Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, oto lista platyn, które zdobyłem jeszcze przed dotarciem do tego forum. :P

 

Uncharted 2: Among Thieves - moja pierwsza platyna, oczywiście 100 skarbów i średnio trudny crushing. Wtedy dałbym z 7/10, ale z biegiem czasu daję 4/10.

 

Modern Warfare 2 - veteran niezbyt trudny, ale spec opsy dosyć trudne, nawet jak grałem z ziomkiem over 60 platyn (w tym wszystkie CoDy). 6/10

 

inFamous 2 - bardzo fajna gra, a platyna przyjemna. Jedynki się chyba nie podejmę, bo zbieranie shardów bez tej supermocy to pewnie mordęga :P 3/10

 

God of War - prościzna, nawet wyzwania łatwo poszły. 3/10

 

Heavy Rain - bez poradnika to pewnie byłoby z 8/10, ale z poradnikiem - 3/10.

 

Uncharted 3 - 3/10

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem o co ludziom chodzi z tym, że Uncharted 1 jest znacznie trudniejszy niż dwójka i trójka? W każdej części są 3-4 checkpointy, które trzeba powtórzyć 15 razy i w sumie tyle. Tak samo trudny jest port w trójce jak kościół w jedynce. To wszystko jest w okolicach 5/10. 3/10 to nie jest raczej ocena dla gry, którą jednak trzeba przejść na najwyższym poziomie trudności, żeby dostać platynę. To tak jakbyś dostał tróję ze sprawdzianu z biologii pomimo tego, że odpowiedziałeś na wszystkie pytania, a argumentem nauczycielki byłoby: no ale biologia jest łatwiejsza od matematyki. 2-3/10 należy się 10-godzinnym Disneyówkom, a nie Uncharted. Oczywiście zdarzyło się już 4/10 dla Gran Turismo, ale nikt tego nie potraktował poważnie, to było coś w rodzaju świętego mikołaja. Przemyśl to :)

Edytowane przez mashter
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Splatynowałem Uncharted 2, 3, teraz gram w jedynkę i już w 4 chapterze jest trudno. w uncharted 3 tylko walka z olbrzymem na crushingu na statku sprawiła mi trudność, reszta to łatwizna. 

 

może trochę przesadziłem, bo w sumie 100 skarbów do znalezienia, 2 przejścia gry na wyższych poziomach trudności, plus sporo trofeów za zabicia z różnych broni i związanych z rozgrywką...

 

niech będzie 5/10, na moją odpowiedzialność :)

 

to 3/10 było faktycznie trochę na wyrost, przez pryzmat innych gier które ostatnio zaliczyłem. 

 

teraz robię platynkę w spec ops the line i to chyba będzie najtrudniejsza platynka jaką mam. :) naprawdę, fubar już w 6 chapterze daje w kość. widzę mashter że ostatnio też zacząłeś grać, planujesz calaka?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kompletnie przeszła mi faza na platynowanie. W sumie to nie wiem czemu. Może dlatego, że ostatnio mało skillowych gier lub wybitnie miodnych? Nadrabiam też cały czas zaległości z graniem: skończyłem Last of Us i Dragon Age 1, teraz właśnie przechodzę Dragon Age 2. Cały czas czeka Darksiders 2, Kingdoms of Amalur, Dark Souls i Xcom. W dodatku wczoraj kupiłem Beyond Two Souls :)

 

Na pewno wrócę do Catherine, bo platyna w tej grze to dla mnie sprawa honoru. Wczoraj przeszedłem MGS:R i to chyba 1 gra od niepamiętnych czasów, która wymaga mega skilla żeby zrobić platynę. Na razie przeszedłem normal, ale jak zobaczyłem 1 misję VR i kilka innych trofek, to takie mam wrażenie.

 

Co do SO:TL, to gra spoko (fajna fabuła z zaje'bistym zakończeniem), ale ja już takich gier nie "robię". 

Odnośnik do komentarza

Uncharted Drakes Fortune. Crushing prosty, hard tym bardziej, tylko 60 skarbów do znalezienia... Ale crushing i tak trochę trudniejszy niż w 2 i 3, więc daję 6/10.

 

Skarby sam szukales czy z opisem ? - przyznaj sie !

Ja na przyklad szukalem sam i tylko jednego musialem szukac w opisie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Guacamelee - 4

 

Bardzo fajna platynka - większość można samemu ogarnąć, bez żadnych poradników - musiałem jedynie poklikać za jednym orbem. Poziom Hard nie jest jakoś specjalnie wyśrubowany, sekcje platformowe też do ogarnięcia bez problemu. Polecam każdemu tę rewelacyjną grę (i platynę) ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

 

No to mam hoojowy skil :confused: Męczę się przy pierwszym podejściu z Jaguarem Javierem. Za szybki, za długie ciosy i jeszcze osłony skurkowaniec ma. 

gdy masz mało energii naciśnij start, potem skalibruj obraz. 

 

jak skalibrowac obraz? w ustawieniach vity czy co?

Odnośnik do komentarza

No to mam hoojowy skil :confused: Męczę się przy pierwszym podejściu z Jaguarem Javierem. Za szybki, za długie ciosy i jeszcze osłony skurkowaniec ma. 

 

Fakt Javier był wymagającym oponentem, ale kluczem do wygranej w tej walce jest po prostu cierpliwość (+ uniki) - boss ma parę "bezpiecznych" ciosów, po których możemy skontrować bez żadnego ryzyka straty HP (np. ta krętka zakończona slamem maczugą). Należy także uważać na te dwa nieblokowane ataki - są dosyć czytelne.

 

Start--->opcje--->kalibracja obrazu (na ps3). Na Vicie może inaczej się to nazywa i jest gdzieś indziej w opcjach. 

 

A skil mam na prawdę skopany. Chcąc zdobyć jeden z orbów (w tula tree chyba) k*rwiłem niemiłosiernie nad (pipi)ymi kolcami. Fak dys szit!

 

To jest chyba najtrudniejszy etap platformowy w grze, także nie przejmuj się ;)

Jak już ogarniesz, co trzeba robić, to nie jest tak źle - dla mnie najgorszy był początek, potem się rozkręciłem. Luchador ma parę przydatnych w skakaniu ciosów - warto zrobić z nich tutaj użytek.

 

PS Tekst kurczaka mnie rozwalił XD

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...