Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bo tatuaze tego typu bardziej pasuja do swira ktory sie podszywa pod Jokera niz pod swira wlasciwego. Ktos za mocno wczuwa sie w role, sam sie przezywa klaunem i prosi tatuazyste zeby mu pisal HA HA HA na ciele.

 

Swoja droga, bylby to dobry zwrot, ale to capeshit wiec nic takiego sie nie stanie. Gdyby usunac tatuaze to nie byloby zle - calosc i tak zalezy od tego jak J bedzie zagrany.

Odnośnik do komentarza

 

Tak samo miało być po Nicholsonie.

 

Na mnie Nicholson nie robił wrażenia jako Joker, nie traktuje jego roli jako obiekt kultu.

Nicholson wielkim aktorem jest i o tym się nie dyskutuje ;)

Ja ich nie porownuję bo obaj zagrali Jokera inaczej. Nicholson wyraźniej zaznaczył jego głupkowate komiksowe szaleństwo, natomiast Ledger ukazał to w mroczny wysublimowany sposób. Dla mnie obaj w tych rolach byli legit.

Odnośnik do komentarza

Podobno nie będzie ani tatuaży,ani żadnego grilla na zębach:

 

Pierwsze oficjalne zdjęcie Jareda Leto w roli Jokera wzbudziło na całym świecie wiele emocji i skrajne opinie. Wygląda na to, że efekt sesji zdjęciowej nie do końca pokryje się z tym, co zobaczymy na kinowym ekranie.

Według informatorów portalu Joblo.com na oficjalnym zdjęciu brakuje wielu blizn, które Joker zdobył w starciach z Batmanem. Ma on je mieć na plecach i ramionach. Twierdzą, że tatuaże są stworzone tylko na potrzeby zdjęcia, by ukryć właśnie te blizny. Grill w zębach jest jedynie dodatkiem do tego zdjęcia, a w filmie nic takiego nie będzie pokazane. Skóra Jokera ma być o wiele bielsza.

http://naekranie.pl/aktualnosci/joker-w-suicide-squad-ma-wygladac-inaczej-niz-na-oficjalnym-zdjeciu-jared-leto-zwiekszyl-mase-miesniowa

Odnośnik do komentarza

Przecież nie ma takiej opcji, że oni faktycznie chcieli zrobić Jokera z HA HA HA wytatuowanym na klacie. Przecież to była tylko taka stylizacja na potrzeby zdjęcia promocyjnego, zabieg artystyczny, nic więcej, a internety od razu w panikę wpadają. Kojarzy mi się to trochę z tym, jak twórcy reklam kategoryzują odbiorców, próbując wybadać, czy dana reklama zostanie zrozumiana przez grupę docelową. Tutaj ewidentnie się nie udało.

 

Mi się zdjęcie podoba (przy czym ani przez moment nie pomyślałem, że Joker w filmie będzie miał na czole tatuaż "damaged"), a Jared Leto to strzał w dziesiątkę. Więcej wątpliwości mam co do reszty obsady, jak i jakości samego filmu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...