-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Żeby tylko nie zmieniali zdania z rpg-Dishonored z murzynem w cylindrze od inxile bo jako posiadacz xboxa series x jestem zainteresowany kradzieżą gamepassa na ten tytuł.
-
GTA VI
Może wydawcy przypadkiem trafili kiedyś tutaj do tematu zakupy growe i widząc jakie zdjęcia niektórzy wrzucają se pomyśleli kurwa same zarobasy w tej Polsce, tam nie rób taniej.
-
Wrzuć screena
Pierwszy true nextgen Pixar na s2.
-
House of the Dragon
Świetny start sezonu. Ta bitwa
-
GTA VI
A zajrzę ale szkoda że nie mam już reakcji dziś
-
GTA VI
I jak robicie już preordery cyfry bo może braknąć?
-
GTA VI
W sprzedaży Sarosa taka akcja by nie pomogła, a tutaj pójdzie pełno ps5 to trzeba korzystać jak się da. Podwyżka xboxów może też sensowna bo teraz pewnie chociaż kilka więcej się sprzeda jak ktoś będzie chciał zagrać w to GTA.
-
Beast of Reincarnation
- Onimusha: Way of the Sword
Czyli jednak dalej 25 września.- Star Fox
- Snow*Runner
Sezon 17 był zajebisty, ten wygląda jeszcze lepiej.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
To co jeszcze Nintendo, chociaż tam już chyba podwyżka zapowiedziana też została?- Star Fox
- Zakupy growe!
- Zegary
- Onimusha: Way of the Sword