Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Sebas

Użytkownicy
  1. Nie wiem skąd ta wizja, że blacharze się rzucą w dużej liczbie na butikowy sprzęcik stacjonarny z APU. Steam deck przynajmniej jest przenośny. Nawet Steam Machine wygląda lekko głupio a jest przywiązany do steama. No nie widzę tego sukcesu z zadnej strony.
  2. Ninny dostało leciutko po łapkach i szybko się ogarnęli, a po sukcesie dsa to mogli zjebać jeszcze z pięć razy. Microsoft zaraz się będzie ogarniać 4tą generację.
  3. Magika od produktów Surface, Panos Panay, też zastąpili hindusem i od tego czasu te produkty już się nie liczą. ZOBACZYMY
  4. Nie ma czegos takiego jak stabilność i brak stresu w projekcie IT, ktory nadal szuka swojego miejsca na rynku. Wiem, bo byłem w takich projektach i dla odstresowania regularnie przegladalem oferty pracy i rozsyłałem cv
  5. No nie do końca. Inaczej się pracuje w projekcie, na który jest popyt, który jeszcze do tego rośnie, a inaczej jak nawet nie wiadomo jak to sprzedać. To też rzutuje na bezpieczeństwo zatrudnienia Poza tym inzynierki to jest trochę inna mentalność. Lepiej się pracuje nad czymś funkcjonalnym.
  6. Szkoda mi tych inzynierkow, którzy muszą pracować nad tym projektem. Znam to uczucie jak trzeba cos debilnego zrobic, zeby przełożony zrozumial jakim jest debilem. Spencer też dobry chlop, ciągnął tyle ile mógł, ale pewnie ciężko by mu było zapowiadać gorszą wersję konsoli i pcta jednocześnie z kamienną twarzą. Tutaj każda niewiadoma ma tylko śmieszną odpowiedź.
  7. Jak valve wyda steam deck 2 w podobnym czasie, może rok później, i na tym samym procesie technologicznym, to rozwalcuje ten project helix. Nikt nagle nie przeskoczy na gowno o smaku microsoft store ze steama. Może jak dadzą kompatybilność z innymi sklepikami jedynie jako nowy perk do gamepassa to zarobią
  8. Sprzedaż będzie gorsza niż steam deck
  9. Nadal wszystko jest xboxem ale już bez sloganu, który się ludziom nie spodobał. Czyli podsumowując - zwyczajny postęp techniczny i korporacyjna dwulicowa gadka. Za stary jestem na takie sztuczki!
  10. Co wy myślicie, że tam pokażą? Kto wam tak mózgi wyprał xD
  11. Sebas opublikował(a) a status w Sebas
  12. Gra się nigdy nie zaczyna od nowa. Za każdym razem microsoft zaczyna z gorszego pola startowego: pojscie w kinecta i casualów pod koniec x360 Xbox go home i przymusowy kinect Rezygnacja z exclusivow Wszystko jest xboxem Za każdym razem trzeba więcej odrabiać a microsoft zawsze wybiera perspektywę szybkich zwrotów i dokłada do tego pieca. Jak w greckiej tragedii.
  13. Dlatego trzymam kciuki za ps6 w podobnym czasie i robię popcorn.
  14. Zamkniętej konsoli, na której się siorbie 30% od każdej sprzedanej gry? To nie będzie to. 5-10% drożej od składaka jak w banku
  15. Na pudełkach przynajmniej by skasowali za licencję w przeciwieństwie do steama, ale o zdrowy rozsądek ich nie posądzam. Ms w ogóle teraz nic ciekawego nie robi jeżeli chodzi o hardware. Linia surface to już zupełny margines. No i jak ktos sie zastanawia jak to sie moze opłacać z otwarciem na inne sklepy, to moim zdaniem to na pewno będzie droższe od ekwiwalentnego pcta. Jak ktoś myśli inaczej to gratuluję naiwności.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.