Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Boys - 2019 - Amazon Prime

Featured Replies

Chłopaki nie mają jeszcze tematu? Premiera przeca niebawem.

Amazon-The-Boys-TV-Teaser-Poster.jpg?q=5

 

Za sterami Kripke, Rogen

W obsadzie Karl Urban (Dredd, Star Trek, Almost Human) oraz Antony Starr (Banshee).

Na motywach komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robinsona.

Premiera 26.07.

Będzie R-ka

 

 

Nazwiska Rogen i Kripke nie zwiastują dobrze zaś Urban, Starr i R-ka przeciwnie. Jednak o kierunku serialu i tak zdecydują kluczowe sceny (jeżeli się pojawią) j.np. "rozmowa kwalifikacyjna" Starlight, sprawa G-Men czy relacje Stillwell-Butcher-Homelander.

Potwierdzono też, że twórcy chcą obsadzić (w możliwym sezonie 2) Aye Cash w roli... Stormfronta (jedyny "udany" twór nazistowskich eksperymentów nad stworzeniem ubermensch) . Małe zaskoczenie skoro jedną z głównych postaci i mąciciela Jamesa Stillwella zagra kobieta. Ale w sumie czekam na ten roz(pipi) na plaży. Nie ma bata, że tak to pokażą :D

  • Replies 627
  • Views 191k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Rozmowy kwalifikacyjnej  i wielu innych scen może nie być wiadomo seriale raczej są ugrzecznione. Garth Ennis to jednak scenarzysta pychopata więc się nie dziwię. Szkoda że Simonn Pegg nie gra w serialu w komiksie użyto jego mordy przecież.

Sam trailer wygląda spoko. Znam materiał źródłowy i jestem na tak.

  • Author

Jak nie gra? Przecież będzie grał ojca Hughie'a.

 

Kasy nie żałowali, wygląda niezle.

  • Author

Myślę Paweł, że będziesz zadowolony :) 

 

 

6 godzin temu, Masorz napisał:

Ja nie mam wyjścia i muszę to obejrzeć.

komiks czytałeś? Warto sprawdzic, bo serial z tego co widze i tak sie nie trzyma ścisle materialu zrodlowego.

Zabawne jak wszyscy hejtuja jak się wspomina o książkach żeby przeczytać przed obejrzeniem/zagraniem a nikt tego nie robi przy komiksach. 

 

 

Anyway... Większość jak nie wszystkie adaptacje growe czy aktorskie nie trzymają się sztywno materiału źródłowego bo się nie da. Jedynie animce w sumie są często kalką mang. 

 

Mi się trailery podobały recki też tragiczne nie są. Chętnie jutro sprawdzę. Liczę na fajna nie zobowiązującą rozrywkę.  

9 minut temu, blantman napisał:

Zabawne jak wszyscy hejtuja jak się wspomina o książkach żeby przeczytać przed obejrzeniem/zagraniem a nikt tego nie robi przy komiksach. 

 

Bo książki są łatwiej dostępne w naszym kraju.

28 minut temu, blantman napisał:

 

Anyway... Większość jak nie wszystkie adaptacje growe czy aktorskie nie trzymają się sztywno materiału źródłowego bo się nie da. Jedynie animce w sumie są często kalką mang. 

 

 

300 czy Watchmen trzyma się komiksów blisko, to drugie z małym wyjatkiem, ale nie bede spoilerowac.

29 minut temu, blantman napisał:

Zabawne jak wszyscy hejtuja jak się wspomina o książkach żeby przeczytać przed obejrzeniem/zagraniem a nikt tego nie robi przy komiksach.

Lampman Ty wiesz ile ja komiksów przeczytałem przed ich zekranizowaniem?

Wchój.

Książek również sporo.

Podoba mi się serial po 2 odcinkach obejrzanych pod rząd od razu chciałem trzeci oglądać. Rzadko mi się to zdarza. Śmieszny serial. 

jestem na 4 odcinku kapitalny serial , do niedzieli pewnie pęknie całość.

Ależ piękny serial. Chaba się zakochałem w tej blondynie:wub:

Bałem się, że trochę zlagodzą serial wzgledem komiksu, ale jest dobrze.

Ja na razie po pierwszym i jest bardzo dobrze.

Hooda z Banshee dopiero przy drugim odcinku poznałem przez te fryzure

Fantastyczny sezon z jeszcze lepszym finałem :obama: Nockę zarwałem tak mnie wciągnęło. Scena z delfinem 10/10.

7 godzin temu, Shen napisał:

Hooda z Banshee dopiero przy drugim odcinku poznałem przez te fryzure

 

O kur.wa

Aż musiałem IMDB sprawdzić bo niewierzyłem w Twego posta. Leci plus. Wiedziałem, że gdzieś widziałem tą morde ale wcześniej nie sprawdziłem.

W ogóle nie rozpoznałem Starr'a w trailerach. Kolejny powód by obejrzeć ten serial. 

13 godzin temu, Kymel napisał:

Fantastyczny sezon z jeszcze lepszym finałem :obama: Nockę zarwałem tak mnie wciągnęło. Scena z delfinem 10/10.

No z delfinem za(pipi)ista ale ogólnie ten "aquaman" to strasznie po(pipi)ona postać xD  W sumie większośc ma jakieś odchyły psychiczne. 

 

Sam jestem po 6 odcinkach i dzisiaj pewnie skończę. Za(pipi)isty serial i obok doom patrol najlepszy serial na podstawie komiksu jaki JA widziałem :)

1 godzinę temu, blantman napisał:

No z delfinem za(pipi)ista ale ogólnie ten "aquaman" to strasznie po(pipi)ona postać xD  W sumie większośc ma jakieś odchyły psychiczne. 

 

Sam jestem po 6 odcinkach i dzisiaj pewnie skończę. Za(pipi)isty serial i obok doom patrol najlepszy serial na podstawie komiksu jaki JA widziałem :)

Warto obejrzeć Doom Patrol po The Boys ? Skończyłem właśnie i coś w podobnym klimacie by się obejrzało ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.