Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Człowiek, który tworzy świetnych Watchmen bierze kilka mocarnych motywów z komiksów po czym wrzuca je do blendera. Naprawdę ktoś sądzi, że to się uda? I kto do ciężkiej cholery odpowiada za design Doomsday'a? Powiesiłbym go za jaja. Już pomijam fakt, że w ogóle go nie powinno być w filmie. Spełniają się moje najgorsze obawy. Jako wierny czytelnik DC Comics jestem zniesmaczony. 

Odnośnik do komentarza

Tragedia, teraz to czuje sie jakbym obejrzał cały film :/ No i ten doomsday xD nie dość, ze wyglada jak żółw ninja to jesscze w dodatku jest przerobionym przez luthora generałem zodem ta?

 

No nie jest. Przypatrzcie się, kto stoi za Luthorem, gdy ten mówi:

"Man won't kill God, the Devil will do it!"

Dam w spoiler jednak

 

RWY65lf.jpg

 

Mogę się założyć o każdą sumę, że Doomsday będzie prehistorycznym Kryptończykiem jak w komiksach, natomiast za Luthorem stoi

Bizarro

 

GalleryChar_1900x900_Bizarro_52ab94a953d

 

 

zmontowany z ciała Zoda.

Odnośnik do komentarza

No, może i nie mam, ale mam taką nadzieję, że nie wszystko wyjawili w trailerach, więc taki twist byłby pożądany przeze mnie.

 

Za dużo humoru?

 

Obejrzyj jeszcze raz Man Of Steel od tego samego reżysera, a potem jeszcze raz wszystkie trailery i materiały.

Przecież od tego aż kipi powagą i spiętymi pośladami owiniętymi spandeksem oraz kryptońską zbroją.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

Tragedia, teraz to czuje sie jakbym obejrzał cały film :/ No i ten doomsday xD nie dość, ze wyglada jak żółw ninja to jesscze w dodatku jest przerobionym przez luthora generałem zodem ta?

 

No nie jest. Przypatrzcie się, kto stoi za Luthorem, gdy ten mówi:

"Man won't kill God, the Devil will do it!"

Dam w spoiler jednak

 

RWY65lf.jpg

 

Mogę się założyć o każdą sumę, że Doomsday będzie prehistorycznym Kryptończykiem jak w komiksach, natomiast za Luthorem stoi

Bizarro

 

GalleryChar_1900x900_Bizarro_52ab94a953d

 

 

zmontowany z ciała Zoda.

 

ale jestem w (pipi)e z uniwersum dc, zatrzymałem się w 95;roku z komiksami a tu takie informacje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...