Treść opublikowana przez Di
-
DScena
Masz chyba na myśli programator na Slot 2. Bez niego nie odpalisz.
-
Soul Calibur IV
Tą pierwszą pisownię wprowadzono w SC3. Obie są poprawne Ale najlepiej mówić na nią Zezowata.
-
Soul Calibur IV
Nie, ale o nowych postaciach było. Zresztą nie kłóć się, tylko oddawaj dług
-
Jaki będzie tekken 7?
Mogliby dać interaktywne areny, tak jak w Tekkenie 4:
-
Soul Calibur IV
Soul, czytaj czasami poprzednie posty
-
Soul Calibur IV
Mi tam ona wygląda na Dorotkę z Czarnoksiężnika z Krainy Oz. A tu macie "ulepszoną" Ivy: http://www.soulcaliburpoland.yoyo.pl/viewtopic.php?t=374
-
Filmiki (z turniejów, combo movies itp.)
http://youtube.com/watch?v=kox8NqOBrY0 Dobór muzyki fatalny, ale niektóre akcje mogą się podobać
-
Jack-5
Jakieś wskazówki co do wklepywania HCF~d/f+1?
-
Soul Calibur na XBLA
FPS-y tak, ale jeśli chodzi o bijatyki, to ich kwintesencją jest właśnie offline. Choć nie mówię, że brak online nie jest dużym minusem.
-
Seria Phoenix Wright
Prawda. Szkoda tylko, że z Gyakutenem 4 już tak nie jest
-
Seria Phoenix Wright
Zgadza się, dwójka na tle pozostałych Gyakutenów wypada blado. Warto jednak ją przejść by poznać fabułę i zabrać się za bardzo dobrą trzecią część z rewelacyjnym Godotem W Europie nie było jeszcze premiery T&T.
-
'Zielony jak ta trawa' DS ver.
Problem jest taki, że chyba żaden program nie obsługuje formatowań, więc nie ma takiego komfortu jak choćby na komputerze. Litery natomiast są wyraźne, w DSReaderze możesz wybrać czcionkę. Jeśli chodzi o e-booki, to poszukaj na peb.pl
-
- W co gracie na NDS'ie? -
Ja dzisiaj włączyłem pierwszą część bębenków, zagrałem kilka utworów, resztę tylko przeleciałem. Potem włączyłem najnowszą część i jak duże było moje zdziwienie, gdy usłyszałem utwór z Soul Calibura 2 :o Strasznie mi się ta gra spodobała. Szkoda tylko, że na jednej piosence 2. części na R4 gra się zacina. Gram przyciskami, bo: 1) tak mi wygodniej 2) szkoda mi ekraniku 3) wyrabiam sobie wyczucie w inputach I mimo tego, że stylus leży obok, świetnie się bawię Poza bębenkami gram w Professora Laytona i na emulatorach GB, GBC i NES-a.
-
Soul Calibur IV
Nie wszyscy grają żeby grać na turniejach, część osób gra dla zabawy i dlatego interesują się tymi postaciami.
-
Soul Calibur IV
Yoda w trakcie walki będzie stał. Niektóre ciosy na high mają go nie trafiać.
-
The Dark Knight
Wiemy, White napisał o tym na poprzedniej stronie. Zapowiada się ciekawie. A sam The Dark Knight to dla mnie jedna z trzech najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Dwie poprzednie już miały miejsce (Sweeney Todd i John Rambo), szkoda że w Polsce nowego Batmana ujrzymy dopiero w sierpniu, miesiąc po światowej premierze. Mam duże oczekiwania wobec tego obrazu.
-
Tfurczość Radosna TcT
Kiedy wersja YT? Jeśli jeszcze nie ma, to wklejcie angielskie tłumaczenie.
-
Tekken 6 / Bloodline Rebellion
Jaka ta Nina słaba... pozdro, Reset, ale nie ćwicz :bow:
-
Którą grę wybrać? ver. NDS
W Fifę nie grałem, ale Pro Evo jest po prostu beznadziejne. Nie dość że gra wygląda koszmarnie (animacja postaci to dno, jest chyba gorzej niż w Sega Worldwide Soccer na Saturna), to na dodatek można biegać tylko po podstawowych skosach (po 45 stopni). Pro Evo lubię (gram ze znajomymi od ponad 3 lat na PS2/PC), ale odsłony na DS-a nie zamierzam już więcej ruszać. ISS z PSX-a deklasuje PES-a na DS-a. Zostaje chyba tylko czekać na anglojęzyczną Inazumę, no ale to nie jest typowo sportowa gra
-
DScena
Otóż to. Trimmowanie usuwa tylko "wolną przestrzeń", która tam się znajduje, żeby gry zajmowały 2^n megabajtów.
-
Soul Calibur IV
System boundów nie tylko w Tekkenie 6?
-
Którą grę wybrać? ver. NDS
Lubię stworkołapanki, a tu dodatkowo trzeba się napocić żeby część potworów złapać, więc ta gra mi się podoba
-
Którą grę wybrać? ver. NDS
Scenki są (na silniku gry), ale wszystko jest do bólu liniowe. Fabuła polega na wygraniu zawodów (no i coś tam jeszcze jest o potworku, którego znajdujemy na początku). W częściach na GBC lokacje były przynajmniej losowe, a tu nic. Monotonia to dobre słowo opisujące rozgrywkę w Jokerze.
-
Którą grę wybrać? ver. NDS
Ja mogę odpowiedzieć, gdyż grałem w Jokera bardzo długo Jeśli lubisz zbieranie i levelowanie to wart. O multi zapomnij, gdyż gra po necie sprowadza się do randomowej walki przeciw ghostom drużyn, w których stworki mają wyśrubowane do maksimum wszystkie statystyki. Pokonanie ich jest możliwe (wiem, bo grałem tak trochę i niejednokrotnie udawało mi się takie teamy pokonać, ale wymagało to najpierw rozplanowania skilli, a potem kilkudniowego levelowania i breedowania), ale nie czerpie się z tego żadnej przyjemności. Po przejściu gry (na co potrzeba ok. 30h, a niemal w całości chodzi tu o chodzenie i levelowanie) zostaje tylko zbieranie potworków i może 1 secret (kilka rozmów i walka ;]). Części z nich nie zdobędziesz (chyba czterech), a żeby zdobyć niektóre potwory (przede wszystkim rangi X) trzeba poświęcić kilkanaście innych. Na Twoim miejscu sprawdziłbym jednak najpierw Dragon Warrior Monster 1 lub 2 na emulatorze, bo rozgrywka niewiele się zmieniła od czasu pierwszej części. Jaką ocenę dostała ta gra w PE? (ja bym jej dał 8 ze względu na fatalny online)
-
- W co gracie na NDS'ie? -
Można biegać bez stylusa. Grałem trochę, więc wiem jak wygląda gameplay O Megamana się boję ze względu na sterowanie (kilka misji mam za sobą). Jestem przyzwyczajony do twardego krzyżaka (gram na takim w bijatyki od ponad 2 lat), a ten w DS Lite jest prawie jak z papieru. Poza tym klimatycznie dużo bardziej wolę serię X, w której można było grać Zero (tu niby jest możliwość używania miecza, ale to nie to samo). Przypomniałem sobie o Mario & Luigi, czyli póki co problem z głowy