Skocz do zawartości

New Super Mario Bros. U Deluxe


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Świetna jest ta gra. Jestem w połowie 5 światu i co się tam dzieje... im dalej w las tym lepiej i choć poziom trudności nie jest wybitny jest satysfakcjonujący w momencie zbierania wszystkich monet i odkrywania ukrytych lokacji. Jedyny minus to słabi u łatwo bossowie. Systematycznie robie 100% w każdej lokacji i na pewno wycisne wszystko z tej gry, a potem dodatek. :bamderas: Kolejna genialna perła na Wii U choć fakt, że nie grałem w poprzednie części serii ma tu swoją zasługę.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Pomijając aspekty graficzne i patrząc na serię czystko gameplayowo, NSMBU to najlepiej zaprojektowany dwuwymiarowy marian i cieszę się, że kolejna osoba doceniła tę świetną grę.

To prawda. Gra jest idealnie wyważona pod względem poziomu trudności(chociaż miejscami było za łatwo) jednocześnie mając naprawdę dobrze zaprojektowane poziomy. No i gra jest śliczna. 

 

@XM

Dodatek z Luigim to jest gruba sprawa. Nie dałem rady tego ukończyć, chyba zbyt hardkorowe dla mnie. :frog:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Od Raymans Legends? Boże, dlaczego? Bo rayman ładniejszy? Może i ładniejszy, ale to zdecydowanie przerost formy nad treścią i gra, w której śmierć nie ma żadnych konsekwencji, bo co ekran jest checkpoint. No bardzo słabo.

 

NSMBU to majstersztyk gdy mówimy o projektach poziomów i trudności. No taka jest w sam raz.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

RL dobra gierka, ale 3-4 etapy i koniec na dziś. Również bardzo prosta prócz kilku czasówek. A tutaj prosze - długie, świetnie zaprojektowane etapy. Jak dla mnie to wadami tego tytułu sa tyko walki z bossami i brak mozliwosci rozpoczecia od nowa etapu, gdy juz dojdziemy do checkpointa. No u w sumie nie jest zbyt ciężko - cały czas mam 90 zyc i jak strace dziesięc na zdobycie jakiejś monety to zaraz się je odzyskuje, ale w przypadku mariana poziom trudnosci nie zanudza i jednak nie zawsze jest tak bajecznie łątwo. No, ale od wysokiego poziomu trudności pozostaje dodatek. :cool: :czesc:

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

SMM mam na półeczce także tego - dawaj namiary. : :banana:

 

 

https://supermariomakerbookmark.nintendo.net/profile/Sekmitarz?type=liked#type-selector

 

Trochę poziomów, którym dałem gwiazdki. Jak się zalogujesz na swoje konto to możesz dodawać do zakładek plansze z poziomu przeglądarki, a potem odpalić od razu na WiiU. 

 

Za darmo gwiazdek nie daję :czesc:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...