Skocz do zawartości

New Super Mario Bros. U Deluxe


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Aż takie ciężkie?

 

No zobacz sobie ten temat, dla większości osób co grały było / jest ciężko, a nie są to raczej "niedzielniaki" Ninny. Wiadomo,  że zdarzają się wyjątki jak kolega powyżej. Tak samo jak np dla mnie Donkey Kongi nie były trudne a dużo osób o tym pisało

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ograłem tę część. Moim zdaniem słabe mario, wieje monotonią. Twórcy odgrzali kotleta. Może mam takie wrażenie bowiem ostatni marian w jakiego grałem to 3d world, tytuł niezwykle grywalny i świetny pod każdym względem.

 

Tu poziom trudności jest wysoki. Momentami miałem problemy, a przecież grałem i przeszedłem wiele gier z tej serii. Ostatni boss był dość prosty, ale niektóre plansze irytowały.

Odnośnik do komentarza

Ja gram sam i jest dobrze, ale przechodzenie leveli i zdobywanie monet jest latwiejsze gdy graja dwie osoby - oczywiscie w miare obeznane z gra.

 

Jednak to ma swoje minusy bo czasami grajac w dwie osoby robi sie lekkie zamieszanie gdy jedna osoba wchodzi drugiej w droge, wiec to zalezy.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Sprawa prosta - tę serię gra się tylko i wyłącznie we dwóch. Inaczej nudzi.

Na DS czy 3DS też grałeś we dwóch? O wersję z WiiU to się nie pytam nawet, nie chcę być złośliwy.

Proszę bardzo, bądź złośliwy. Grałem w wersję na DSa, Wii oraz Wii U. Ta na DSa była najgorsza i ledwo ją skończyłem. Dużo by zyskała z multiplayera.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to był pierwszy kontakt z serią od czasów Super Mario Bross. z Pegasusa, więc w sumie miło było wspomnieć dawne czasy. Jednak rownież mam nieodparte wrażenie, że we 2 grałoby się znacznie ciekawiej. Gra na pewno nie warta pełnej ceny, 10-20 € można na nią wydać, ale nie więcej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Sprawa prosta - tę serię gra się tylko i wyłącznie we dwóch. Inaczej nudzi.

Na DS czy 3DS też grałeś we dwóch? O wersję z WiiU to się nie pytam nawet, nie chcę być złośliwy.
Proszę bardzo, bądź złośliwy. Grałem w wersję na DSa, Wii oraz Wii U. Ta na DSa była najgorsza i ledwo ją skończyłem. Dużo by zyskała z multiplayera.
Co kolega WiiU pożyczył czy u niego grałeś w domu? Co do wersji na DS tego nie kwestionowałem, chodziło mi czy tak też w dwóch grałeś. Co do wersji na Wii to nie wymieniłem bo wiem, że masz i tam można grać w dwóch. Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

NSMBU tak się broni level designem, że nie trzeba posiłkować się drugim graczem jak we włóczkowym Kirbim. Jestem w połowie Tropical Freeze i już sam nie wiem co lepsze. Obie tak samo idealne w swojej klasie tylko na różny sposób chyba.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...