Skocz do zawartości

The Boys - 2019 - Amazon Prime


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki nie mają jeszcze tematu? Premiera przeca niebawem.

Amazon-The-Boys-TV-Teaser-Poster.jpg?q=5

 

Za sterami Kripke, Rogen

W obsadzie Karl Urban (Dredd, Star Trek, Almost Human) oraz Antony Starr (Banshee).

Na motywach komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robinsona.

Premiera 26.07.

Będzie R-ka

 

 

Nazwiska Rogen i Kripke nie zwiastują dobrze zaś Urban, Starr i R-ka przeciwnie. Jednak o kierunku serialu i tak zdecydują kluczowe sceny (jeżeli się pojawią) j.np. "rozmowa kwalifikacyjna" Starlight, sprawa G-Men czy relacje Stillwell-Butcher-Homelander.

Potwierdzono też, że twórcy chcą obsadzić (w możliwym sezonie 2) Aye Cash w roli... Stormfronta (jedyny "udany" twór nazistowskich eksperymentów nad stworzeniem ubermensch) . Małe zaskoczenie skoro jedną z głównych postaci i mąciciela Jamesa Stillwella zagra kobieta. Ale w sumie czekam na ten roz(pipi) na plaży. Nie ma bata, że tak to pokażą :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rozmowy kwalifikacyjnej  i wielu innych scen może nie być wiadomo seriale raczej są ugrzecznione. Garth Ennis to jednak scenarzysta pychopata więc się nie dziwię. Szkoda że Simonn Pegg nie gra w serialu w komiksie użyto jego mordy przecież.

Sam trailer wygląda spoko. Znam materiał źródłowy i jestem na tak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zabawne jak wszyscy hejtuja jak się wspomina o książkach żeby przeczytać przed obejrzeniem/zagraniem a nikt tego nie robi przy komiksach. 

 

 

Anyway... Większość jak nie wszystkie adaptacje growe czy aktorskie nie trzymają się sztywno materiału źródłowego bo się nie da. Jedynie animce w sumie są często kalką mang. 

 

Mi się trailery podobały recki też tragiczne nie są. Chętnie jutro sprawdzę. Liczę na fajna nie zobowiązującą rozrywkę.  

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, blantman napisał:

 

Anyway... Większość jak nie wszystkie adaptacje growe czy aktorskie nie trzymają się sztywno materiału źródłowego bo się nie da. Jedynie animce w sumie są często kalką mang. 

 

 

300 czy Watchmen trzyma się komiksów blisko, to drugie z małym wyjatkiem, ale nie bede spoilerowac.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Kymel napisał:

Fantastyczny sezon z jeszcze lepszym finałem :obama: Nockę zarwałem tak mnie wciągnęło. Scena z delfinem 10/10.

No z delfinem za(pipi)ista ale ogólnie ten "aquaman" to strasznie po(pipi)ona postać xD  W sumie większośc ma jakieś odchyły psychiczne. 

 

Sam jestem po 6 odcinkach i dzisiaj pewnie skończę. Za(pipi)isty serial i obok doom patrol najlepszy serial na podstawie komiksu jaki JA widziałem :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, blantman napisał:

No z delfinem za(pipi)ista ale ogólnie ten "aquaman" to strasznie po(pipi)ona postać xD  W sumie większośc ma jakieś odchyły psychiczne. 

 

Sam jestem po 6 odcinkach i dzisiaj pewnie skończę. Za(pipi)isty serial i obok doom patrol najlepszy serial na podstawie komiksu jaki JA widziałem :)

Warto obejrzeć Doom Patrol po The Boys ? Skończyłem właśnie i coś w podobnym klimacie by się obejrzało ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...