Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

GearsUp

Użytkownicy
  • Dołączył

  1. Alvarez kocur, tu bardzo podobny jego gol
  2. Borek już uruchomił protokół madridisty, zwykłe pierdolenie. Przypominam, że tu nawet faulu nie było
  3. Z tych czterech drużyn najbardziej zajechana jest Argentyna, tam kilka kontuzji na bank było, dokonali 6 zmian. W dogrywce co chwila ktoś leżał na murawie by za chwilę wstać i kuśtykać. Scaloni ciągle powtarzał na wywiadzie, że cierpieli na murawie i tak właśnie to wyglądało.
  4. A ja się cieszę, że pozostały cztery silne ekipy. Gwarantuje to wysoki poziom tych meczy, ktoś napisał że szkoda Szwajcarii, no nie szkoda, jak mam oglądać finał gdzie Francja non stop atakuje a Szwajcarzy tylko 3 razy w meczu wyprowadzą kontrę i ciągną całe widowisko do karnych to się męczę takim meczem i w dupie mam czy jakiś zespól jest "niespodzianką" na tym etapie czy nie. Finał sprzed czterech lat to był wspaniały spektakl i tutaj też nie chciałbym żeby ktoś zepsuł końcówkę mistrzostw bo się dostał do finałowej strefy kuchennymi drzwiami.
  5. No kurwa mówiłem, pierwszy strzał sprtawdzający i wypluł
  6. No kurwa zamiast oddać jakiś strzał żeby go sprawdzić to klepią żeby wjechać z piłką
  7. Jak to nie była ręka na karny to w tamtym Euro ręka Cucurelli też nie była
  8. Przypominam, że nadal jest możliwy finał Belgia-Szwajcaria, ale by Infantino pierdolca dostał
  9. Tym bardziej, że na Ultra nie opłaca się grać więc to 16GB nie jest konieczne (co zresztą zawsze powtarza ziomek z DF przy swoich filmikach z optymalnymi ustawieniami). No ale ten monitor, z tego co wiem to twoim ulubionym gatunkiem są horrory i bierzesz lcd do ciemnych scen w tych grach, bez sensu.
  10. Monitorsy oled tak poleciały cenami w dół teraz, że nawet bym się nie oglądał na lcd
  11. GearsUp odpowiedział(a) na Godot temat w Graczpospolita
    Ciekawe ilu z was wciąż trzyma w foliach pęknięte płyty na PS5 hehe. Słyszeliście kiedyś o pękniętym nowym kartridżu?
  12. GearsUp odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Klub Dobrego Komiksu
    Ta seria ma silny vibe Ultimate Spider-Mana Bendisa. Do uzupełnienia kolekcji polecam Invincible Universe

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.