Skocz do zawartości

Okami HD


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak przedmówcy, jaram się i kupię jak tylko wyjdzie. Wspaniała gierka, ciekawe jaki będzie poziom trudności platyny.

 

Gra ogólnie nie była zbyt wymagająca poza zebraniem niektórych stray beads. Wyścig z Kai, łowienie niektórych rzadkich okazów, specjalne chatki z trudnymi falami przeciwników, tam pierwszy raz używałem itemów zwiększających moc itd, czy w końcu zdjęcie jednego blockheada, które nie obejdzie się bez nagrywania sekwencji wyświetlanych punktów, bo bez fotograficznej pamięci nie ma szans tego zrobić. ;]

 

Zaliczenie wszystkiego zajęło mi wtedy coś ok 90h.

Odnośnik do komentarza

Jakbym mial PS3, to bym kupil i jeszcze raz przeszedl na 100%. To jedyna gra, w ktorej nie znalazlem wiekszych wad, poza zwalniajaca animacja i momentami niezbyt precyzyjnym malowaniem za pomoca galki (ktore to elementy zostaly najwyrazniej poprawione w wersji HD). Jedyna gra, ktorej smialo dalbym maksymalna ocene, gdybym byl recenzentem. Jak ktos w to jeszcze nie gral, to teraz ma ku temu doskonala okazje. Grafika ani troche sie nie zestarzala, a w HD wszystko wyglada jeszcze lepiej. No i jesli ktos interesuje sie kultura Japonii, mitologia itd. to bedzie w siodmym niebie.

 

 

 

NAJLEPSZA GRA EVER!!!

 

 

dziekuje, dobranoc.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ten ostatni kamyk to było przegięcie, żeby to zapamiętać. Czas na zaznaczenie punktów też był chyba ograniczony.

 

Grę kupię na pewno. Jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji.

 

Czas nie był ograniczony, ale jedna pomyłka i trzeba próbować jeszcze raz, oczywiście później punkty wyświetlały się w innych miejscach. A największym hardkorem w tym wyzwaniu było to, że trzeba te punkty określić w idealnej kolejności. Chciałbym zobaczyć, jak ktokolwiek to zapamiętuje w normalny sposób. ;]

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Ja to zaznaczałem na TV kropkami z jakiegoś kremu, bo w tamtym czasie mój telefon to nie było nic specjalnego. Haha, ale i tak mi się nie udało, bo punkty za szybko się wyświetlały i zrobiłem to jak przystało na prawdziwego mężczyznę - zapamiętałem cały ciąg. 8)

 

W całej grze były chyba 4 blockheady. Z czego 3 obowiązkowe, więc te można było zapamiętać, bo wyświetlały kolejno 1,3, 5 punktów, ale ostatni bonusowy miał ich chyba 10 i to z nim był ten problem. Jego też zapamiętałeś?

Odnośnik do komentarza

Co do blockheadów to myślałem na początku, że trzeba dokładnie wycelować w miejsca pojawienia się kropek, ale tu chodzi o kolejność, taki pro TIP. Ja mazakiem zaznaczałem na telewizorze i z pomocą kolegów, każdy miał do zapamiętania 3 "kropki" :)

Genialna gra, ale na filmiku z youtube capcom przy porównaniu wersji z ps2 i ps3 , ta wersja z ps2 wygląda jak z dupy :/ a na kablu SCART wyglądała genialnie.

Odnośnik do komentarza

Ja to zaznaczałem na TV kropkami z jakiegoś kremu, bo w tamtym czasie mój telefon to nie było nic specjalnego. Haha, ale i tak mi się nie udało, bo punkty za szybko się wyświetlały i zrobiłem to jak przystało na prawdziwego mężczyznę - zapamiętałem cały ciąg. 8)

 

W całej grze były chyba 4 blockheady. Z czego 3 obowiązkowe, więc te można było zapamiętać, bo wyświetlały kolejno 1,3, 5 punktów, ale ostatni bonusowy miał ich chyba 10 i to z nim był ten problem. Jego też zapamiętałeś?

No ja cały czas o tym ostatnim piszę. Te wcześniejsze nie sprawiały mi problemów.

 

 

To ten, nie?

 

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...