Jump to content
Sign in to follow this  
Farmer

The Boys - 2019 - Amazon Prime

Recommended Posts

Chłopaki nie mają jeszcze tematu? Premiera przeca niebawem.

Amazon-The-Boys-TV-Teaser-Poster.jpg?q=5

Za sterami Kripke, Rogen

W obsadzie Karl Urban (Dredd, Star Trek, Almost Human) oraz Antony Starr (Banshee).

Na motywach komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robinsona.

Premiera 26.07.

Będzie R-ka

Nazwiska Rogen i Kripke nie zwiastują dobrze zaś Urban, Starr i R-ka przeciwnie. Jednak o kierunku serialu i tak zdecydują kluczowe sceny (jeżeli się pojawią) j.np. "rozmowa kwalifikacyjna" Starlight, sprawa G-Men czy relacje Stillwell-Butcher-Homelander.

Potwierdzono też, że twórcy chcą obsadzić (w możliwym sezonie 2) Aye Cash w roli... Stormfronta (jedyny "udany" twór nazistowskich eksperymentów nad stworzeniem ubermensch) . Małe zaskoczenie skoro jedną z głównych postaci i mąciciela Jamesa Stillwella zagra kobieta. Ale w sumie czekam na ten roz(pipi) na plaży. Nie ma bata, że tak to pokażą :D

Rozmowy kwalifikacyjnej  i wielu innych scen może nie być wiadomo seriale raczej są ugrzecznione. Garth Ennis to jednak scenarzysta pychopata więc się nie dziwię. Szkoda że Simonn Pegg nie gra w serialu w komiksie użyto jego mordy przecież.

Sam trailer wygląda spoko. Znam materiał źródłowy i jestem na tak.

Ja nie mam wyjścia i muszę to obejrzeć.

6 godzin temu, Masorz napisał:

Ja nie mam wyjścia i muszę to obejrzeć.

komiks czytałeś? Warto sprawdzic, bo serial z tego co widze i tak sie nie trzyma ścisle materialu zrodlowego.

• Downvote 1

Zabawne jak wszyscy hejtuja jak się wspomina o książkach żeby przeczytać przed obejrzeniem/zagraniem a nikt tego nie robi przy komiksach. 

Anyway... Większość jak nie wszystkie adaptacje growe czy aktorskie nie trzymają się sztywno materiału źródłowego bo się nie da. Jedynie animce w sumie są często kalką mang. 

Mi się trailery podobały recki też tragiczne nie są. Chętnie jutro sprawdzę. Liczę na fajna nie zobowiązującą rozrywkę.  

9 minut temu, blantman napisał:

Zabawne jak wszyscy hejtuja jak się wspomina o książkach żeby przeczytać przed obejrzeniem/zagraniem a nikt tego nie robi przy komiksach. 

Bo książki są łatwiej dostępne w naszym kraju.

28 minut temu, blantman napisał:

Anyway... Większość jak nie wszystkie adaptacje growe czy aktorskie nie trzymają się sztywno materiału źródłowego bo się nie da. Jedynie animce w sumie są często kalką mang. 

300 czy Watchmen trzyma się komiksów blisko, to drugie z małym wyjatkiem, ale nie bede spoilerowac.

• Downvote 1

29 minut temu, blantman napisał:

Lampman Ty wiesz ile ja komiksów przeczytałem przed ich zekranizowaniem?

Wchój.

Książek również sporo.

Podoba mi się serial po 2 odcinkach obejrzanych pod rząd od razu chciałem trzeci oglądać. Rzadko mi się to zdarza. Śmieszny serial. 

jestem na 4 odcinku kapitalny serial , do niedzieli pewnie pęknie całość.

Ależ piękny serial. Chaba się zakochałem w tej blondynie:wub:

Bałem się, że trochę zlagodzą serial wzgledem komiksu, ale jest dobrze.

• Downvote 1

Ja na razie po pierwszym i jest bardzo dobrze.

Hooda z Banshee dopiero przy drugim odcinku poznałem przez te fryzure

• Upvote 1
  • Downvote 1

Fantastyczny sezon z jeszcze lepszym finałem :obama: Nockę zarwałem tak mnie wciągnęło. Scena z delfinem 10/10.

7 godzin temu, Shen napisał:

Hooda z Banshee dopiero przy drugim odcinku poznałem przez te fryzure

O kur.wa

Aż musiałem IMDB sprawdzić bo niewierzyłem w Twego posta. Leci plus. Wiedziałem, że gdzieś widziałem tą morde ale wcześniej nie sprawdziłem.

W ogóle nie rozpoznałem Starr'a w trailerach. Kolejny powód by obejrzeć ten serial. 

13 godzin temu, Kymel napisał:

Fantastyczny sezon z jeszcze lepszym finałem :obama: Nockę zarwałem tak mnie wciągnęło. Scena z delfinem 10/10.

No z delfinem za(pipi)ista ale ogólnie ten "aquaman" to strasznie po(pipi)ona postać xD  W sumie większośc ma jakieś odchyły psychiczne. 

Sam jestem po 6 odcinkach i dzisiaj pewnie skończę. Za(pipi)isty serial i obok doom patrol najlepszy serial na podstawie komiksu jaki JA widziałem :)

1 godzinę temu, blantman napisał:

No z delfinem za(pipi)ista ale ogólnie ten "aquaman" to strasznie po(pipi)ona postać xD  W sumie większośc ma jakieś odchyły psychiczne. 

Sam jestem po 6 odcinkach i dzisiaj pewnie skończę. Za(pipi)isty serial i obok doom patrol najlepszy serial na podstawie komiksu jaki JA widziałem :)

Warto obejrzeć Doom Patrol po The Boys ? Skończyłem właśnie i coś w podobnym klimacie by się obejrzało ;)