Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pupcio

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pupcio

  1. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    No jak nie teraz to kiedy, kruci najdłuższe 2 tygodnie w historii świata
  2. Pupcio odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch 2
    ja jeszcze przy aktualizacjach i jak sie zawiesi
  3. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Leon już był dwa razy zarażony więc to naprawde nic nowego. Wątpie że będą mieli jaja go uśmiercić
  4. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Ale też
  5. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Tak, ale to już większość obstawiała po 3 trailerze. To chyba ta sama aktorka co w 6
  6. Pupcio odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w PS5
    Nie liczylbym na rimejki w stylu residentów z większymi zmianami bo wtedy serio trójkę zobaczymy na koniec życia ps6. Imo pójdą w zrobienie graficzki od nowa, trochę ułatwień pod tatuśków i to tyle
  7. Pupcio odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w PS5
    nie ma to jak nie prymitywne wychylanie gałki do przodu. Jaranko w chuy, ale zanim to wyjdzie to już ps6 będzie
  8. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Ehh cóż za niepotrzebny trailer
  9. xD
  10. Albo jak bohaterką będzie BABA, ale wtedy to każdy będzie jutro siedział nayebany w robocie
  11. W targach bo tutaj jimmy i nero będą raportować jak będą spadać na nas "bomby"
  12. Pupcio odpowiedział(a) na Rozi temat w Yakuza
    Tak te nowemiasta z piątki i Kiryu taksówkarz największe plusy, ale granie haruką to był koszmar
  13. Pupcio odpowiedział(a) na Rozi temat w Yakuza
    Jeszcze z 3 patche i dogonią jakość remastera gry z ps3!
  14. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Da ci strój dla baby i 2 plusy więcej w zakupach growych imo gra warta świeczki. Kurde szkoda że ten steelbook takie obrzydlistwo bo i tak chce sobie dokupić te cyfrowe śmieci
  15. W którym momencie odpadłeś? Bo jak w pociągu to nie doszedłeś do żadnego elementu tej gry który mógł odrzucać xD
  16. Pupcio odpowiedział(a) na Rozi temat w Yakuza
    Usuneli też jeden z fajniejszych questów w cafe alp którego nawet ja pamiętam kilka lat po skończeniu a ja zapominam te gry po miesiącu. No nic, od 2017 i y0 mieli dobrą passe, ale widać że nie wiedzą co robią bez chinola ojca serii. Mam nadzieje że chociaż to stranger than heaven im wyjdzie bo główna yakuza do wyjebania
  17. Pupcio odpowiedział(a) na Rozi temat w Yakuza
  18. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w MANGA&ANIME
    No te przerwy są przejebane aż mi się odechciewa oglądać te bajki. Teraz jade 3 sezon fumetsu no anata i niby coś tam pamiętam, ale większość jak przez mgłe, ciężko sie wkręcić po takich przerwach
  19. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w MANGA&ANIME
    W końcu wraca kosiorek + nowy film made in abyss. Kurde będzie co oglądać w tym roku
  20. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Raz grasz Chrisem a raz Jill. I będą chaptery jak w re4
  21. Pupcio odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Jak gra będzie dobra to imo idealny wynik. Będą dwie postacie i chyba sporo miejscówek więc nie może być za krótko bo wydawałoby sie mocno zrushowane. Oby tylko nie było dużo chodzonek nic nierobionek jak na początku re7
  22. Pupcio odpowiedział(a) na Kazuo temat w MANGA&ANIME
    No całkiem spoko ten 100 meters, lubie taką graficzke w bajkach od czasu do czasu, ale jednak run with the wind półka wyżej
  23. To jest właśnie propaganda fanów re6 z tym leonem bo to jest najgorsza kampania przez to udawanie horroru. W innych przestają udawać i wychodzi to tej grze na lepsze chociaż nie wiele to daje. No i Leon ma też najgorsze lokacje
  24. w 6tce jedynie chyba heady robiły jakieś wizualne obrażenia i jak umierały to sie tak śmiesznie rozpuszczały xD jezu jak ja nienawidze tej gry
  25. Liczyłem że w requiem będzie powtórka z masakrowaniem zombiaków shotgunem i oglądanie jak im powoli odpadają łapy, ale na gameplayu to bardziej wyglądało na shotguna z re4

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.