Skocz do zawartości

New Super Mario Bros. U Deluxe


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

tropical freeze to poziom trudności tych kongów ze snesa c'nie? ku.rwa strach się bać :confused:.

Poziom podobny, tylko znika problem z życiami, przez co napisu gameover raczej nie uświadczysz. Mi tam bardziej takie rozwiązanie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Tropical Freeze juz tak nie zaskakuje jak Returns - nowa czesc ma gorszy design leveli i jest latwiejsza, dla mnie byla zawodem po kapitalnej poprzedniej czesci.

Plywanie w tej grze - a dokladniej sterowanie pod woda to nieporozumienie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Tropical freeze jest przez większosc gry prościutki jak drut, nie licząc poziomów specjalnych, których jest po jednym w każdym świecie. Te poziomy to prawdziwy hardkor, jak za dawnych, dobrych czasów :D Zwyczajne levele zaczynają być trochę trudniejsze dopiero w 5 swiecie, pod koniec gry, znajdźki są rozmieszczone w trudnodostępnych miejscach, przez co nie da się już w dalszym ciągu jechać z 99 życiami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Panowie (i Panie) - pytanie o poziom trudności. Czytałem w kilku miejscach, że zarówno New Super Mario jak i Luigi na Wii U trudne są. Prawda Ci to?

Pytam, bo się zasadzam, ale poziom trudności ostatniego Raymana (gram na PS4) mnie rozwalił. Nie chodzi nawet o trudność poszczególnych poziomów - tu daję radę - ale o konieczność zebrania odpowiedniej ilości lumów do odblokowania kolejnych etapów. To jest dla mnie absurd (przynajmniej te ilości w Raymanie), który blokuje radość z gry. Jak to wygląda u włosko-japońskich braci hydraulików?

 

I jak to wygląda w Super Mario 3D World?

Odnośnik do komentarza

Panowie (i Panie) - pytanie o poziom trudności. Czytałem w kilku miejscach, że zarówno New Super Mario jak i Luigi na Wii U trudne są. Prawda Ci to?

 

Pytam, bo się zasadzam, ale poziom trudności ostatniego Raymana (gram na PS4) mnie rozwalił. Nie chodzi nawet o trudność poszczególnych poziomów - tu daję radę - ale o konieczność zebrania odpowiedniej ilości lumów do odblokowania kolejnych etapów. To jest dla mnie absurd (przynajmniej te ilości w Raymanie), który blokuje radość z gry. Jak to wygląda u włosko-japońskich braci hydraulików?

 

I jak to wygląda w Super Mario 3D World?

 

Jeżeli Rayman był dla Ciebie za trudny to szczerze odpuść NSMBU.  Ta gra jest znacznie trudniejsza od Raymana, co do ilości lumów to wpadały mi one same i ani razu praktycznie nie musiałem "farmić" (jak pewno większość forumowiczów co regularnie grają w platformówki). Poza tym w tym Mario w ogóle nie odblokujesz kolejnego levelu jak nie przejdziesz poprzedniego, z tym że punkty zapisu nie są co lvl i jak stracisz wszystkie życia to cofa o kilka plansz do tyłu.

Co do SM3dW to jest łatwiej tzn. standardowa kampania. Są tu pkt zapisu co lvl i śmierć nie ma taki konsekwencji (co innego masterowanie ale tego raczej się nie podejmiesz, patrząc po opinii Raymana).

 

Tak więc zdecydowanie bardzie polecam Tobie Mariana w 3d.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jeżeli Rayman był dla Ciebie za trudny to szczerze odpuść NSMBU. 

 

 

Dokładnie tak. Rayman to spacer w parku w porównaniu z NSMBU.

 

Same plansze dałem radę przejść, ale zbieranie lumów od pewnego momentu było dla mnie męczące - zamiast zabawne. Farmienie jak wiadomo nuży i zmniejsza fun, a mi w pewnym momencie pozostały praktycznie tylko te głupie czasówki do masterowania. Kurde, napalałem się na tych Marianów... :-(

Odnośnik do komentarza

DK też znacznie trudniejszy od Raymana ale fakt od NSMBU trochę łatwiejszy.

 

Co do "farmienia" w Raymanie to naprawdę te lumy tam wpadał z biegu, więc ja np nic nie musiałem "farmić". Z drugiej strony jakby nie trzeba było się zmobilizować to zebrania od razu większości lumów na planszy to Rayman (nie licząc wyścigów) byłby prawie samograjem, bo przejście leveli nie było praktycznie w ogóle wymagające.

 

Bierz 3d Worlda, będziesz zadowolony. Poćwiczysz platfo0rmówkowego skilla, a jak będzie za łatwo to zawsze możesz spróbować zebrać wszystkie gwiazdki i atakować bonusowe światy...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra sprawa jest poważna. Chcę wymasterować wszystkie lvl ale żeby nie wkur.wiać się bo co chwilę muszę wczytywać zapis po game over chcę wyfarmić tym glichem 99 żyć, ma ktoś jakąś podpowiedź jak to zrobić? bo robię jak na yt i coś nie idzie :(

 

E: Dobra mam nie trzeba było skakać :)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Chłopaki zmierzył się ktoś z was z Chelange mode w owej produkcji bo jak na razie wessało mnie na maxa i nie spieszy mi sie kończyc story ;) Jest niesamowity i stawiający coraz to nowe wariacje wyzwań a co za tym idzie odnoszę wrażenie że tego mi trzeba było w Mario oj tak przynajmniej w 2D. Gra jest świetna i trudniejsza dla mnie od DK a przy tym niesamowicie wciągająca jak dla mnie. By nie byc z tyłu klepie dodatkowo w 2 na 3DS by nie zapomniec co i jak a sos Mario jest wyśmienity i chyba zarwe dzisiejsza nockę przy tych pozycjach. Więc nasuwa mi się pytanie ile jest wyzwań w poszczególnych działach w 1 mam odblokowane 1 zadanie z poziomem trudności na *** ale jak na razie jest po za zasiegiem? 

 

PS: Bardzo ciekawych umiejętności można tu nabyć o dziwo... Gorąco polecam tytuł dla smakoszy wyzwań :)

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Pograłem trochę i po przejściu dwóch światów jestem zdania, że gra jest strasznie prosta. W wersji na Wii miałem max 10 żyć, a tutaj już mam 30, a kończę dopiero 3, wodny świat. 

 

Niemniej gra się bardzo dobrze, mimo lekkiego zmęczenia materiału. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...