ale jak je zakładam to mam wrażenie, że stare buty cumulusy z przebiegiem prawie 800km mają lepszą amortyzacją niż te Pa takich zabiegach u fizjoterapeuty mięśnie też muszą mieć czas na regenerację, zobacz jutro jak Ci się będzie biegało ale jak pisałem wcześniej serio nie ma za wszelką cenę biegać takiego dystansu bo na koniec możesz umierać.
  11. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Stopa to zależy gdzie boli. Może rozcięgno? Rolujesz się? Ogólnie takie problemy to przeważnie z przetrenowania i braku rozgrzewki i po treningu rozciągania itp. Niestety pewnie problemy narastają, czasem niezauważone, a później w końcu Cię coś dopadnie. Akurat przy tym piszę z własnego doświadczenia. Jak się wykurujesz do piątku i nawet coś krótko przebiegniesz to na półmaratonie po 15-16km wszystko wyjdzie niestety. Wiem jak to jest jak się człowiek szykuje pod konkretny bieg i ma jakieś problemy albo nie może pobiec, jednak jak już nie raz ktoś tu pisał to nie jest ostatni bieg na planecie ziemia, będą kolejne na które przygotujesz się pewnie nawet lepiej nie ma co się łamać. Co do zapisywania się na ostatnią chwilę to też słaby pomysł, bo albo nie będzie miejsca albo będzie dużo wyższa opłata startowa niż na początku.
  12. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    No właśnie najgorszy ten czas na te długie wybiegania bo to już ponad 2h wychodzi w ciągu dnia i to nie wiem czy jeden taki tygodniowo czy dwa. W okolicy mam taką grupę, która biega co niedziele dłuższe wybiegania ale raczej bez założonego planu tylko tak towarzysko. Zobaczę też jak się skończy ten sezon biegania bo od dłuższego czasu mam problem z regularnym bieganiem. Staram się minimum trzy razy w tygodniu a jak już będzie lepsza pogoda to chciałem dorzucić jeden dzień i jeszcze ze dwa dni rower. Tylko co kawałek albo jakieś choróbsko mnie łapie albo ktoś w domu chory i trzeba siedzieć w domu i dupa. Ogólnie na sierpień wrzesień jest plan pobiec 10km poniżej 50min, 5km poniżej 23 min i półmaraton tak z 1:55h.
  13. Dział PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :] powoli zmienia się w Ogólne pecetowe pierdu-pierdu.
  14. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    No i pewnie długie wybiegania. Ja się tak czaję na przyszły rok na pierwszy maraton tylko właśnie te ilości km i czas na nie potrzebne trochę mnie martwi. No i też inne cele bo chciałabym się zmieścić w 4h
  15. Pada mi akumulator 12V w Aurisie 2 1.8 Hybryda. Wymieniał ktoś może taki akumulator? Są jakieś sensownego zamienniki czy tylko oryginał?
  16. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    @Totamten jaki czas przygotowania tak stricte pod maraton?
  17. BRY@N odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Graczpospolita
    Pamiętam, że grałem na PC dosyć dużo ale doszedłem do pociągu i za cholerę nie mogłem przejść Nemezisa, tylko było to jakieś 23 lata temu.
  18. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Niezły debiut tylko pozazdrościć.
  19. BRY@N odpowiedział(a) na CoATI temat w PS2
    Ile ja bym dał za nowego Burnouta w takiej starej formule bez otwartego świata
  20. NBA

    BRY@N odpowiedział(a) na Kame temat w Kącik Sportowy
    Wiadomo rekord jest rekord ale tutaj też wynik dużo wyższy niż w tym meczu gdzie Kobe miał 81.
  21. Ciekawe co zjadła ta "żaba" co robi brązowe bąbelki
  22. BRY@N odpowiedział(a) na Rayos temat w Graczpospolita
    Jest promka na Ori and the Blind Forest na Switcha za 19,75zł. Szkoda było nie wziąć za takie grosze.
  23. BRY@N odpowiedział(a) na Cris temat w Graczpospolita
    Prawdziwy gówniany news.
  24. BRY@N odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Żeby teraz zaraz nie było z niego takiego samego bigosu jak z Kapustki Już słyszę w radiu od rana "geniusz", "cudowne dziecko" itd. Żeby zaraz się chłopak nie spalił na starcie.
  25. No właśnie te chinczyki niby mają co raz lepsze opinie, tylko pytanie jak z ich działaniem po roku, dwóch użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.