-
Wasze komiksy
@Jeez_PS Niestety jeszcze nie. Trafiło do mnie dopiero w zeszłym tygodniu.
-
GTA VI
Ale gracze to jednak są ameby. Gra w wersji fizycznej kosztuje prawie 400 zł, cyfrowej 350 zł, a jeden i drugi wchodzą do tematu i piszą, że myśleli, że będzie drożej i nie jest tak źle. No ku.rwa jest. Pełna wersja GTAVI kosztuje prawie 430 zł i to jest cena za cały produkt i wygląda na to, że na naszych oczach Rockstar zaczyna kreować nowy standard w branży. Niestety gra się sprzeda jak poyebana i pozostali wydawcy zobaczą, że tak można i tak będą robić. M$ w 2013 roku wyskoczył z "always online" i został zbesztany a dzisiaj to jest normalna sprawa w branży. Jesteśmy jednak jak te kurczaki na fermach. Otwieramy dzioby a właściciele wpychają nam gówno do buzi a my jeszcze szukamy popitki.
-
Wasze komiksy
Compendium jak compendium, grube, na tańszym i gorszym jakościowo papierze niż omnibusy, ale jak dobrze zapakowane w transporcie i właściwie trzymane na półce powinno posłużyć przez lata. Mam kilka takich wydania i nie jest najgorzej. Na pewno ciekawa alternatywa do dużo droższych wersji omnibusowych. Część mojej skromnej kolekcji. W drugim rzędzie (niewidocznym na zdjęciu pozostałe omnibusy) - wkrótce wrzucę fotę.
-
GTA VI
Oczywiście, że oryginalna lepsza.
-
Onimusha: Way of the Sword
No to teraz The Blood of Dawnwalker może mieć trochę pod górkę. I tak planowałem kupić oba, więc dla nie nie problem.
-
Tomb Raider: Legacy of Atlantis
Myślę, że to nie jest trudne, ale gry dzisiaj w dużej mierze są przygotowywane pod współczesnych graczy, którzy muszą być prowadzeni za rączkę. Nikt już nie pamięta jak w latach 90-tych dwie godziny się krążyło po korytarzach w poszukiwaniu przejścia do kolejnej lokacji. Kiedyś to był element rozgrywki. Dzisiaj bez ogromnej strzałki na ekranie współczesny gracz porzuci grę, bo ta go w tej kwestii pokona. Co chwilę.mamy takie przypadki we współczesnym giereczkowie.
-
Control Resonant
Nie oglądam już żadnych materiałów, aby sobie nic nie spoilować.
-
Tomb Raider: Legacy of Atlantis
Jest za to biała farba, więc nie tak znowu kolorowo z tym powrotem do lat 90-tych.
-
Control Resonant
No nie powiem, w tym jakże ciasnym okienku we wrześniu, u mnie, to właśnie Control będzie grany na premierę. Mam tylko nadzieję, że Remedy dowiezie pod kątem optymalizacji.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Widzę, że mocny vibe narodowych dyscyplin sportowych prostu z US of A, przerwy co chwilę. Teraz nie dość, ze mecze będą.o 2:00 w nocy to jeszcze będą trwały 150 minut.
-
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 - Kanada, Meksyk, USA
Lepiej. Była Salma Hayek.
-
The Sinking City 2
No to trochę mnie zmartwiłeś. Na premierę pewnie bym nie brał, bo jeszcze w jedynkę nie grałem, ale po pierwszych zapowiedziach kontynuacji liczyłem, że jednak obejdzie się bez tartaku. Może gdzieś tam jednak ukrywa się dusza w tej produkcji.
-
Magicians: The Devil's Deal
Jak zobaczyłem to od razu skojarzyło mi się z Ghostwire: Tokyo, więc nie przesadzałbym tak z czymś nowym. Umiejscowienie akcji jak najbardziej, ale czary z rąk to już były wcześniej.
-
Exodus
Shepard is back, baby! Gra prezentuje się przekozacko. Ostatni raz takie jaranko w klimacie sci-fi miałem przy okazji premiery Mass Effect 2. Biorę na premierę.
-
Crossfire
Bo to jest to samo. Tylko tutaj mamy grę.