Skocz do zawartości

Pad do Xbox Series X i S


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Moldar napisał:

Wam też się tak rysują pady od series?

Ty to masz jakiś niefart z tymi padami, najpierw wadliwe Elitki 2, teraz rysujący się pad od Seriesa :(

Odpowiadając na pytanie - nie, nie rysuje mi się. Po graniu odkładam go na biurko i leży obok konsoli, jakby ktoś nie wiedział to pewnie by pomyślał, że nówka sztuka.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Ty to masz jakiś niefart z tymi padami, najpierw wadliwe Elitki 2, teraz rysujący się pad od Seriesa :(

Odpowiadając na pytanie - nie, nie rysuje mi się. Po graniu odkładam go na biurko i leży obok konsoli, jakby ktoś nie wiedział to pewnie by pomyślał, że nówka sztuka.

A nie chowasz do woreczka i nie modlisz się po odłożeniu do obrazka Spencera? xd

Odnośnik do komentarza
Ty to masz jakiś niefart z tymi padami, najpierw wadliwe Elitki 2, teraz rysujący się pad od Seriesa
Odpowiadając na pytanie - nie, nie rysuje mi się. Po graniu odkładam go na biurko i leży obok konsoli, jakby ktoś nie wiedział to pewnie by pomyślał, że nówka sztuka.



Z one plastik był chyba inny, w tym widzę ryski, ale nie jakieś mega, dramatu nie ma.

A elite to złom, nie polecam :)
Odnośnik do komentarza
ciekawe czy wyjdzie jakoś wersja 3 z przyciskiem share, moja jedynka już ledwo zipię i pewnie będzie trzeba zamienić 



Pewnie w końcu wyjdzie, choć z drugiej strony już ten ma series w nazwie. Oby tylko ogarnęli jego awaryjność, bo przynajmniej dla mnie to był srogi zawód, w każdym kolejnym koszmarne luzy w gałkach, niewiele to z "pro" miało wspólnego. Naprawdę szkoda, bo pad ogólnie był za(pipi)isty, ale te 3-4 modele w moim przypadku to koszmar i odechciało mi się.
Odnośnik do komentarza

Konsolę mam od jakieś 1.5 tygodnia więc w temacie rys nie wiele powiem. 

Mam 2 pady i dużo każdego dnia gram, ale nadal wyglądają jak nowki, przed chwilą wyjęte z pudełka. 

Do woreczka foliowego także nie chowam i nie zamykam w szczelnie zamkniętej szufladzie po skończeniu gry... Leżą tam gdzie ich miejsce czyli obok konsoli, na wierzchu :-)

 

Ale chyba od żałuję i odłożę na Elite bo to pad nad padami, do gier typu CoD / Battlefield najlepszy ! 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak to wyglądało przy premierze Elite 1 i 2? Były jakieś zapowiedzi tego kontrolera? Czy tak jak z tymi nowymi słuchawkami - ogłosili i za kilka dni możliwość kupna? 

Ten obecny kształt pada (Xbox Series) jest dla mnie bliski ideału. Pierwszy raz na tym polu MS wygrywa z PS. Chętnie kupiłbym Elite 3 w tej obudowie. Obawiam się jednak, że ten temat to odległa wizja. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...