Treść opublikowana przez BRY@N
- bieganie
- bieganie
- DualSense i PSPortal
-
AGD małe, duże i średnie
https://kernau.com/produkt/okap-wklad-kernau-kbh-0345-b-glass,26342
-
Zakupy growe!
Nie strzelają Ci te plastiki jak się konsola nagrzeje? Ja zamówiłem czarne od chińczyka i jakoś też wydaje się ok ale ostatnio jakoś zaczęło mi coś strzelać jak się konsola nagrzeje i podejrzewam, że to by było to.
-
bieganie
Wiek niestety też nie działa na naszą korzyść Jak był człowiek młodszy to w południe zagrał w piłkę, po południu kosza i na drugi dzień było git. Raz jak grałem w piłkę to po wyskoku źle spadłem i podwinęła mi się noga, trochę bolało ale dograłem do końca. Jak wróciłem do domu to ledwo z samochodu wylazłem tak noga napuchła ale po tygodniu przeszło bez żadnego lekarza i dalej człowiek w coś grał. Teraz w zimę brat mnie zabrał raz na piłkę na halę, 1,5h grania i zegarek pokazał mi, że przebiegłem coś koło 1,5km ale bardzo intensywnie. Przez tydzień miałem zakwasy po tym graniu
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
W sumie to już nie pamiętam tak z ciekawości pytam Chyba jakieś chmurki z tekstem były w czasie gry.
- DualSense i PSPortal
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Tylko menu czy w grze też?
-
bieganie
No niestety to są ciężkie tematy. Ja w tamtym roku nie miałem w ogóle problemów z rozcięgnem a w tym już je czasem czuję ale roluję i masuję piłeczką tenisową. Tylko u mnie to chyba wina butów bo kupiłem Asicsy, które miały być jak Gel-cumulus 24 tylko pod inną nazwą. Z wyglądu wszystko to samo, normlanie wyglądają identycznie ale jak je zakładam to mam wrażenie, że stare buty cumulusy z przebiegiem prawie 800km mają lepszą amortyzacją niż te Pa takich zabiegach u fizjoterapeuty mięśnie też muszą mieć czas na regenerację, zobacz jutro jak Ci się będzie biegało ale jak pisałem wcześniej serio nie ma za wszelką cenę biegać takiego dystansu bo na koniec możesz umierać.
-
bieganie
Stopa to zależy gdzie boli. Może rozcięgno? Rolujesz się? Ogólnie takie problemy to przeważnie z przetrenowania i braku rozgrzewki i po treningu rozciągania itp. Niestety pewnie problemy narastają, czasem niezauważone, a później w końcu Cię coś dopadnie. Akurat przy tym piszę z własnego doświadczenia. Jak się wykurujesz do piątku i nawet coś krótko przebiegniesz to na półmaratonie po 15-16km wszystko wyjdzie niestety. Wiem jak to jest jak się człowiek szykuje pod konkretny bieg i ma jakieś problemy albo nie może pobiec, jednak jak już nie raz ktoś tu pisał to nie jest ostatni bieg na planecie ziemia, będą kolejne na które przygotujesz się pewnie nawet lepiej nie ma co się łamać. Co do zapisywania się na ostatnią chwilę to też słaby pomysł, bo albo nie będzie miejsca albo będzie dużo wyższa opłata startowa niż na początku.
-
bieganie
No właśnie najgorszy ten czas na te długie wybiegania bo to już ponad 2h wychodzi w ciągu dnia i to nie wiem czy jeden taki tygodniowo czy dwa. W okolicy mam taką grupę, która biega co niedziele dłuższe wybiegania ale raczej bez założonego planu tylko tak towarzysko. Zobaczę też jak się skończy ten sezon biegania bo od dłuższego czasu mam problem z regularnym bieganiem. Staram się minimum trzy razy w tygodniu a jak już będzie lepsza pogoda to chciałem dorzucić jeden dzień i jeszcze ze dwa dni rower. Tylko co kawałek albo jakieś choróbsko mnie łapie albo ktoś w domu chory i trzeba siedzieć w domu i dupa. Ogólnie na sierpień wrzesień jest plan pobiec 10km poniżej 50min, 5km poniżej 23 min i półmaraton tak z 1:55h.
-
Dział PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :] powoli zmienia się w Ogólne peceto
Dział PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :] powoli zmienia się w Ogólne pecetowe pierdu-pierdu.
- bieganie
-
Pytania różne, różniste
Pada mi akumulator 12V w Aurisie 2 1.8 Hybryda. Wymieniał ktoś może taki akumulator? Są jakieś sensownego zamienniki czy tylko oryginał?
- bieganie
-
Właśnie zacząłem...
Pamiętam, że grałem na PC dosyć dużo ale doszedłem do pociągu i za cholerę nie mogłem przejść Nemezisa, tylko było to jakieś 23 lata temu.
- bieganie
-
W co AKTUALNIE gracie?
Ile ja bym dał za nowego Burnouta w takiej starej formule bez otwartego świata
-
NBA
Wiadomo rekord jest rekord ale tutaj też wynik dużo wyższy niż w tym meczu gdzie Kobe miał 81.
-
Yoshi and the Mysterious Book
Ciekawe co zjadła ta "żaba" co robi brązowe bąbelki
-
Cyfrowe zakupy growe!
Jest promka na Ori and the Blind Forest na Switcha za 19,75zł. Szkoda było nie wziąć za takie grosze.
-
PPE.pl - portal graczy
Prawdziwy gówniany news.
-
Reprezentacja Polski
Żeby teraz zaraz nie było z niego takiego samego bigosu jak z Kapustki Już słyszę w radiu od rana "geniusz", "cudowne dziecko" itd. Żeby zaraz się chłopak nie spalił na starcie.
-
AGD małe, duże i średnie
No właśnie te chinczyki niby mają co raz lepsze opinie, tylko pytanie jak z ich działaniem po roku, dwóch użytkowania.