Skocz do zawartości

Wiedźmin - NETFLIX


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

 

Albo na polskiego Netflixa zawita stary Wiedźmin z Żebrowskim, albo po prostu trollują, a może chodzi o coś więcej... Jakby tak dogadali się z Bagińskim to  :obama:

 

EDIT: TAAAAAK!

 

 

„Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej”. Ten cytat zna każdy fan sagi “Wiedźmin”. Morze kawy, nieprzespane noce i wielogodzinne spotkania. To jest za nami. A przed nami oraz Netflix i Sean Daniel Company produkcja serialu na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego, którego jednym z reżyserów będzie Tomek Bagiński. Stało się!

 

ŹRÓDŁO: https://www.facebook.com/platigeimage/?hc_location=ufi

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

 

 

kurevsko smutne

 

Rozumiem że Ty nigdy nie potrzebujesz chwili spokoju od drugiej połówki.

 

 

Nie traktuje żony jak dziecka, że coś jej musze włączyć by coś porobić.

I nie musze jej rzucać bumeranga by pograć.

 

 

tez nie musze, moj wczesniejszy post mial charakter humorystyczny, jak chce grac to gram :cool:

 

 

 

O (pipi), jak to bedzie netflixowy wiedzmin to masakra 

 

Albo na polskiego Netflixa zawita stary Wiedźmin z Żebrowskim, albo po prostu trollują, a może chodzi o coś więcej... Jakby tak dogadali się z Bagińskim to   :obama:

 

o kruwa faktycznie 

http://film.onet.pl/wiedzmin-saga-autorstwa-andrzeja-sapkowskiego-trafi-na-platforme-netflix/h50k9z

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Sam Andrzej Sapkowski będzie współpracować z twórcami serialu jako konsultant kreatywny. Tak komentuje sprawę sam Sapkowski

 

– Cieszę się, że Netflix stworzy adaptację moich opowiadań dla fanów, zachowując wierność materiałowi źródłowemu i motywom, pisaniu których poświęciłem ponad trzydzieści lat – mówi Sapkowski. – Jestem niezmiernie zadowolony z naszej współpracy i zespołu, któremu przypadło zadanie ożywienia bohaterów moich książek.

 

Sean Daniel (The Expanse), Jason Brown (The Expanse), Tomasz Bagiński i Jarosław Sawko będą producentami serialu. Sam Bagiński stanie za kamerą przynajmniej jednego odcinka w każdym sezonie.

 

 

 

Podkreślę "W każdym sezonie"

Odnośnik do komentarza

http://www.filmweb.pl/news/Netflix+ekranizuje+%22Wied%C5%BAmina%22-123168

 

:obama:

 

Wczoraj przeczytałem news, że Netflix wpompuje gruby hajs na produkcję w Europie. Ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Mam nadzieję, że tego nie syerdolą 

 

Chociaż z drugiej strony, trochę szkoda, że to nie będzie w 100% polski serial.

 

FILMWEB:
Netflix przygotowuje anglojęzyczny serial na podstawie książek  o przygodach wiedźmina Geralta. 
Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...