Skocz do zawartości

New Super Mario Bros. U Deluxe


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź do eshopu i sprawdź albo spytaj wujka gogle.

 

Ale fail - mialem ci minusa dac bo odpowiadasz jak wypowy forumowicz "wiem, ale nie powiem, poszukaj se sam", ale zle kliknalem przyznajac ci plusa. :teehee: 

 

Balon - z tego co przeczytalem na jednej ze stron to gra zajmuje 1,69GB, na inne pisza, ze 1,73GB czyli jakod do 2GB wolnego miejsca powinno wystarczyc.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wrocilem do grania, 3d chwilowo odpuszczę. Dawno nie musialem sie skupiac przy grze tak bardzo i na dodatek rece mi sie pocą podczas grani,a a to ostatnio rzadko sie dzieje ;-)

Kurde jak sobie pomyślę jakiego skila mialem te ~15 lat temu to az mi wstyd dzis. No ale nic wytrenuje sie.

Kocham Cie Nintendo

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odp.

Co do trudności to dla mnie jest to najtrudniejsza platformówka od lat z segmentu aaa i pudełek. Najgorsze jest to że po śmierci nie cofa Ciebie do początku levelu ale 3-4 dalej, od czegoś takiego najbardziej się odzwyczaiłem, tzn. czy na Wii czy 2ds też tak to się działo z tym, że tam było znacznie łatwiej.

Ja chwilowo odpuściłem, na jesień jak będzie większa chęc i lepsza aura do grania to przysiądę się i przejdę.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jeżeli to jest dla was trudna platformówka, to nawet nie odpalajcie Luigiego. Taki DKCR jest o wiele trudniejszy (nie wiem jak Tropical Freeze). Wyszliście z wprawy i tyle.

 

@balon

 

Zawsze możesz wyfarmić 99 żyć. Wpisz sobie na yt "nsmbu 99 life trick".

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No w tym, że ja przeszedłem bez problemów Donkey Konga na Wii i U. Łącznie w tych dwóch grach może miałem problemy z 4 levelami ale nie takie jak tu + nie było cofki o kilka leveli, skill może aż tak strasznie ńie spadł ale napewno cierpliwość się pogorszyła i zmńiejszył się czas na granie, a tym bardziej na powtarzanie tych samych poziomów po kilka razy.

 

Co do żyć do nie wyfarmię, nie ma bata :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Gram ale powiem krótko - masakra. Jak ktoś to przechodzi i zbiera jeszcze 100% gwiazdek to szacun.

No pisałem,już ileś razy, to dla mnie najtrudnejszy Marian od lat, czasami nawet jest ostro przy normalnym przechodzeniu planszy, bez monet.

Dozuję sobie po godzince z razna miesiąc, bo za dużo nerwów mnie to kosztuje.

Odnośnik do komentarza

dokładnie też mnie ciekawi jak to się odnosi do 3d, bo tu gram z narzeczoną ale poziom trudności potrafi nas skutecznie w(pipi)ić :), szczególnie że ona jest raczej niedzielnym graczem

 

Na 3ds i ds (na Wii  zresztą też) jest łatwiej to jest zdecydowanie najtrudniejsza część z serii "NEW"

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...