A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
26 marca 200818 l
opanuj sie, nie wypada
18 marca 200818 l
wiadomo, NIE-NARKOTYKOM!
13 marca 200818 l
pewnie gralbym na skrzypcach a ty ?
11 marca 200818 l
Wez se kuźwa dzieoche znojdz :{
15 lutego 200818 l
a to faktycznie, juz wszystko rozumiem
Właśnie!1
7 lutego 200818 l
co to miało znaczyć??
14 stycznia 200818 l
naczy s.rac! xD
(pipi)!
Zapomniałem o donosiku i mnie ktoś ubiegł ;/
Szukaj