Skocz do zawartości

Saturn Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

SEGA SATURN: ODKUPIENIE
Kolejny numer specjalny od redakcji PSX Extreme do Waszej kolekcji! Saturn Extreme będzie odkupieniem i przeniesieniem do alternatywnej rzeczywistości!
Na 108 stronach, złożonych w stylu późnych lat 90 w celu osiągnięcia maksymalnej imersji, znajdziecie recenzje gier z których słynął Saturn, jak i tych które nie były megahitami.
Przeniesiemy Was ponownie do magicznych lat 90., gdy Sega toczyła jedną z ostatnich bitew z odwiecznym rywalem – Nintendo – a szlaki dla przyszłych pokoleń graczy przecierało pierwsze PlayStation. Uruchomimy wyobraźnię i pokażemy co by mogło się stać, gdyby historia potoczyła się inaczej w starciu producentów konsol.
W Saturn Extreme znajdziecie:
- cztery okładki kolekcjonerskie do wyboru
- przeszło 50 recenzji!; od Virtua Fighter 2, poprzez Panzer Dragoon Saga, Fighters MegaMix, Last Bronx, Die Hard Arcade aż do Burning Rangers
- Segata Sanshiro: historia człowieka - ikony, legendy Segi Saturn
- na celowniku: przegląd wszystkich gier na kultowy niebieski pistolet
- co mogą zrobić fani i gracze chcący zagrać dziś na Saturnie (bez potrzeby sprzedawania nerki)
- jak i jakie gry fani przetłumaczyli na przestrzeni lat
- co Sega mogła zrobić lepiej? Premiera Saturna oraz inne czynniki
- cztery wersje kolekcjonerskich okładek
- i jeszcze więcej...
Do tego nie jeden, a dwa konkursy z nagrodami przygotowany specjalnie z myślą o fanach Saturna!
To tylko część zawartości, o której będziemy informować na bieżąco, zostawiając kilka niespodzianek.
UWAGA: uruchamiamy przedsprzedaż. W przedsprzedaży obowiązuje niższa cena (24,99 PLN) i każda osoba otrzyma dodatkowo wysokiej jakości okolicznościowy sticker. Wysyłkę rozpoczynamy 5 czerwca 2023 r.
Po przedsprzedaży prawdopodobnie nadwyżki nakładów będą do nabycia, ale nie gwarantujemy dostępności, z ceną okładkową 29,99 PLN i bez gratisu dostępnego tylko w ramach przedsprzedaży.
 
 
1.thumb.jpg.4fc32da472611a580864e51924b6b6ea.jpg2.thumb.jpg.0df97bd5b604e79e2a60ea3b0b29449c.jpg3.thumb.jpg.383c070ff4a8b9952b689e4d509bf9cd.jpg4.thumb.jpg.23013d733a34ab3ba7a1c23f0695361e.jpg
 
 
Nigdy nie miałem żadnej konsoli Segi, więc chetnie sie doedukuje. Numer ze smokiem zamówiony.
  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie miałem Saturna, ani nie znałem nikogo, kto miał. Sentyment tym samym sprowadza się niemal wyłącznie do starych czasopism (głównie Secret Service w tym przypadku) i programów telewizyjnych typu Escape. Pamiętam Nights był promowany intensywnie na każdym kroku, chyba nawet w Kaczorze Donaldzie. :D Virtua Fighter do tego, oczywiście, Last Bronx i inne.

 

Okładki jednocześnie ładne i trochę mało rozpoznawalne. Wezmę Nights chyba, dla zasady. Dural najmniej mi się kojarzy z Virtua Fighter - już bym wolał Akire czy Pai. Panzer Dragon meh, zaś Burning Rangers bardziej mi się z jakimś Kawaii kojarzy, a gry prawdę mówiąc nie znam.

 

Kupię z ciekawości, dowiedzieć się czegoś nowego, oraz dla wsparcia pomysłu kolejnych numerów specjalnych poświęconych konkretnym konsolom. Baaaaardzo bym chciał numer poświęcony handheldom, tudzież osobno GameBoy, NDS i PSP.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie też Saturn to zupełnie obca konsola, więc hajp na to wydanie jest niziutki, w porównaniu z Pegasusem czy zerowym, ale oczywiście dla wsparcia inicjatywy zakupię i zapoznam się z tematyką, której nie znałem. 

 

Co do spamowania specjalami, to ja bym się nie przejmował, bo to pewnie masa roboty, którą ktoś musi wziąć na bary. Nie spodziewam się prędko kolejnego, ale kto wie, co tam zgredziole wymyślą. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...