Jump to content

u55r

Premium Member
 • Content Count

  4659
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

u55r last won the day on January 11 2019

u55r had the most liked content!

Community Reputation

1863 Nie-random

About u55r

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  BiałystOK
 • Zainteresowania:
  ¯\_(ツ)_/¯
 • PSN ID:
  dar-kos

Recent Profile Visitors

7697 profile views
 1. u55r

  Psy 3 (2020)

  Pitbulle gówna obsrane może poza pierwszym mocno do zaorania, PSY z lat 90 są bardzo fajne, kultowe bo nie było przed nimi fajnie zrobionych filmów i dla tamtego pokolenia mocno wryły się w pamięć i nie było też takich filmów pośród których mogłyby zaginąć w pamięci. A dzisiejsze filmy których jest już natłok często są zapominane. Jak dla mnie dobre kino, które zniknie pośród innych podobnych, śmiem twierdzić że seriale takie jak Wataha, czy Belfer mocno przyćmiewają dzieło Pasikowskiego. PSY 3 : W imię Zasad trochę naciągnięte 6/10
 2. u55r

  DriveClub

  Nie mam już tyle motywacji żeby znów przesiadywać w DC, ale fajnie będzie zrobić kółko zanim serwery zamkną. Tak więc czekam na kolejne
 3. u55r

  Psy 3 (2020)

  U mnie to same ale idę pomimo to, będę stać w korytarzu ale obejrzę
 4. Gran Turismo 7 to raczej bzdura totalna. Gra musiałaby być tworzona co najmniej od 3 lat żeby studio zdążyło na premierę PS5 a jak wiadomo DevKity PS5 rozsyłano pod koniec 2019. Tak więc GT7 znając opieszałość polyphony wyjdzie gdzieś w 2022 może nawet 2023.
 5. No coś w tym jest. W RE5 zupełnie inaczej grało się niż w RE4, a w zasadzie to jest ta sama gra. Później miałem takie same oczekiwania od RE6 co w RE5 i w sumie to bezsensowna strzelanka z tego wyszła bo horror to żaden nie był.
 6. u55r

  Cyberpunk 2077

  Cyberpanek 2077 dopiero we Wrześni? To zaszkodzi priorderom
 7. Jesli już składam preorder na PS5 a takowy skladam . Przeciez nie bede biegać bo marketach jak bydło w rozpasie. To musze też zobaczyć premierową prezentację konsoli i jej ostateczną specyfikację w trakcie konferencji samego wielkiego SONY a nie jakieś powtórki na YT. Dlatego chorobowe L4 na dzień wielkiej prezentacji mam już zaklepane u lekareczki, którą stukam w tym celu już od pół roku.
 8. Używam czterech emulatorow i wygodniej mi zarządzać każdym oddzielnie. Właśnie ta skomplikowana konfiguracja odpycha mnie od Retroarcha.
 9. u55r

  Psy 3 (2020)

  Kurier Poklosie Pitbull Facet sie zestarzal o zrobil juz trzy slabe filmy. Nie widze powodu dlaczego nagle PSY 3 mialy byc rownie fajnym filmem co dwa poprzednie. Faktycznie pierwsze recenzje studza mój entyzjazm.
 10. u55r

  Psy 3 (2020)

  Nie. Premiera juz w piątek, troche kusi zeby przejsc sie do kina a nie czekac na torrenta. Ale kuurde noooo. To polski film
 11. W 2019 na stronie E3 pojawiła się lista nazwisk osób z ich telefonami adresami zamieszkania. Ponad 2000 osób które brały udział w tamtejszym E3. Youtuberów, dziennikarzy i wystawców. Była to największa gamingowa wtopa 2019 roku. Mnóstwo ludzi zraziło się do E3, które umiera sobie pięknie na naszych oczach. Sony olewa E3 i bardzo dobrze bo nie ma powodu aby tam być skoro ma swoje własne imprezy. Poza tym faktycznie, zanim coś zostanie ogłoszone na E3 i tak wiadomo przed imprezą dzięki przeciekom.
 12. Nie mam sentymentu do E3. Czekam bardziej na imprezę Sony gdzie pokażą wszystkie konkrety odnośnie PS5. Ich konsola, ich impreza i to popieram
 13. U mnie zgadza się. Więc nie mam zastrzeżeń. Ale mam silne postanowienie noworoczne aby 2020 był jeszcze intensywniejszy.
 14. u55r

  Kierownice

  Ktoś już to testował w wersji na Xkloca
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.